Специальности
Оценка посетителей
(по 24 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

На даний час навчаюся в коледжі. І я задоволена що сюди поступила. Викладачі просто супер, дуже чітко і докладно пояснюють матеріал. Я всім задоволена. Землевпорядкування руле))))

,

Навчалась в технікумі -1973-1976рр. по спеціальності агрономія. Чудовий технікум--кращі роки в житті. Дав путівку в життя. Була зустріч випускників в 2015році. Також плануємо зустрітись 2017-2018роки. Хто памятає випуск ---1976р. відгукніться.

,

Навчання в технікумі - кращі роки в моєму житті! Землевпорядкування спеціальність яка дуже допомогла мені в житті. Працюю по спеціальності і ніразу не пожалкувала!

,

я закінчила технікум в 1991 р,дуже теплі спогади про технікум, про групу ,,агрономія,,наш класний керівник Заїка М.І, зараз вже на пенсії.

,

В этом году я стал первокурсником замечательного учебного заведения.Мне очень понравились первые дни учебы,,преподаватели просто супер!!!!!Такого желания учиться раньше не было,а сейчас прям прет!!!! Спасибо всем тем, кто заботится о нас!!!

,

я закончила технику в 2009году, техникум - это наверное лучшее что случилось со мной. знаете, все вспоминают школу - как лучшие дни своей жизни, а вот я технику... землеустроители рулят!!!!!!

,

Дуже хочу знайти і спілкуватись з однокурсниками по спеціальності агрономія роки навчання з 1977 -1980 рр. Відгукніться на однокласниках

,

Дуже потужний заклад. Дає міцні знання,набагато кращі ніж в універі.Викладацький склад суперпрофесійний. Єсть де відпочити, як в технікумі так і в місті.Працюють гуртки як спортивні так і культурно-розважальні. Поступайте не пожалкуєте. Це були найкращі мої роки юнацтва.

,

хороший технікум з професійними викладачами)))

,

Навчалась в технікумі 1974-1978 р.р. Це самі класні роки мого життя - ніяких взяток на сесії, танці під "Там где клен шумит...", цикл Кребса пам"я-я-ятаю (ну... майже), все було щиро, по-справжньому!!!!
Нажаль,жодного разу не було зустрічі з однокурсниками, тому хто мене пам"ятає чи згадає - відізвіться! знайдіться в соціальних сітках! Буду дуже рада!
А наш БСГТ в 70-ті - супер!!!))))

,

Хто хоче отримати професію землевпорядника - всі в цей технікум!!!

,

Я тільки закінчив))((технарь руле самий кращий в світі

,

Я зараз навчаюся в технікумі. Дуже класний навчальний заклад мені подобається !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

В данний час саме навчаюся в цьому технікумі. Навчатися дуже подобається. Дуже хороші викладачі,добре і дуже цікаво підносять предмет. Я зараз навчаюся тільки на другому курсі,тож в мене все попереду.

,

Закінчила технікум в 2007 році, спогади залишилися лише хороші!!! Викладачі просто супер!!!

,

Очень выгодный техникум!!!

,

Дуже задоволена викладачами цього закладу

,

Кльовий навчальний заклад;););)

,

Отличное учебное завидение, жаль что всьо хорошое кончается:)

,

я училась в 1978- 1981г.воспоминания самые светлые,самые хорошие,отличные преподаватели, интересно было учиться.Вот только немогу найти своих сокурсников,может кто подскажет как это сделать.

,

учебное завидение харошее особено харошые препадователи вапще заведение отличное

,

закінчив БСХТ в 1987 році. Дав путівку в життя.

,

класний заклад, професійні викладачі

,

клас

Партнеры сайта
Академия искусства красоты
Академия искусства красоты
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Бобринце, а также колледжи и техникумы в Бобринце, курсы в Бобринце, репетиторы в Бобринце, работа в Бобринце

Обратная связь