Компаніївський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

49
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Техникум ужасный, отучился 3 года. Красишь заборы, поля пашешь. Местные жители это отдельная история. Одним словом - цирк. Преподы нормальные от части. Некоторые просто неадекватные. Спасибо сказать не за что… Нужно сильно не любить своего ребёнка что бы отдать его учиться в это заведение.

,

Я на клинику з детства хожу, персонал нормальный пахать не надо так, а сейчас я отучился год и хочу сказать что на клинике люди хорошие, что в техникуме, и ни кто никого не заставляет!!! И кстати ето лучшый ветеренарный техникум во всей Украине, здесь плохого не научат!!!

,

Техникум потрясающий!!! Никапли не жалею что в нем училась, если бы была возможность, то ещё раз поступила бы. Большое спасибо за практику, а не только теорию. Пед-коллектив самый лучший. Одно могу сказать:слюньтяям здесь не место. Ещё раз, большое спасибо за эти прекрасные моменты в моей жизни. Вы самые лучшие. Люблю вас. ??

,

Я поступила в 2016 році в цей технікум і дуже пожаліла цей технікум нічого гарного не дав до дітей відношеня свинське заставляють пахать надіюсь я до живу до того дня як його закриють і хочу підняти одне питаня чому за опщагу діти повині відробляти на клініці це іспользуваня дитячого труда ааа я забула а як що не відробиш то тебе не поселять в гуртожиток дуже дієво працює залякуваня . І да як корова оказалась на 9 поверсі ще більшої лапші за 4 роки учоби я нечула такого абсолютно всі викладачі взяточники. я така рада що випустилась каторга за общагу я мовчу тюрма даже рішотки висять чокнуті люди дякую за увагу і доречі я випустилась в 2020

,

хочу щоб обращались з людьми по человеческі і персонал кліні не оскорбляли людей і также одного человека оскорбілі і уволили з клініки який доказував дівчині що він дуже сильно любе а помощі на роботі небила і він хотів вернуця назат на роботу і ему було отказано без причини і січас прня уніжают ну он на це не звирта на це вніманія він ідосі любе дівчину і хоче вернуця на роботу


Залишити відгук

Усі коледжі в смт Компаніївці