Професійно-технічне училище № 30

Профессионально-техническое училище № 30
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

13
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

То є життя ,то школа виживання ,кращі роки 1993 -1996

,

Училище насправді дуже чудове, і вчителі хороші, велика подяка моїм другим мамам Валентині Євгеновні, Оксані Анатолівні, Лілії Вододимирівні та моєму другому татові Миронюк Сергію Васильовичу, дякую вам за все те добро , що ви посіяли в наших душах, 44 група вас дуже любить, дякую , що іменно ви замінили нам батьків. Сумую за вами мої рідні.

,

Гарне училище,викладачі хороші, майстри найкращі з усіх, особливо молоді, дехто пише що низький рівень освіти,але це не так,тому що у кого є бажання вчитися той досягне мети, викладачі викладають добре і зрозуміло, потрібно лише слухати і виконувати вказівки і не прогулювати уроки, з контрольними і екзаменами завжди допоможуть, якщо щось не зрозумів можна підійти і тобі все пояснять, мені все e'erподобається

,

Холодно зимой в туалете дует........

,

Училище справді хороше! З рівнем освіти все гаразд, просто все залежить від самого студента, хто дійсно хоче чогось навчитися то це без проблем! Багато над чим потрібно попрацювати наприклад: після навчального процесу майже нічим зайнятися, так як барів і магазинів більше чим гуртків або розважальних програм, також гуртожиток (сам не знаю як там прожив три роки) в гуртожитку немає води,приймати ванну доводиться в Синюсі і то коли тепло, система опалення взагалі допотопна, зимою без обігрівача і теплих шкарпеток холодно, інколи пропадає світло особливоо зимою коли в двадцятьох кімнатах увімкнуть обігрівачі, меблі якшо можна їх так назвати знаходяться в найгіршому стані з яких я бачив "я там не жив я виживав"! Адміністрація задумайтесь про майбутнє!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в с. Торговиці.