Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила ГалицькогоСпеціальності


Відгуки126

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

- взагалі немає практичних навичок. Ніяких. - старі манекени, всі матеріали мають купляти студенти, навіть шприци. Навіть на іспити. І це разом з кульком. - викладачі втирають про патріотів і церкву, а потім пишуть списки з 50 грн за тему. - багато викладачів кажуть, шо "вам не треба того знати", а потім на кроці є питання про то; - на дистанційному навчанні мало хто нормально проводив пари, а дехто взагалі не проводив. - лінукс на комп'ютерах це взагалі дно. - аудиторії незручні, малі, холодні взагалі не для навчання - деякі викладачі взагалі немають практики і не хочуть чогось навчити - все, шо вчите тут, не пригодиться вам у роботі. І добре думайте чи треба вам медицина такою якою вона є в цьому коледжі

,

Тут немає абсолютно ніяких перспектив у майбутньому. У ВНЗ можна поступити потім лише на 1 курс (після закінчення коледжу). Деякі студенти - відверто дурні, але оцінки мали кращі, бо поступили за гроші або по знайомству. Та й викладачі (звісно, не всі) нічого толком не навчать.

,

Закінчила коледж цього року❤️ Дуже щаслива що здобула знання саме у цьому навчальному закладі ❤️ Хто вчиться той без проблем все здає, ніхто вас не валить !!!! Усі викладачі дають багато знань Окремо хочу виділити Наталю Зіновієвну Вона не лише викладач а й справжній друг❤️❤️❤️ Дуже багато чого навчила та розказала Марія Петрівна дуже крута ❤️❤️❤️Сучасна,красива, весела і добра Тетяна Миколаївна надзвичайно розумна та багато чого навчить та покаже на практиці❤️ Ольга Романівна дуже добра та справедлива ❤️ Завжди вміла з нами найти спільну мову та посміятись Ірина Орестівна справедлива, добра, розуміюча Пробачала нас якщо ми трошки не підготувались ❤️ Наталі Іванівна завжди було легко відповідати у неї на парах, ходь анатомія це досить важко І звичайно Світлана Іванівна наш куратор, яка завжди була поруч з нами та допомагала нам на протязі 4 років Директор Павло Кузьмінський Усміхнений,веселий, життєрадісний Ставився до усіх нас як до своїх дітей Рекомендую!!

,

«Монада-вищий клас приєднуйся до нас» І я на це повелась! Коледж сам по собі не поганий але є багато але… Гроші там важливіші в першу чергу. Постійно були якісь борги по навчанню знаючи , що батьки платять все правильно! І зразу дзвінок від заввідділення погрози , якщо не оплатиш вилетиш!!! Викладачі друть гроші ужасно ще можуть возмущатись чому так мало?!??? Слава Богу, що я закінчила цю славнозвісну МОНАДУ! Не Рекомендую! абітурієнти обходьте 10-тою дорогою!

,

Я мама одного із колишніх студентів. Задоволена колледжом і вчителями повністю. Все на вищому рівні, а той хто не хоче вчитися, той знайде причину і щось погане. Особлива подяка Леськів Ульяні Олександрівні, Матійців Віра Степанівна,Семенова Наталія Василівна,Кузьмінський Павло Йосифович. Є з чим зрівняти, бо вчилися ще в одному мед. колледжі

,

Йшло 7 липня, а дипломів ми ще й не отримали. З відзнакою відмінили, і для чого були ці старання впродовж 4 років. Дуже обідно(( Іншим коледжам дали цього року червоні дипломи..

,

Хто хоче вчитися той шукає можливості, а хто не хоче - той шукає причину для того щоб виправдати своє неуцтво. В коледжі є всі можливості для отримання знань і навичок( при бажанні, зрозуміло),навіть онлайн. Відвідуйте лекції, вчіться , і не прийдеться платити. Провірено на собі!! Все можливо!

,

Що хочу сказати грн платиш за сесії, за подарунки кожен місяць причому все грн Аудиторії ваняють ужасно. Ставлення до студентів жахливе. Навчання дуже дороге і половина ніц не вчать. Я на 3 курсі вчуся від жовтня дистанційно капєц. Терапія це шок просто тупарила Психологічка тебе наркоманкою обзиває бо ти смієшся. Сміятися не мож ти мусиш бути строгою як там кажуть. Це піпец . Блін практики хочеться і то дуже бо та теорія вже замазала всьо забувається Ставлення ужасне!!!! Бабла тре мати багато, батьки якщо дит каже все що було сказане це ПРАВДА!!!! Батьки думайте чи давати дитину сюда і шукайте її психолога зразу бо мозок не витримує ти Поч бухати і курити тому не дивуйтеся це все перейде

,

Коли ми навчалися, то звичайно ніякого онлайн не було. Але теж від часу до часу траплялося що студенти прийшли, а викладач- ні. З іншого боку, ми і платили 8400 грн, а не 20 тис.

,

Викладачі не проводять лекцій онлайн а саме з філософії, дерматології, сімейної медицини.... То є результат за 3 дні, далі побачимо.... Адміністрація коледжу за що ми платимо 20 тис?

,

Сьогодні я забрала свій диплом. Мав би бути випускний вечір. Ми всі гарно і святково одягнені, піднімали келихи шампанського і говорили тости. Якось так все виглядало у моїй уяві. Але нажаль, у нас немає такої можливості, і говорити тости можна лише тут. Тож що я хочу сказати? Лише слова вдячності, вдячність директору коледжу, який сформував прекрасний колектив. Не хочу когось виділяти, просто скажу, що є викладачі про яких в народі кажуть: «від Бога», до яких ти не йшов на пару, а біг з посмішкою, які давали знання, навіть, якщо ти не підготувався на пару. Не хочу і не можу оминути свого куратора - Оксану Миронівну, в моєму серці завжди будуть лише хороші і теплі спогади, бо саме в коледжі для нас вона була, не побоюсь цього слова «мамою», завжди усміхнена, з питаннями «як ви?», «як ваші справи?». Ця уважність до нас була важливою. Тут ми не лише отримали знання, а й виросли, тому сьогодні так важко прощатись, і ці слова пишуться з сльозами на очах. Цей коледж в моєму серці назавжди.

,

Сьогодні 19.06.2020 - склали іспити онлайн! Спочатку було відчуття " фух....все, закінчили ...круто ", а потім прийшло розуміння того, що час не повернеш...не буде більше пар, лекцій, сміху, улюблених викладачів поруч, далі просто сльози ? Рада, що свого часу мені вдалося вступити саме в цей коледж....Отримала досвід, друзів, знання, найкращих викладачів, які завжди підтримають, порадять і скерують на правильний шлях) Не хотілось би особливо когось виділяти, всі дуже хороші, але Оксана Миронівна, Віра Степанівна, Оксана Миколаївна, Наталя Зіновіївна, Павло Йосипович, Олена Володимирівна, Ірина Йосипівна, Уляна Олександрівна - просто любов ♥️..це ті викладачі, які просто залишаться в моїй пам'яті на все життя! Про коледж будуть тільки хороші і теплі спогади! Стосовно хабарів, можу сказати одне, якщо дійсно вчитися, то ніхто нічого вимагати не буде) Коледж - частинка мого життя, яку буду згадувати тільки з усмішкою на обличчі) Медичний коледж ЛНМУ - просто дякую за все ♥️♥️♥️

,

Коледж приніс неймовірні враження і досвід . Дуже щаслива що вибрала цей коледж . Всі люди як сім’я , такі рідні і близькі . Так , були люди до яких відчувала неприязнь , проте це відходить на задній план , все ж більше позитивних моментів . Люблю і поважаю кожного викладача , навіть тих , чи методика для мене була не дуже близькою . Особливо неймовірно люблю Віру Степанівну , Оксану Миронівну , Олену Володимирівну , Уляну Олександрівну , Павла Йосиповича , Анну Ігорівну , Наталю Зиновіївну , Оксану Миколаївну , Ірину Орестівну , Євгенію Юрієвну . Коледж подарував в першу чергу знання , а ще , найважливіше - найблищим друзів . Раджу поступати сюди , бо це сім’я , в якому ти рідний і тебе люблять . Якщо хтось скаржиться на хабарі - вчіться , ніхто не вимагає нічого якщо є знання . Тут завжди допоможуть і підтримають . Люблю цей коледж , тепер він назавжди залишиться в моєму серці ❤️

,

Жаливо, не йдіть сюди вчитися! Дуже багато хабарників, ставлення жахливе!

,

Самі Хабарники!! Які знижують оцінки нагло щоб здерти від студентів гроші в яких немає та батьків також . Коледж не поганий нюта не заслуговує таких викладачів.

,

Коледж ніби нормальний,але гроші тягнуть особливо викладачі Хабарники!!! Самі нам говорять що це не потрібно робитии а самі тягнуть з нас гроші. Оцінки ставлять не за знання а за ставлення до викладача або скільки ти заплатив . Яещо не дав конвертик цілий рік буде дивитися на тебе як на зло народу. Викладачі (зміна кубло) яке обсуждає кожну дитину. Коли даєш конвертик може повернути та сказати що це замало

,

Минулого року закінчила даний медичний заклад, і залишилась задоволеною більше, ніж на 100%, коледж дає хороші знання,та відповідний рівень підготовки, завдяки якому з легкістю поступила ВНЗ, викладацький колектив-найкращий, і неможливо виділити когось одного, адже всі такі рідні і любимі) Дуже полюбила цей коледж, і всім рекомендую! Директору окрема подяка та похвала)

,

Провчився в коледжі 4 роки,можу сказати із впевненістю що коледж дає дуже хороші знання із хорошою практикою) Про ніякі хабарі не може йти мова.... Дуже задоволей,що провчився саме в цьому коледжі,який дав мені багато чого в подальшому розвитку.

,

Коледж дає хороші знання, але... -Хабарництво жахливе!!! Навіть якщо вчишся і при цьому не заплатиш - на тебе дивитьг викладач як на ворога народу, і його "подружки"-викладачі теж. Для мене великим розчаруванням стала адміністрація коледжу, яка бере страшно великі хабарі. Викладачі протягом навчального року дуже люб'язні, але коли вкінці семестру шкірять зуби і кожен намагається якомога більше згребсти з бідних студентів, які і так дорого платять за саме навчання. -не розумію ще того моменту, що коледж абсолютно нічим не забезпечений, наприклад, маркери чи крейду для дошки купують студенти! -Розчаруванням для мене стала (фармакологія і латинська), яка добре знає свою справу , але абсолютно не вчить нічому студентів, їй лиш би поговорити, якісь історії розказати, це звісно цікаво, але фармакологія надзвичайно потрібний предмет. -і повірте, в цьому коледжі немає жодного абсолютно викладача, який не бере хабарів. Беруть всі без винятку!!!

,

закінчила коледж в 2007р. Дуже задоволена викладачами. Вони багато чого навчили. Просто треба дослухатися до викладачів Повірте поганого ніхто вам нехоче зробити просто треба вчитися. а то що пишуть що конверти і кульочки ностять це завжди було. І ніхто з того незаморочувася. НЕ звертайте уваги і все добре. )))

,

Коледж не перший погляд хороший! Але якщо провчитись як мінімум певний період , випливе всіх натура. Страшні хабарі, іспити не чесні. Заплатив- дав добре, а як ні, самі розумієте!!!! Всі викладачі між собою якась родина і кращі подруги, зміїна яма!!!Не коледж, а зібрання одних пліткарок, які до трусів доберуться, щоб обговорити з ніг до голови, та щей без грошей семестр нормально не закриють. Дуже б хотілось, щоб вони це читали і робили висновки, бо совісті в них нема! Шкода дітей, що поступають( До речі, поблажки старостам і бригадирам, які зазвичай дуб дерево, але доносять всі конвертики та кульочки і автоматично мають хороший бал, от така от у нас держава і люди.

,

Коледж поганий.Не рекомендую нікому йти,оплата велика ,і хабарі страшні.Викладачі нагліють. Найкращі викладачі:Викладач акушерства і гінекології Матійців Віра Степанівна,викладач терапії Вацик Марина Олександрівна(чудова людина,яка розуміється в своїй професії,завжди порадить,допоможе,підтримає), Нестерук Володимир Іванович(весела людина),Котик(реабілітація) Хабарники:викладач історії медицини і громадського здоров'я,викладач з БЖД. Ходиш на пари і всеодно треба платити,купляти кульки,а також їхні книжки які не потрібні взагалі. Викладач фізкультури на пари не ходить а потім вимагає гроші. Потрібно робити подарок коледжу,і здавати викладачам на столи (не в малій сумі). Подумайте добре перед тим як йти вчитися в ЛНМУ.ім.Д.Галицького!!!!

