Львівське вище професійно-політехнічне училище
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

23
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я навчаюся на кухара-кондитера і скажу вам чесно це найкраще училище у Львові тут вчитилі добрі в гуртожитку євро римоти діти не комфліктують внас є хороша стипендія приладя нового покоління хороша їдалка близько гуртожиток та тут саме найкраще поступай непожалієш.

,

Знаєте скільки навчався но таких хамів не бачив як вчитилі можуть бити хлопців яким по 16-20 років то вже дорослі хлопці і як стара жінка може вдарити такого мужика.Я навчаюся і скажу варіант супер в гуртожитку є спорт зал теніс,качалка,є майданчик з турніками,кімнати з євро римонтами,всюди зі Львова мені сподобалася імино ця бурса тут і вчитилі хороші,в їдальні ціни маленькі,і вчать дітей толку і життю,а імино класно вчитися на кухара-кондитера то сама крута професія в ці бурсі є всі прибори для роботи.Такщо поступай не пожалієш я тобі гарантую діти всі дружні .

,

Один із найгірших навчальних закладів львова. навіть не знаю з чого почати, дітей взагалі за людей не тримають змушують учнів займатись всякою маячнею яка взагалі нічого спільного до навчального процесу не має, вчителі хами які взагалі не зацікавлені виклади дітям, на виробничих навчанях потрібно приходити зі всіма своїми речами, так щей експлатують дітей за бесплатно виконувати завгоспні роботи по училищу. Я сам тут вчусь тому нікому не раджу поступати сюди

,

Вчився на слюсара з ремонту автомобіля, що сказати? Вчать суперово, все показують, є матеріальна база, нажаль не пам‘ятаю як звати викладача з спецтехнології, бо вчився пару років тому, здається Петро Володимирович, крутий дядько. Майстер був у мене Юрій Михайлович, хто до нього попав, тому заканало пацики, то найкращий майстер!! Здоров’я йому і його сім‘ї!!

,

Діти мають скидуватися на засоби для миття вікон і самі їх мити, цікаво хіба на навчальний заклад не мали б виділяти кошти на миючі засоби. І мають бути люди які виконували б цю роботу. Називаєтьвається навчальний заклад! Повне неподобство


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові