Центр професійно-технічної освіти №1

Центр профессионально-технической образования №1
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

35
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Відношення вчителів до всіх пов'язане лише з їх вподобаннями, абсолютна зневага. Неякісне оцінювання робіт як теоретичних так і практичних. Дуже сильно занижують оцінки, не зважаючи на те працювала людина чи ні. І відремонтуйте вже нарешті це кляте бомбосховище, сидіти по 3 години в вологому, сирому приміщенні це тотальний жах.

,

Вчителі, ви уроки будете проводити? Хватить кави ганяти на уроках...

,

Відношення до студентів на повному 0. Хамсько відносяться... Без хабаря не домовишся Останні 2 роки занижували оцінки щоб ми не вийшли на стипендію яку мали б получати... казали, що стипендія від 4 балів... А на другий рік сказали що від 7. Вищих оцінок аніж 5 не ставили... Постійно погрожували, що не видадуть диплом.. Постійно потрібно було здавати гроші на охоронця який нічого не робив окрім того, що сидів і вказував, що роботи... Гуртожиток справжня зона.. Толком нічого не навчишся. Потрібно мати сталеві нерви щоб витримати 3 роки навчання. Краще піти на курси.. Оддєльно дякую майстровій.. Тетяні Іванівні за хороше та тепле відношення і також за навички на виробничому навчанні ♡ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!

,

Тільки теплі спогади про заклад, окреме дякую Галині Романівній-найкращий класний керівник) майстер виробничого Тетяна Михайлівна,яка витискала з нас все що можна, завдяки їй я вмію і з задоволенням роблю свою справу)

,

Я навчалася в ЦПТО я задоволена закладом, і вчителями, дякую всім за любов і знання які в клали в мене Рекомендую ❤️


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Івано-Франківську, ЗВО/ВНЗ в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетиторів в Івано-Франківську, роботу в Івано-Франківську.