Прикарпатський лісогосподарський коледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

66
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Коледж, ну, справді хороший. Я не хочу розписувати тут мемуари про навчальне життя в царині лісогосподарського коледжу. Коледж має декілька навчальних компетенцій, а саме: від туризму до лісу. Будь - яка галузь, компетенція, наукові концепції, плюс, що є одним з найактуальнішим в столітті, яке ходить семи метровими кроками по світу- заохочення до правильного відпочинку - коледж старається кожного року урізноманітнювати відпочинки студентів( конкурси і вистави на всі можливі теми, відпочинки в горах, подорожі по науковим царинам і т.д.. Коледж прикарпатський є одним з кращих в царині знань і відпочинку. Викладачі: класні, дотепні, щирі, інколи біскуваті, завзяті, компетентні. Вміють донести потрібну інформацію, проте не всі)!, Але в більшості випадків, - коледж: «ПЛГК» - досить непогана можливість, щоб зрозуміти, що тобі робити надалі, після закінчення: зможеш поступити вище, перевестись на щось гідніше тебе, ну і звісно ж піти на роботу. «Класна царина»!! Знову занесло! ???

,

Вчилась у цьому коледжі. Багато хто наговорює, або ж просто батьки вірять своїм чадам проблеми з корупцією двйсно є але не такі злісні як описують. Якщо ти нічого не вчив і нічого не знаєш то за оцінку приходиться платити. Але більшість викладачів ніколи не візьмуть гроші якщо ти добре вчився круглий рік більш того якщо ти затупив на екзамені що буває вони тобі допоможуть вийти на ту оцінку яку ти дійсності заслуговуєш. Тож хто що б не писав але якщо ти ніфіга не знаєш оцінку тобі за просто так не покладуть. Там певно2/3 студентів не мають найменшого бажання вчитись от і всі коментарі звідти беруться. Були такі що не дуже й могли вчитись але викдадачі бачили що студент старається і підтягували і хоча б ту трійку старались поставити навіть якщо не було за що. Але є декілька що псують загальну картину. Бог їм суддя!!!

,

більшість переважно всіх простих студентів платять за любу дрібницю ,курсові,лабораторні ,контрольні ,дисципліна храмає ,все як було так і залишилось ,нічого не міняється,...не рекомендую!

,

хто не хоче витягувати гроші з гаманців нехай поглиблюється в знання нічого неможливого немає. дають- бери не потрібно натякати на хабарі з вас і не будуть тягнути ви вибрали навчальний заклад вчіться маєте для цього всі можливості це ваш вибір

,

Навчався в даному коледжі, мав стипендію весь час навчання. Поступив безкоштовно. У певні моменти доводилося платити. Закінчив із двома "трійками" у дипломі, які отримав ще на першому курсі. Негативні враження залишились про "шпака", хто вчився той зрозуміє. Найбільшими хабарниками є викладачі фіз. культури, та викладачі іноземних мов. Проте у даному коледжі працюють і кваліфіковані викладачі. Одними з них є: Горбова Мар'яна, Гошовська Ірина, Анастасія Миколаївна, Людмила Володимирівна. Доколяса Марта Миколаївна спочатку видалася досить строгою та вимогливою людиною, але згодом розумієш що це правильний підхід. Як зазначали нижче, свою роль відіграють знайомства та певні зв'язки. Курсову та дипломну роботи писав і захистив сам, і це позитивний момент для коледжу. Найбільший плюс отримує їдальня де смачно готували, і дешево. Тому, зважте всі "за" і "проти", і нехай ваш вибір буде правильним.


Залишити відгук

Усі коледжі в Болехові, а також робота в Болехові