,

"Хороший "коледж

,

Всюди є різні люди і коледж не виключення. Більшість викладачів дійсно гідні цього звання. Особисто я, щиро вдячна Шаповал Т.М., яка викладається на всі 100% (на пару з м/с можна прийти "нулячим", а піти із знаннями), те саме можна сказати і про Щебель О.М., яка реально зацікавлення в знаннях студентів, і про Матійців В.С., яка пречудово знає свою справу і передає досвід "баранам", та ін... Але студенти - народ не вдячний, дякувати не вміє, а от нахамити і понаписувати дурні - може (особливо, якщо це конфіденційно) В різних викладачів, є власний підхід і до роботи і до студентів : хтось любить свою професію і викладання, а хтось просто приходить на заняття і чекає кінця пари...(так є будь-де, коледж не виключення). Але завжди варто пам"ятати, що вчать всюди одинаково, що є як і добрі викладачі так і ті, яких будеш згадувати незлим тихим словом все життя, про те, твоє бажання, зусилля та старання, допоможуть досягти бажанного, а легкими шляхами і "дурничками" далеко не заїдеш...)

,

Я дуже задоволена, що навчаюся в даному ВНЗ. Ті, хто пишуть про мале приміщення і незручності аудиторій забувають, що це коледж , а також про те, що вчаться в теплі, в прибраних аудиторіях, з оснащенням і т д. Стосовно хабарів: ніхто нікому нічого не дає просто так, бо він добрий і щедрий... Людина, яка прагне щось знати і бути кваліфікованим у своїй професії - буде вчитися і здавати самостійно, а хто прогулює пари, не готується до занять і не відповідає на практичних, в кінцевому результаті сам, або з допомогою інших "прижме" викладача десь в аудиторії, зробить перекошене обличчя і скаже, це вам "кава" (стандарт), поставте бо я не встигаю з тим всім...

,

В коледжі є і хороші викладачі і ті,яких потрібно вже давно звіляняти...жах - Досить хороші і розумні викладачі,з якими можна поговорити не тільки про навчання : Митник Ю.Р - Захист Вітчизни , Стасів М.П - географія,культурологія,економіка,Слодовник С.І - укр.мова і література ,Гойденко Л.Б - латинська мова і фармакологія ,Семенова Н.В - фіз.виховання - які знають свою справу і добре ставляться до студентів : Пасєка Л.Р - біологія ,Бабич Н.І - анатомія, Щабель О.М - фізіологія,Леськів У.О - основи медсестринства,головне не регулювати пари без поважних причин!!! - викладач математики,інформатики Нестерук В.І дуже веселий,розумний,добрий,але не потрібно говорити всякі дурниці і шуміти,він цього не любить І є ще декілька більш-менш норм Решту потрібно виганяти,з ними ж не можливо щиро говорити!!!!Самі називають на подарунок чи ще щось... Вчитися багатоооо,але що зробити,можна вчитися без грошей,але це дуже треба постаратися!

,

Коледж не поганий,але є дуже багато мінусів(наприклад мало місця,немає де подітися,та ще й коли сніг чи дощ треба переходити через подвір'я з одного корпусу в інший) Навчання занадто дороге для коледжу,але нічого змирилися вже,все-таки професія медика в майбутньому.Хабарі жахливі(хоча хто вчиться,той може і без).Хоча студенти самі задобрюють викладачів і хочуть платити..(ті,що не вчаться)Але в кінцевому результаті ті,що вчилися і ті,що не вчилися мають результати однакові,але знання нульові відповідно.!І як вони можуть бути потім тими медиками...жах

,

Жахливий коледж. За навчання досить дорого, а несправедливості багато. Деякі викладачі не справедливо оцінюють студентів і деякі вимагають купляти їхні книжки. Не раджу туди поступати. + Незручне приміщення для навчання. Що ви творите, коледже лнму ?!( Досить того що гроші дрете, то ще й до студентів відношення погане. Хабарники. Совісті у вас нема. Хоч би викладачі нормально ставились до всіх, а то мають вибраних. P. S. Я за вами надалі стежитиму.

,

Дуже хороший коледж,його ніяк не порівняти з іншими медичними коледжами так на першому курсі дуже важко,а на 2 це взагалі,хороші викладачі,звичайно,є винятки,я ніяк не пожаліла що поступила сюди,А місія,заліки,екзамени це жах готуватися потрібно конкретно а 2 і Н потрібно самим перездавати)))

,

я закінчувала цей заклад у1988р, знання чудові ,дотепер ними користуюся, хоч не працюю по спеціальності. Щиро дякую Кучеру А. Р.(ЗОЛОТА ,ЧУДОВА ЛЮДИНА),КрупникуР.М ,МосквякуЄ.Й, ШвецьЗ,Я Сало І.К. Вічна пам*ять Гемзі Є.П, чудова була людина і керівник групи. Особливо хочу відмітити тодішнього директора Чулака А.І-БАБІЙ І РОЗПУСНИК ,досьогодні гидко згадувати.

,

Страшне слово КРОК!!!!!!!Готуємось по повній!

,

Все круто навчаюся уже четвертий рік.Мене все влаштовує.Краще ніж у школі...

,

Класний навчальний заклад ,)викладачі хороші , але самі найкращі з них це :Білобрам О.М,Митник І. І Митник Ю.Р .хочу виділити Юрія Романовича бо це дійсно хороша людина ,розуміюча і супер викладач , який спонукає вчитись )

,

1 рік,лише шкільні предмети(виняток-в 2 сем латинська мова) 2 рік,закінчуються шкільні(деякі тягнуться до кінця 2 курсу),появляються загальні вступні медичні предмети *дуже нудно,всіх вже нудить від математики,мови,літератури,нудно,але треба перетерпіти.Зато радує,що потім медичні предмети підуть. 3 рік,нарешті медицина,терапія,хірургія і т.д.т.п.,в кінці практика невеличка 4 рік,продовження,плюс деякі нові предмети,плюс практика,плюс екзамени,плюс КРОК,державний,випуск

,

Є одна річ,яка радує-це наявність тесту КРОК-М. Перед яким всі наполегливо проходять минулорічні тести,що потім всі питання мало не на пам*ять знаєш.І ще приємно здивувало,що ті хто кроку не здали,не зможуть комусь там заплатити і пройти зі всіма---через рік на перездачу. Неприємно зауважувати,що дипломи і додатки до них видають в два різні терміни,крім того,дипломи з відзнакою отримують переважно ті хто ще з 1 курсу з ким треба домовився,але коли 4 роки вчишся,стараєшся,а в кінці виявляється.що те що мав мати тобі не дали,то дуже неприємно.Ще більш неприємно,що виявляєш це вже після того як вже маючи диплом через тиждень отримуєш додаток.Але це на совісті тих хто тримав в руках наші папери з оцінками,і навіть бачачи успішність у навчанні,проігнорувати це. Шкода,звичайно,але тепер це лише неприємний спогад.

