ДНЗ «Львівське вище професійне політехнічне училище»

ДНЗ «Львівське вище професійне політехнічне училище»
  • денна
  • Статус державний. III рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

24
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Училище класне я вчилася на кухара-кондитера 4 роки сподобалося колектив і вчителі добрі особливо по спец предметах добре було я була задоволена.Яб ще раз поступила в Лвппу 33.але я закінчила училище в 2020році я задоволена.Поступайте сюди на кухара не пошкодуєте.Удачі

,

Я навчаюся на кухара-кондитера і скажу вам чесно це найкраще училище у Львові тут вчитилі добрі в гуртожитку євро римоти діти не комфліктують внас є хороша стипендія приладя нового покоління хороша їдалка близько гуртожиток та тут саме найкраще поступай непожалієш.

,

Знаєте скільки навчався но таких хамів не бачив як вчитилі можуть бити хлопців яким по 16-20 років то вже дорослі хлопці і як стара жінка може вдарити такого мужика.Я навчаюся і скажу варіант супер в гуртожитку є спорт зал теніс,качалка,є майданчик з турніками,кімнати з євро римонтами,всюди зі Львова мені сподобалася імино ця бурса тут і вчитилі хороші,в їдальні ціни маленькі,і вчать дітей толку і життю,а імино класно вчитися на кухара-кондитера то сама крута професія в ці бурсі є всі прибори для роботи.Такщо поступай не пожалієш я тобі гарантую діти всі дружні .

,

Один із найгірших навчальних закладів львова. навіть не знаю з чого почати, дітей взагалі за людей не тримають змушують учнів займатись всякою маячнею яка взагалі нічого спільного до навчального процесу не має, вчителі хами які взагалі не зацікавлені виклади дітям, на виробничих навчанях потрібно приходити зі всіма своїми речами, так щей експлатують дітей за бесплатно виконувати завгоспні роботи по училищу. Я сам тут вчусь тому нікому не раджу поступати сюди

,

Вчився на слюсара з ремонту автомобіля, що сказати? Вчать суперово, все показують, є матеріальна база, нажаль не пам‘ятаю як звати викладача з спецтехнології, бо вчився пару років тому, здається Петро Володимирович, крутий дядько. Майстер був у мене Юрій Михайлович, хто до нього попав, тому заканало пацики, то найкращий майстер!! Здоров’я йому і його сім‘ї!!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі у Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетиторів у Львові, роботу у Львові.