Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

40
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчання якісне і ефективне коли Тебе навчають найкращі професіонали. Для багатьох із нас найкращим проявом вчителя у цьому коледжі є Ноджак Мар'яна Миколаївна, людина ,яка здатна вчити найбільшого неука,вміє жертвувати свої знання і час на благо студентів . Гордимося Вами Мар'яно Миколаївно і дякуємо за важливі життєві уроки і Вашу безкорисливість!!!

,

Як можна зв‘язатися з приймальною комісією, бо номера телефонів, які подані не обслуговуються

,

Я випуску 1975 р. механізація,гарний технікум ,чудові роки пригадую дівчат багато ,дівчат

,

Дем'ян М.П випуску 1975р.механізація .Чудовий технікум ,хотів би бути на зустрічі випускників,але чомусь не було такої нагоди вже постарівся але як сьогоднішній день згадую ці танці, багато зустрічей з дівчатами,яких ми водили з першого гуртожитка в кіно на танці. У нас в групі був староста Сорока Василь, він був після війська, Барило Роман із Сокальщини ,Ференц Романа з Радехова .Цікаво було

,

Цього року виповнюється 60 років коледжу! В газеті"Народне слово" було опобліковано оголошення про святкування також в сайті коледжу та в засобах масової інформації...Золочів .нет. Святкування пройшло дуже...дуже гарно.Приємно,що тоді технікум,а тепер коледж так гарно підготовився до урочистостей,з нагоди ювілею.Приємно побачити викладачів,куратора ...згадуєш, аж сльози на очах.Дякую всім за роки навчання.Многая літ Вам, так тримати!


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Новоселищі