,

Важко сказати,що хороший коледж,а ще коли чую,що тепер підняли оплату за навчання сильно,плюс зовсім відмінили державні місця(зрештою їх і так займали по знайомству),то в якомусь сенсі може варто або шукати якийсь інший коледж,або вже після школи в університет йти. Щодо корупції-правда(але радує.коли чую,що з коледжу пішли викладачі,які є страшними хабарниками). Деякі(хоча мало) викладачі залишили позитивний відбиток в пам*яті. Час від часу зауважуєш,що щось таки знаєш в медицині,але є і чимало пробілів(і часто не з нашої вини),недостатня концентрація на потрібних речах,занадто багато ср і рефератів(яких ніхто і не читає). Але щось знаєш,памятаєш,це вже щось. Але ще дуже багато років треба закладу розвиватися і вдосконалюватися,щоб студенти могли від щирого серця пишатися.

,

Насправді Віра Степанівна добрий і чуйний викладач, ніколи і нікому не відмовляла з допомогою, навіть останнім двоїшнікам пояснювала по пару разів щоб до них хочаби щось дойшло, НІКОЛИ не вимагала хабарів і кульків ,а навпаки різними способами заохочувала студентів до навчання, намагалась домовлятись з лікарнями щоб ми на щось подивилися!!!!

,

Ужасний коледж!!!!!Віра Степанівна не дужа добра,як здається.Можливо тільки до мене,но я вчила все.Педіатр Романишин Н.З -хороший викладач і гарно оцінювала (справедливо,не як інші,Лапка Марія Василівна нічого,Пасєка Л.Р. чудесна.Романишин ще й навчить моралі.Всі решта не існують.Їх треба виганяти.

,

навчаюсь на 4 курсі, дуже хороший коледж, в якому працюють найкращі викладачі, які надають відповідні знання, цікаво проводять заняття.і намагаються донести до студентів інформацію. Якщо вчитись, не прогулювати пари, і з повагою ставитися до викладачів, то проблем при здачі заліків, іспитів - НЕ БУДЕ!!!!!!!!

,

Ну незню,я закінчила навчання в 2014р.нічого поганого не можу сказати,хто хоче вчитися - то буде,а є такі що хотіли платити,бо нехотіли або немогли вчитися. Найбільше дякую Ірині Стеранівні Солотві,коли ми писали крок - вона за всіх дуже переживала і хотіла щоб все було добре. Особисто мені вона дуже допомагала з навчанням,так як я на 3 курсі була вагітна і коли могла йшла на пари,а як немогла то нейшла(і то при тому що в неі самоі немпє дітей) дуже вам дякую і вашим викладачам.

,

Коледж дуже поганий! Викладачі і директор беруть страшні хабарі і не тільки за заліки, а й за вступ! Позор) Жалію, що тут вчилась !!!!!

,

Закінчила навчання в 2006 році,задоволена,у цьому училищі дуже хороші викладачі були,незнаю чи працюють і досі,велике щире ім дякую.

,

Коледж поганий,точніше не коледж такий,а викладачі і директор такі є!Ну хіба це справедливо- не поставити студенту оцінку,яку він заробив і вивчив,та ще й гроші плати,і ще одне-платити декому треба, навіть,якщо вчиш. Про роботу -одні хабарі.от і вмирайте від зароблених вами хворіб!!!То виходить не маєш грошей -не підеш працювати!Ганьба.Дехто не хабарник,це одиниці.Всі решта-хабарники,яким не місце в коледжі Ще й нічого не навчать!Хто хабарник хай хворіє на страшну хворобу

,

Скажу чесно-очікування були значно більшими. Але якщо рахувати,що така система по всіх закладах України,то коледж нормальний ще. Поступати можна.Головне-це вчитися,а не прогулювати навчання і просирати батьківські гроші.

,

Без хабарництва не беруть на роботу ,який сором і ганьба!!!І ще й за великі гроші!!!!

,

Закінчила коледж минулого року,влаштовуватись на роботу було дійсно важко,і то, враховуючи,що не безкоштовно!І їм не було цікаво,що ти закінчила саме цей коледж,і не "Крупинського" і "Монада" і т.д.Хто має зв язки-тому легко,хто не має-їм байдуже який ти коледж закінчила!!Сором!!!Хоч перше говорили деякі,що дивляться,який ти коледж закінчувала,але це обман,сама ж переконалась:(((Навіть,якщо ти багато знаєш-всеодно не візьмуть...

,

Збирають на кульки збирають за самостійні роботи,щоб не писати і не друкувати Часом за заліки,екзамени А на випускних курсах взагалі:за все вище сказане плюс крок,випускний і т.д.

,

А корупція є. Найбільш прикро,що до цього самі студенти вже привчилися. І навіть якщо викладач нормальний,лояльний і навчить,і оцінкою не образить,при цьому нічого не вимагаючи,завжди є студенти,яким приходить в голову геніальна ідея-збирати з групи гроші,щоб купити кульок(кава,цукерки,коньяк).Це вже набридло.Для них ще такий процес вважається нормою!!! Давайте якось цю систему ламати,бо далеко ми так не зайдемо.Ми ж хочемо бути цивілізованими,чесними і хорошими,а виходить як завжди....

