Специальности
Оценка посетителей
(по 12 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Училище насправді дуже чудове, і вчителі хороші, велика подяка моїм другим мамам Валентині Євгеновні, Оксані Анатолівні, Лілії Вододимирівні та моєму другому татові Миронюк Сергію Васильовичу, дякую вам за все те добро , що ви посіяли в наших душах, 44 група вас дуже любить, дякую , що іменно ви замінили нам батьків. Сумую за вами мої рідні.

,

Гарне училище,викладачі хороші, майстри найкращі з усіх, особливо молоді, дехто пише що низький рівень освіти,але це не так,тому що у кого є бажання вчитися той досягне мети, викладачі викладають добре і зрозуміло, потрібно лише слухати і виконувати вказівки і не прогулювати уроки, з контрольними і екзаменами завжди допоможуть, якщо щось не зрозумів можна підійти і тобі все пояснять, мені все e'erподобається

,

Холодно зимой в туалете дует........

,

Училище справді хороше! З рівнем освіти все гаразд, просто все залежить від самого студента, хто дійсно хоче чогось навчитися то це без проблем! Багато над чим потрібно попрацювати наприклад: після навчального процесу майже нічим зайнятися, так як барів і магазинів більше чим гуртків або розважальних програм, також гуртожиток (сам не знаю як там прожив три роки) в гуртожитку немає води,приймати ванну доводиться в Синюсі і то коли тепло, система опалення взагалі допотопна, зимою без обігрівача і теплих шкарпеток холодно, інколи пропадає світло особливоо зимою коли в двадцятьох кімнатах увімкнуть обігрівачі, меблі якшо можна їх так назвати знаходяться в найгіршому стані з яких я бачив "я там не жив я виживав"! Адміністрація задумайтесь про майбутнє!

,

Дуже низький рівень якості освіти

,

Надіюсь справді гарне училище і викладачі, планую поступити до вас в училище.

,

Класне

,

училище хороше але якбе там шось учили нас булоб лудше

,

підтримайте наших!!воно просто саме саме найкраще!!!!!!!!!ми маємо ним пишатися!!!!!а викладачі добрі, спаведливі люди!!!!!!дякую.

,

найкраще з найдобрішими викладачами!!!!!!!!!

,

на троечку

,

Дуже хороше училище

Партнеры сайта
Колледж Международного научно-технического университета имени академика Юрия Бугая (МНТУ)
Колледж Международного научно-технического университета имени академика Юрия Бугая (МНТУ)
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в с. Торговице, а также колледжи и техникумы в с. Торговице, курсы в с. Торговице, репетиторы в с. Торговице, работа в с. Торговице

Обратная связь