Бобринецький технікум ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету


  • Бобринець · пров. Порика, 4, Кіровоградська обл.. 27200
  • (05257) 3-46-82
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

На даний час навчаюся в коледжі. І я задоволена що сюди поступила. Викладачі просто супер, дуже чітко і докладно пояснюють матеріал. Я всім задоволена. Землевпорядкування руле))))

,

Навчалась в технікумі -1973-1976рр. по спеціальності агрономія. Чудовий технікум--кращі роки в житті. Дав путівку в життя. Була зустріч випускників в 2015році. Також плануємо зустрітись 2017-2018роки. Хто памятає випуск ---1976р. відгукніться.

,

Навчання в технікумі - кращі роки в моєму житті! Землевпорядкування спеціальність яка дуже допомогла мені в житті. Працюю по спеціальності і ніразу не пожалкувала!

,

я закінчила технікум в 1991 р,дуже теплі спогади про технікум, про групу ,,агрономія,,наш класний керівник Заїка М.І, зараз вже на пенсії.

,

В этом году я стал первокурсником замечательного учебного заведения.Мне очень понравились первые дни учебы,,преподаватели просто супер!!!!!Такого желания учиться раньше не было,а сейчас прям прет!!!! Спасибо всем тем, кто заботится о нас!!!

,

я закончила технику в 2009году, техникум - это наверное лучшее что случилось со мной. знаете, все вспоминают школу - как лучшие дни своей жизни, а вот я технику... землеустроители рулят!!!!!!

,

Дуже хочу знайти і спілкуватись з однокурсниками по спеціальності агрономія роки навчання з 1977 -1980 рр. Відгукніться на однокласниках

,

Дуже потужний заклад. Дає міцні знання,набагато кращі ніж в універі.Викладацький склад суперпрофесійний. Єсть де відпочити, як в технікумі так і в місті.Працюють гуртки як спортивні так і культурно-розважальні. Поступайте не пожалкуєте. Це були найкращі мої роки юнацтва.

,

хороший технікум з професійними викладачами)))

,

Навчалась в технікумі 1974-1978 р.р. Це самі класні роки мого життя - ніяких взяток на сесії, танці під "Там где клен шумит...", цикл Кребса пам"я-я-ятаю (ну... майже), все було щиро, по-справжньому!!!! Нажаль,жодного разу не було зустрічі з однокурсниками, тому хто мене пам"ятає чи згадає - відізвіться! знайдіться в соціальних сітках! Буду дуже рада! А наш БСГТ в 70-ті - супер!!!))))

,

Хто хоче отримати професію землевпорядника - всі в цей технікум!!!

,

Я тільки закінчив))((технарь руле самий кращий в світі

,

Я зараз навчаюся в технікумі. Дуже класний навчальний заклад мені подобається !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

В данний час саме навчаюся в цьому технікумі. Навчатися дуже подобається. Дуже хороші викладачі,добре і дуже цікаво підносять предмет. Я зараз навчаюся тільки на другому курсі,тож в мене все попереду.

,

Закінчила технікум в 2007 році, спогади залишилися лише хороші!!! Викладачі просто супер!!!

,

Очень выгодный техникум!!!

,

Дуже задоволена викладачами цього закладу

,

Кльовий навчальний заклад;););)

,

Отличное учебное завидение, жаль что всьо хорошое кончается:)

,

я училась в 1978- 1981г.воспоминания самые светлые,самые хорошие,отличные преподаватели, интересно было учиться.Вот только немогу найти своих сокурсников,может кто подскажет как это сделать.

,

учебное завидение харошее особено харошые препадователи вапще заведение отличное

,

закінчив БСХТ в 1987 році. Дав путівку в життя.

,

класний заклад, професійні викладачі

,

клас


Залишити відгук

Усі коледжі в Бобринці, а також робота в Бобринці