,

Всім доброго дня!На жаль,корупція таки є,просто той,хто вивчив-платить менше.але все ж таки платить,хоч не грає на парах на телефоні,не думає про інше,і слухає викладачів,корупція на жаль таки є.Здай на то,на то.Всьому є міра,але це вже занадто!!!:)І сильно погано,коли працює вчителька,яка взагалі не вчить добре,тільки ми маємо вчити, практику не то, що не пояснює,навіть не показує,хібань обіцяєДобре було замітно у порівнянні із іншим викладачем Гнелицею,яка об яснить доступно і практику, і теорію,а така фіфа,яка сидить,і її ще чомусь не виганяють,сидить,хоч і запізнюється завжди!!!!От звільнити таку,ще й оцінку не поставить,ганьба!ПасєкаЛ.Р-Хорошаі людина з великої букви,і викладач,дійсно хороша і розумна.Без понтів.От, багато викладачів,які знань не мають добрих і читають лекції-це сором:) ,понти качають.Якось вивчилась,але тут дійсно треба платити,кому більше,кому менше,на жаль.Є мало викладачів,яких корупця не цікава))))

,

Шановні батьки,будь ласка,добре думайте,чи варто дитину віддавати в медицину,якщо це не її.Попередньо серйозно поговоріть на цю тему з ними.Якщо вони прагнуть вчитися дійсно,щоб щось знати,тоді варто поступати на медичну спеціальність.Серйозно,в нас на 4 курсі вистачає дівчат,які не знають взагалі НІЧОГО.І таких є 2 категорії:1)з браком інтелекту,2)яким навчання взагалі байдуже-вони на пари практично не ходять,заліки купують....в обох випадках їм не місце в медицині Щодо корупції,будьте зразу готовими,що дитина періодично проситиме гроші(на самостійні,на кульок викладачам...на жаль так в нас є...Причому я вчуся добре,багать 5-рок,але все одно з таким зустрічаюся(( Але я не думаю,що в інших коледжах інакше... В цілому коледж так собі,може бути,але більшість знань завдячують не викладачам,а тим,хто вчиться трохи.

,

Коледж ніби хороший,є нюанси-деякі викладачі,які не поставлять оцінку,на парах толком не пояснюють.От.Є багато сильно хороших=) Пасєка Л,Р-Розумна жінка,яка багато сильно знає і пояснить,поспілкується. Якимець І.С-Співчутлива і розумна пані,пояснить,І ще деякі вчителі нормальні!

,

Коледж нормальний,але бувало й тяжко,є сильно погані викладачі,які тобі оцінку не поставлять просто так.Єщо треба кульок купити.Хто не вчить -то й менше платить.4 роки промайнули швидко...багато переживань,через деяких ,яких вчителями важко сказати.є, Яких треба звільняти! Є мало викладачів,які варті поваги

,

Всім привіт! Коледж ніби нормальний,навчалася я 4 роки. Насправді є багато корупції.Мало викладачів є,які не потребують хабарництва. А є деякі,які навіть,якщо ти і все вивчив,то не поставлять оцінку .Це взагалі неприпустимо!!!!!! В більшості треба платити,,наприклад на свята.І ще на оцінки.От,є сильно мало викладачів,які не беруть взагалі грошей,І,є викладачі мало,що взагалі,що толком нічого не навчили,займались іншими справами,відміняли пари,практики взагалі не пояснювали,лише перед іспитом на 4 курсі.Є деякі, викладачі сильно добрі,і добре розповідають,пояснюють.Хоч вже і старші.

,

Навчаюся на 4 курсі. Не можу сказати,що знання дуже хороші дають....На деяких предметах взагалі "вивчив-здав-забув".Тому тут ше від студента залежить. Ну...але знання могли би давати і кращі.Але,на жаль,забагато уваги приділяють непотрібним папірчикам,писанині... Є викладачі,про яких залишилося хороше враження,а є такі,що "незлим тихим словом" не вийде.... А щодо знань,то є ще й багато студентів таких,що взагалі нічого не вчать.(не дай Бог якомусь пацієнтові до таких потрапити),тут я взагалі в шоці... Стосовно ставлення до студентів....могло би бути і кращим.....за останні 2-3 роки завдяки деяким студентам,стали постійно закривати кабінети до пари,студенти вимушені стояти в коридорах(на претензії отримують реакцію,як на злодіїв). Загалом,всім і всьому потрібно мінятися,бо як таке далі продовжуватиметься,то добром це не закінчиться.

,

Навчаюсь на 4 курсі . Якщо вчитись і ходити на пари ,то жодних проблем при здачі сесії немає. Не всі у коледжі хабарники . Перевірено на собі.

,

Ніхто нікого не заставляє не вчитись.Кожний сам вибирає свою дорогу до завершення навчання.Хто працює над собою та вчиться - той немає проблем.

,

Не знаю,хто захоплюється цим коледжем,a тим паче викладацьким складом,це збіговисько хабарників в білих халатах!

,

Добрий коледж.Вчитись важко, але для цієї професії дійсно треба щось знати.

,

Закінчила училище тодішньої ще Львівської залізниці.Ми ще навчались тільки два роки. Працюю по спеціальності.Чула відгуки випускників з інших років, які вже навчались 3-4 роки.КАжуть що дуже важко вчитись, багато предметів.Нам також за 2 роки навчання не було легкою Але це училище дійсно дало особисто мені дуже добру підготовку.Зі словами вдячності згадую своїх улюблених викладачів: Щебель О.М.(викладач анатомії),Гойденко Л.Б.(викладач латини і фармації),Пасєку Л.Р.(мікробіологія),Швець З.Я.(філософія),Хіміченко В.П(сетринська справа),ГнелицюЄ.Т.(терапію.),Цьороха З.В.(хірургія) та багатьох інших.Нехай у вас все буде добре!!!

,

Сьогодні в нас була дуже гарна виховна Веселий ярмарок.Багато музики,танців,веселощів та ще й солодощів! Було все супер! Пролетіло дуже швидко, хотілося ще! Наші хлопці з третього курсу - суперові! Дівчата беріть приклад та не прогавте. Хочемо ще такого свята !!!!!

,

Тому що з 2009 само собою,що помінялося абсолютно все... Більшість викладачів тепер нові,молоді Із старших залишилися хіба Гойденко Любов Богданівна,Швець Зоряна Ярославівна....

,

Супер навчальний заклад! Закінчила коледж в 2009 році, відгуки тільки хороші. Ще щось ніхто не хвалить викладача реанімації Цьороха, ото викладач від Бога, а його бункер на свінціцького, то наш *другий дім* ;))) !

,

В цьому році закінчила цей навчальний заклад.В загальному коледж хороший,людяне відношення.Викладачі є різні,кожний з них по-своєму добрий,особливо хочу відмітити викладачів: з анг.мови(Оксану Миронівну)-гарна ,добра людина,не вимоглива ,але вчити з нею мову цікаво.З хірургії (Олену Володимирівну)-заввідувач практики-про нею скажу що вона "людина-сонечко"завжди посміхається,привітна,з розумінням ставиться до студентів.Акушерство і гінекологія наша улюблена Віра Степанівна-найкрайща викладачка,хоча всі викладачі хороші.За 4 роки немає поганих спогадів і образ на викладачів.Скажу так,ті хто хочуть вчитися-будуть вчитися,незалежно від усіх чуток про корупцію.А ті хто не хоче пов*язувати життя з медициною то кращі оминайте мед. навчальні заклади ,і не витрачуйте даремно грошей батьків.Адже професію медсестри ви повинні любити,якщо звісно бажаєте нею стати.Так що поступайте -не пожалієте!

