Центр професійно-технічної освіти №1
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

30
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Училище не з найкращих,ставлення до учнів також не найкраще,забагато з себе показують ніж воно є на справді,хочете чогось навчитись курси або практика вам допоможуть ,але якщо хочете потріпати собі нерви 3 роки то вам сюди НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

,

Вчать добре. Головне бажання і любов до професії. Велике дякую майстру В/н Лесі.Миколаївні за практичні базові знання.За підтримку . Дякую Пахульські І.З за теоретичні знання без них тоже ніяк в мої роботі перукаря.Тому і вчіть теорію бо крім практичних навиків потрібні і теоретичні особливо коли відвідуєте семінари у відомих перукарів .

,

Вчать добре .Головне бажання і любов до професії. Велике дякую Пахульські.І.З .за теоретичні знання вони мені дуже допомагають в теперішні роботі перукаря . А також майстру В/н Лесі.М за базові практичні навички. І за пітримку дякую з 1 курсу казали Діана з тебе буде перукар 100%. Завдяки ЦПТО-1 я можу розвиватися все більше у свої професії.Тому рекомендую. А та і слухайте Пахульську І.З вчіть теорію бо коли відвідувати семінари будете в відомих перукарів України вона вам ой як знадобиться .

,

Навчалась 3 роки на кравця, і дуже дякую усім вчителям які мене вчили, ти або вчиш і маєш хорошу оцінку або ні і немаєш, майстри виробничого навчання Яковин Н.В і Марія Василівна найкращі ! Терпіли , допомогали, пробачали, хотіли тільки б краще було) керівник Скрипка Н .М жінка з стальним харакетром навччила багато чого, зараз це цінується , на жаль тільки зараз, найкращий керівник, велике дякую)

,

Я поступила сюди в 2005!!!вчать!!!!хтось там писав що вчителі не вчать!!! Вчителі хороші! Учні хіба ліниві!!! А гроші потрібно всюди здавати!!! Мене вчили добре! І терпіли мені!!! Дякую вам Ольга Василівна і весь педагогічний колектив!


Залишити відгук

Усі коледжі в Івано-Франківську, а також ЗВО/ВНЗ в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську