Вище професійне училище №34


  • Виноградів · вул. І. Франка, 116, Закарпатська обл.
  • (03143) 2-46-58
    (03143) 2-38-21
    (03143) 2-22-30
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

я не жалію що мій син поступив в цей заклад, вчителі хароші, а мастера супер,багато чого навчили . рекомендую впу 34 м.Виноградово

,

Дуже хороший заклад освіти, ніколи не пожалію, що вчилася тут. Особливо вдячна таким викладачам як : Кикина М.О.,Григанич Н.С. та Чонка С.І.— Ви найкращі!

,

По перше нас на весні умовляли щоб ставили хороші оцінки про заклад По друге можете бути впевнені що вас тут нічого не научать їм головне щоб гроші за практику давали По третє гуртожиток не в самому ліпшому вигляді Вердикт хочете змарнувати час то "Ласкаво Просимо" А якщо ні то навіть і не думайте подавати документи

,

гарне училище

,

Злі язики є в кожному навчальному закладі. Чужим ім"ям прикриватись не слід. А ВПУ №34 м.Виноградів один із кращих закладів України, Це доведено успіхами учнів та випускників.

,

Гірше, що траплялося в моєму житті, постійно збирали гроші на бумагу, на краски і т д. Стіни обшарпані немов на старій фермі, зимою холодно,як у морзі... Викладачі халатно ставляться до своєї роботи, дипломи отримують усі підряд, тільки б за практику заплатили. А з тим дипломом в кінці кінців не можна навіть прибиральником влаштуватися.. Якщо хочете бути невдахами все життя ідіть в впу 34 м. Виноградів.

,

ліпший заклад

,

ожиданія неоправдали реальность

,

Хороший заклад. Вчитись можна.Гроші не вимагають☺Особливо хороші викладачі: Кикина М.О., Григанич Н.С.,Міндак С.О. Дякую за підготовку груп ОКА (обліковці)

,

Хороший навчальний заклад... Рекомендую

,

Найкращий навчальний заклад!!!

,

Найкращий заклад, про100 клас

,

Найкращий навчальний заклад!

,

Один з найкращих навчальних закдадів.


Залишити відгук

Усі коледжі в Виноградові, а також репетитори в Виноградові