,

Незважаючи на останній відгук, студентів все більшає, думаю не тому шо такі "погані викладачі" а тому що коледж дає знання які цінуються при влаштуванні на роботу, і так всі кажуть. Є такі шо на парах байдики бють або бавляться телефоном і вважають шо вони праві... А потім кажуть що нічого не навчили, коли їм абсолютно всерівно. Мені шкода тих викладачів які викладаються (а всі стараються, як можуть) і стаціонар організують, і хоспіс, морг, екскурсії різні... щоб тільки нам було цікавіше вчити, а декому на то всьо плювати, а потім ше пишуть тут! Нормальні викладачі в нас, нема на шо грішити, бо жоден викладач книжку за тебе не візьме і вдома не буде вчити.... Хочете досвдчених викладачів йдіть в універ) Там вони з "досвідом", і корупція "не така" і вчитись "вдома" не треба)))) А якби всі були такі як Емілія Тимофіївна то ми би загнулись... А так в кожного свій підхід, і так цікавіше...) Загалом коледж класний,директор супер, і все мені тут подобається!) Поступайте не пошкодуєте)

,

Так, звичайно) Особливо коли деякі наші викладачі надають перевагу розмовам по телефону або відміняють пари, бо мають значно важливіші справи чим викладання свого предмету. Все ми побачили на держ екзаменах, коли спілкувалися з Гнелицею Е.Т - все пізнаэться у порівнянні, тому можу сказати з терапії нам особливих знань не дали, все що могли самі вивчили. А на рахунок принципу "сам вивчи" то навіщо йти десь вчитися?) Звичайно від нас залежить багато, але це не означаэ що потрібно на нас "забивати". А на рах молодих викладачів в них немаэ практики, лише одна теорія. Жаль, що немаэ таких як Цьорох, Пасэка і т.д. Лишилося пару викладачів, які варті поваги, а все решта...навіть не хочу згадувати...

,

Ці 4 роки не є даремно витраченими навіть для тих,хто планує поступати далі після коледжу.І скажу чому: Деякі поняття не мають, що таке медицина і за 4 роки мають уявлення, і тоді вже вирішують, як їм поступати і куди! А деякі як не мали поняття до навчання в коледжі,так не мають і на останньому курсі,оскільки всі 4 роки просиджувли і гроші батьків йшли відповідно на вітер! Щодо викладачів,так,є багато молодих. Але вони все-таки викладачі, і їх варто поважати. Якщо студент хоче щось знати-то знайде як навчитися і сам--підручник в руки! А то потім скаржаться, яка тут корупція, що викладачі такі погані та некомпетентні! Отже, якщо після коледжу йдеш в медицину далі вчитися-ти вже матимеш якесь уявлення і вчитися надалі буде значно легше. Якщо хотіти-тут можна отримати хороші знання. Тому я не стану відмовляти тих, хто хоче поступати. Головне щоб ви вчилися і бажали цього. І не слухайте тих, хто скаржиться на всіх(саме так) викладачів!! Коледж досить непогани.

,

Коледж як коледж, нічого особливого в ньому немаэ. Корупція така як і всюди, викладачі також, э хороші (які незабаром підуть на пенсію), а э молоді некомпетентні у викладанні, яких стаэ дедалі більше і нічого розумного вони не розкажуть і не навчать. Для тих хто хоче йти після коледжу вчитися, то поступати сюди не варто, дарма витрачений час і гроші. А для тих хто хоче йти працювати цілком підійде, бо значні знання дістаються на практиці (і то не на всіх базах). Якщо б була змога повернуся на 4 роки назад, я б оминала цей заклад всіма дорогами) Подяка таким викладачам: Гнелиці Е.Т. - хоч і не викладала в нас, але під час консультацій зрозуміла наскільки мудра і гідна викладачка. Щудрава М.О - навчила за 6 пар більше ніж всі вони разом взяті. Романишин Н.З. - за цікаво поданий матеріал і дані знання.

,

Сьогодні здавали крок.Страх,хвилювання що нічого не напишу.Стоїмо на подвірї в очікуванні.Багато викладачів поруч з нами.Підтримують хто як може.Саме сьогодні відчула що ми не кинуті,за нас переживають.Дійсно,в цьому коледжі як в в великій родині.Надіюсь що всі добре написали.Я вже сумую що йдемо звідси.так все пролетіло.

,

хороший коледж

,

Вчора в нас було дуже гарне свято Вишивана Україна.Хлопці й дівчата з другого курсу поставили дуже класні танці.Перший раз почула пісню Чорна сорочка. Мороз ішов по шкірі.Співала студентка Тая.Вийшло дуже професійно.Настрій був дуже святковий, справді вишиваний.Навіть директор сказав що скоро можемо їхати на конкурс Україна має таланти.Дуже добре що в нашому коледжі проходять такі виховні заходи.Ходити тільки на одні пари було б дуже скучно.В нас дуже класна завуч з виховної роботи.Цікаво що вона придумає на другий рік для нашої групи.Може кера скаже.Але попереду літо.Всім спокійно закінчити семестр і гарно відпочити.Ура скоро канікули!!!!!!!!

,

зарас здаємо екзамени(((( хоча хочу сказати що практично задоволена цим процесом! чому? а тому що очікувала що буде щось страше, що треба багато грошей, що будуть валити,що розгублюся(! але в допомозі мені стала моя "хороша" память коли я вперше забула вдома гроші що б здати на екзамен і валеріанка щоб опанувати себе))))))! коли я не дала гроші на перший екзамен то переконалась що все супер і здала на тверду 4 тоді я зрозуміла що інші екзамени цілком реально здати самому і не помилилась! P.S.не вірте чуткам що тут тяжко вчитись без грошей і що хтось каже що тут розцінки нереальні! я не відмінниця але могла б бути просто ця лінь трохи заважає!

