Направления обучения
Оценка посетителей
(по 23 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Я навчаюся на кухара-кондитера і скажу вам чесно це найкраще училище у Львові тут вчитилі добрі в гуртожитку євро римоти діти не комфліктують внас є хороша стипендія приладя нового покоління хороша їдалка близько гуртожиток та тут саме найкраще поступай непожалієш.

,

Знаєте скільки навчався но таких хамів не бачив як вчитилі можуть бити хлопців яким по 16-20 років то вже дорослі хлопці і як стара жінка може вдарити такого мужика.Я навчаюся і скажу варіант супер в гуртожитку є спорт зал теніс,качалка,є майданчик з турніками,кімнати з євро римонтами,всюди зі Львова мені сподобалася імино ця бурса тут і вчитилі хороші,в їдальні ціни маленькі,і вчать дітей толку і життю,а імино класно вчитися на кухара-кондитера то сама крута професія в ці бурсі є всі прибори для роботи.Такщо поступай не пожалієш я тобі гарантую діти всі дружні .

,

Один із найгірших навчальних закладів львова. навіть не знаю з чого почати, дітей взагалі за людей не тримають змушують учнів займатись всякою маячнею яка взагалі нічого спільного до навчального процесу не має, вчителі хами які взагалі не зацікавлені виклади дітям, на виробничих навчанях потрібно приходити зі всіма своїми речами, так щей експлатують дітей за бесплатно виконувати завгоспні роботи по училищу. Я сам тут вчусь тому нікому не раджу поступати сюди

,

Вчився на слюсара з ремонту автомобіля, що сказати? Вчать суперово, все показують, є матеріальна база, нажаль не пам‘ятаю як звати викладача з спецтехнології, бо вчився пару років тому, здається Петро Володимирович, крутий дядько.

Майстер був у мене Юрій Михайлович, хто до нього попав, тому заканало пацики, то найкращий майстер!! Здоров’я йому і його сім‘ї!!

,

Діти мають скидуватися на засоби для миття вікон і самі їх мити, цікаво хіба на навчальний заклад не мали б виділяти кошти на миючі засоби. І мають бути люди які виконували б цю роботу. Називаєтьвається навчальний заклад! Повне неподобство

,

хогвартс а не берса

,

Найдурніше училище у Львові, вихователі в гуртожитку позволяють собі лишнього, матюкаються і бють дітей. Викладачі нічого не вчать, немають підходу до дітей.
Подумайте добре перш ніж віддавати свою дитину в такий навчальний заклад

,

Провчилась 4 роки на кухаря-кондитера, вчителі і майстри чудові спеціалісти і знавці своєї справи, доступно пояснюють , проводять виробничі навчання на яких ви вчитесь не тільки на теорії , але й на практиці , доступне сучасне обладнання .
Вічливість від викладачів , взяємопорозуміння з ними, великі виробничі цехи, це можна довго все продовжувати , раджу усім поступати )

,

пару вчительок норм соски, їдальня зайобує чергування а так норм

,

Норм училище

,

директор добрий менеджер,але страшний хабарник ,чому вчить і всіх інших.гроші для нього понад усе-вони його і погублять.

,

Училеще просто супер!викладачі нормик,навчаня супер,степуха є!годують що тобі ще потрібно??!групи суперові)))*поступай до нас)))

,

файно там було вчитися а хто хабарі платив то упше мені вот менші курси рублі на харчування закидували в їдальні вупше вкусно майстер нормальний мужик то рай а не бурса то були лутші три годи моєї жизні

,

Та учнів заставляють працювати бесплатно, гроші грибуть!
Заставляють відпрацьовувати офіціантами і тд за 3 дня за 50-100 грн

,

учнів мають за рабів,за виконані в ліцеї роботи нічого не платять,хоча через підставні фірми гроші отримують налом.

,

училище нормальне та гроші люблять

,

Найкраща

,

"клас"

,

директор хабарник !
почитайте клієнт клуб львівські оголошення

,

клас!!!

,

Неправда класна бурса!!!

,

ніякого порядку і навчання, тільки і встигай платити

,

Львывський Гарвард

Партнеры сайта
Финансово-правовой колледж
Финансово-правовой колледж
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Львове, а также колледжи и техникумы в Львове, курсы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь