Тячівський професійний ліцей


  • Тячів · вул. Жовтнева, 7, Закарпатська обл.
  • (03134) 3-25-17
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Цей ліцей став для мене початком своєї справи. Дякую всім викладачам!!!!!

,

Супер!!!! Я задоволена результатом. Працюю за кордоном.

,

Привіт усім! Навчався в цьому ліцеї, отримав диплом з відзнакою задоволений своїм рівнем знань, викладачі надзвичайно хороші дуже гарно готують, раджу вам вступати на навчання в цей заклад.

,

Я навчалася в цьому ліцей 2011році мені сподобалися викладачі я получила диплом з відзнакою красний . Але за практику ми платили по 100доларів,але стільки немали платити нас обдурили , поліція потім почалося розслідування чому ми стільки платили .двох викладачів звільнили.але цей ліцей я раджу всім тут навчають дякую викладачам я працюю кухарем

,

Для мене це крутий початок! Основа моєї власної справи в Закарпатті! Вже працюю. Далі за кордон. В школі не так все швидко.

,

Готельно-ресторанний бізнес - це супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Дякую всім-всім викладачам та майстрам за цікаве навчання!

,

Вау! Як багато залежить від нас самих! Якщо правильно обрати професію, потім коледж, інститут або універ, ще встигати працювати, то це СУПЕР!

,

Клас! Такий старт! Маю затребовану професію, реальні можливості й тут, й за кордоном. Головне - готельно-ресторанний бізнес реальна фішка Закарпаття! Бажаю всім успіхів!!!

,

Вважаю, що отримувати освіту в професійному ліцеї перспективно! Наші професії мають попит не тільки в Україні, а й за кордоном. До того ж класно мати стипендію та таких викладачів!

,

Задоволена тим, що є такий навчальний заклад!

,

Супер!!! Мої любі друзі, цікава професія! Розташування Супер! В майбутньому шикарний спортивний комплекс, три хвилини ходу!

,

Задоволення від спілкування та навчання!!!

,

Професії мають попит на ринку праці, умови навчання на рівні, в центрі міста, хороші можливості для розвитку!

,

Дуже хороший ліцей. Працюють професіонали. Державне забезпечення.

,

Серед переваг навчального закладу - державне забезпечення, тобто стипендія, місце розташування та актуальні для ринку праці професії.

,

Дозвілля, друзі, центр міста, цікаве навчання! Супер!

,

Навчання проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету. Ліцей готує кваліфікованих робітників з професій: секретар керівника, слюсар з ремонту автомобілів, кухар, офіціант, бармен, електромонтажник, столяр, тесляр.

,

Рекомендуємо просто переглянути сайт закладу та фотогалерею, а також наші розділи!

,

Необхідно обирати професію, яка відповідає Вашим здібностям та інтересам. Під час навчання в ліцеї брати участь в майстер-класах, конкурсах майстерності, учнівських конференціях, олімпіадах, презентаціях. В результаті отримаєте задоволення від навчання та своїх досягнень. Серед переваг: 1. професійний старт вже після 9 класу; 2. трудовий стаж вже з 1 курсу; 3. стипендія; 4. для успішних завжди відкриті двері престижних університетів.

,

Самий гірший ліцей на Закаратській області. Найгірші умови проживання. Саме навчання там це трата часу!!!!

,

Я закончила цей заклад і завдяки йому отримала роботу столиці,


Залишити відгук

Усі коледжі в Тячові, а також репетитори в Тячові