,

Вчилася в даному закладі з 1988 по 1990 роки. Враження і спогади найпрекрасніші. Якщо б була нагода прожити ще одне життя, неодмінно, я ще б 5 разів провчилась. Викладачи - люди з великої літери, чудові, цікаві і професійні! Кожна особистісь цікава по-своєму. Особливо хочу висловити своє захоплення до цього часу улюбленою викладачкою нашої групи - Швець Зоряною Ярославівною, неймовірно добра, глибока, розумна і чудова Людина. Любимо, пом'ятаємо, поважаємо. Також, з теплотою і повагою хочу згадати Семенюту Марину Матвіївну, Хіміченко Валентину Петрівну (В. П. - Волшебная Палочка), нашого класного керівника - Гемзу Євгенію Павлівну (Царство їй Небесне). Бажаємо Вам, наші найкращі, добра, тепла, щирості від оточуючих людей і студентів, здоров'я і гармонії .

,

Переважно вчитися так нормалььно без грошей можна(якщо канєшно ходити на пари,нормально вести себе і вчити хоч трооооошки)а то стидно дивитись,як інші дівчатка просто просиджують цілих 4 роки,гроші батьків до одного місця пішли....то яно,шо потім такі дєвушкі ніц не знають,не вміють. Нормальний коледж,можете поступати...може не все,що вам потрібно в ньому ви побачите,але щось цікаве для себе ви в коледжі знайдете)якщо шукати

,

Хотіла б поділитися враженнями про викладачку з історії,соціології та філософії-Швець Зоряну Ярославівну. Доволі цікава людина,з нею завжди цікаво поговорити,бо вона розумна,інколи,коли гарний настрій,то ще краще-бо вона весела і привітна. Дуже цікаво розповідає,так суто по-філософськи все осмислено говорить і пояснює.Стосунки із студентами у неї різні,залежно від типу студентів.

,

Поділюся враженнями про Гойденко Любов Богданівну(викладає латинську,фармакологію): -весела -розумна -в неї на парах і посміятися можна,любить пожартувати -для тих,хто вчиться,старається-їй хорошої оцінки не шкода.Перевірено! -вчитися на 5 в неї цілком реально.В мене з латині було 5.З фармакології були червірки,але стараючись,а потім ще й готуючись добре до екзамену-маю заслужену 5 -Вона не любить таких студентів,які безвідповідально пропускаютьт пари,не відробляють і нічого не вчать. -її смішить той брєд,який деякі на самостійних пишуть. *Тому хто хоче-той вчиться.І той буде щось знати!

,

Поділюся враженнями про викладача з анатомії-Пігулечко Ірину Володимирівну. Мені було досить цікаво в неї вчитися.Дсить хороша людина і викладач,добре пояснити зуміє,може пожартувати на парі. Трішки вимоглива-має чіткі вимоги залежно від оцінки,на яку претендуєш. Тобто на оцінку 5 потрібно все гарно розказувати плюс знати латинські назви.Мені це вдавалося)В неї з її предмету відмінників мало,а ті що є-вона називає "на фоні групи". Багато хто кажуть,що в неї без грошей ніяк і т.д.,але це не так.В цьому мені випало переконатися.Ті,хто таке казали,просто тупо не вчилися,а просиджували зади на парах. Мені без проблем вдалося здати в неї екзамен на 5,все пройшло як по маслу. Ну..оціню її на 5 з двома мінусами. *-вона недостатньо переймається знаннями студента -залишкові знання могли бути і кращі. але це все одно 5,бо вчила вона досить непогано.

,

Розкажу про Безпалько Людмилу Юріївну. Вона в нас веде практичні з хірургії. Сама працює в залізничній лікарні у відділенні платних послуг,пластичної хірургії..відповідно в неї ми і займаємось. Досить хороша і цікава людина,добре вимагає,навчає і оцінює.Схвалює,коли студент розказує своїми словами,це плюс. Інколи може завести на якусь операцію. Часто шось показує,розказує. Досить розумна людина,варто зауважити. Дійсно хоче чомусь навчити нас,старається. Але попри все,навчання в неї могло бути ще кращим,тому поставлю оцінку 5 з мінусом))

,

В свою чергу,розкажу про викладача з хімії(за шкільною програмою)і мікробіології(за програмою медичною).На першому курсі вона мало кому подобалась,оскільки вона тоді ше новенька була,тільки перший рік працювала,відповідно була перелякана.Але з часом і вона,і ми адаптувалися.На 2 курсі була мікробіологія,вже з нею стало цікавіше,оцінки і знання кращі були(але те,що вона принципово не захотіла питати мене,щоб підтягнути на 5,то я злий на неї.)Загалом склалося враження про неї,як про дуже хорошу і добру людину,що особливо стало помітно зараз,коли ми ккр пишемо.Я ніколи не думав,що вона така добра насправді.Тому як викладача,оціню її на тверду 4.

,

Привіт всім) Сьогодні хотів би розказати про викладача з інфекційних хворіб Лесю Романівну. Викладач пречудовий , просто професіонал своєї справи!!!чітко і ясно пояснює матеріал без зайвої непотрібноіі інформації, цікаво готує практичні, вимагає тільки основний і потрібний зміст, з декількох фраз орієнтується чи готовий ти, чи ні))оцінює справедливо,не робить різниці між студентами, не важно які оцінки в твоїй заліковці оцінку отримаєш ту, на яку заслуговуєш)) строга але з гарним почуттям гумору) обізнана і розумна людина, таких цікаво слухати багато в чому розбирається) не любить людей, які зазубрюють матеріал, що і вирізняє іі з багатьох інших викладачів!!))добра і чуйна особистість завжди ставиться з розумінням до студентів)) і що головне чесна і ставить оцінки тільки за знання)!!коледж може гордитись таким викладачем)!

,

Віра Степанівна таких людей взагалі важко зустріти але все ж таки вони існують і ось явний приклад)! викладач який реально хоче щоб ти щось зрозумів засвоїв, запамятав! і робить вона ц просто супер її мистецтво пояснювати просто неперевершене сидиш а час спливає моментально ,кожну тему вона доповнює цікавими прикладами зі своєї практики. дуже мила і чудова жінка яка може зрозуміти і підримати в якої насправді велике і щире серце ,яка переживає за студента як за власну дтину..завжди старається водити в лікарні щоб студенти не тільки слухали сухий матеріал а інколи і щось бачили щось пробували на практиці власнимим руками)!про ніяки взятки я навіть не говорю .!!тому що для неї гроші не головне а головне щоб ти щось виніс з аудиторіїї корисне!! побільше б таких людей і викладачів !!! дякую за увагу)!

,

Доброго вечора хочу поділитися своїми враженнями про чудовий коледж) + в тому що з медичних коледжів цей найменш корумпований)!,але всерівно не без таких милих і добрих осіб які раді поставити тобі оцінку за золоті монет) 1.) викладач терапії, на мою думка таких викладачів взагалі потрібно просто зразу звільняти людина яка викладає один з найважливіших предметів ,замість того щоб навчити студентів чогось розумного відає перевагу розмовам по телефену з своїми ухажорами або подружками (одна з них яка теж працює в коледжі і веде не менш важливий предмет про неї чучуть пізніше) оцінюваання в неї теж оригінальне якщо ти сподобався їй приносиш бабло отримуєш оцінку і ідеш гуляти) а якщо ти не в списку її улюбленців то спочатку тобі винесе мозок а потім здере з тебе більше бабла і аж тоді отримуєш оцінку) по розцінкам вона в нас рекордсменка )) 300грн і вище залежно від ситуаціїї,)) стидно тримати таких викладачів) це був 1 номер наших милих викладачів.

,

появились нові викладачі на 3 курсі!!! Митник Юрій Романович(хороший викладач, гарно викладає... на першому занятті було трохи страшнувато, але нічого все добре) Хом"як Маряна Богданівна( мила викладачка) та й ті що були,є- кльові викладачі( Митник Ірина Орестівна),( Попович Олег Олегович), (Беньо Ірина Степанівна), (Якимець Ірина Семенівна), (Орел Олена Володимирівна) , (Котик Ірина Михайлівна), Директор в нас найкращий-(Кузьмінський Павло Йосипович-поважний мужчина , поганого не порадить) дядя Діма сторож( класний можна посміятись з ним))))))

,

Поступити в коледж без грошейреально,але потрібно мати відповідні знання.Приміщення маленьке,але затишне(Всюди ремонт)Великий плюс-викладачі водять по багатьох медичних закладах(Пологовий будинок Мечнікова,Хоспіс,Обласна лікарня,Лікарня швидкої допомоги,Психіатрична лікарня,Залізнична лікарня,Поліклініка залізниці,інфекційна лікарня(тільки дитяче відділення).Вчитись добре можна і без грошей. Щодо викладачів: Нестерук В.І(математика)-дуже кумедний,але дуже добрий Рутар В.Є.(захист Вітчизни)- суворий,але цікаво розказує Пігулечко І.В(анатомія)-класна і весела,круто пояснює Щебель О.М(фізіологія)-просто нереальна викладачка,добра,щира Павлюк М.М(мікробіологія)-хороша і мила,добре викладає Митник Ю.Р(хірургія)-дуже класний,але вимагає Митник І.О(патморфологія)-хороша,мила,розумна Матійців В.С.(акушерство,гінекологія)-шикарна,весела,цікава Емілія Тимофіївна(терапія)-сувора,але добре вчить Романишин Л.Р(інфекційні)-харизматична,розумна,класна.

,

Щодо викладачів,які ведуть прктику(маю на увазі на базах) Безпалько Людмила Юріївна-веде хірургію в зілізничній лікарні,чудова людина і викладач. Бишко Ольга Богданівна-веде терапію в Малехові,супер викладач-практик,навчає прямо як лікарів(а потім вертається до книжки і каже "а тепер щодо медсестринства,що ваша книжка каже"). Орел Олена Володимирівна-офтальмологія,щира,класна людина,мені сподобалася,дуже чуйна,добра.

,

Віра Степанівна Матійців - найкраща викладачка і просто чудова і хороша людина!!!!!!!!!Дуже цікаво слухати її розповіді і те,як вона пояснює тему,на її заняття і ходити хочеться,через те,що вона прекрасно пояснює,якщо треба то і по декілька раз...ніколи не підвищує голос,дуже розумна жінка,завдяки їй я трохи почала любити медицину!!!!!(деяким варто в неї повчитися)

,

Коледж мені дуже подобається))) Викладачі розумні , гарно ставляться до студентів , зрозумінням. Дуже жаль що студенські роки швидко пролітають щойно була на 1 курсі, а вже закінчую 3) Найкращі для мене викладачі це: Митник Ірина Орестівна - ( прекрасна людина , розумна, ввічлива, завжди порадить , ніколи не залишить у біді) Беньо Ірина Степанівна( чудова викладачка, талановита, співчутлива, підтримуюча, завжди допоможе) Якимець Ірина Семенівна(розумна, любляча, турботлива) Колодій-Чорна Олександра Богданівна( боялись неї, як вогню.... а виявилось що вона не така вже строга.. вона класна викладачка)!!! Романишин Леся Романівна(пречудовий інфекціоніст) Орел Олена Володимирівна( щира людина) не забуваю і викладачів , які вчили мене протягом трьох років)) про вас лише хороші спогади: Поважаю директора коледжу Кузьмінського Павла Йосиповича( за його працю, доброту)

,

норм заклад) звичайно,є викладачі,які,скажем так,специфічні,не дуже,але коледж не без хороших викладачів. Мені сподобались такі викладачі: ірина володимирівна(анатомія,дуже класна викладачка) оксана миколаївна(фізіологія,хороша,проводить гарні виховні роботи) пасєка любов романівна(файна тьотя,дійсно знає свою справу) зоряна ярославівна(по шкільній історії вона мені не сподобалась дуже..але потім по програмі з історії по коледжу стала цікавішою,на соціології також.Дуже розумна пані)) наталя миронівна(психологія,цікава особистість,вимоглива) леся романівна(інфектологія,враження хороше,побачимо,що на практичних буде) олена володимирівна(офтальмонологія,те ж саме) ольга богданівна(веде практичні з терапії,дуже хороша,добре навчає,мені сподобалась дуже) людмила юріївна(практичний викладач хірургії,просто чудова викладачка,хороша людина) наталія зіновіївна(педіатрія) павло йосипович(директор,супер,веде ЛОР) віра степанівна(акушерство і гінекологія,просто афігєнна викладачка!!)

,

коледж може бути є плюси,а є і мінуси(їх,якщо покопатися,є багато) викладачі теж є різні мені сподобались викладачі з таких предметів:анатомія,фізіологія,фізичне виховання,з англійської непогана викладачка. зараз я на 3 курсі,хороші викладачі з терапії,хірургії...зараз на лекціях хороше враження склали викладачі з педіатрії,офтальмології,інфектології,гінекології,ЛОР(навіть не думала,що директор так класно викладає))

,

Коледж більш менш нормальний.....але є такі викладачі що їх легше послати ніж вияснювати шось!!!!

,

я скажу свою думку!коледж,в цілому непоганий.Хто вчиться і добре себе зарекомендовує-той не платить,за винятком,коли платити мусить вся група,або коли старости на "кульок" преподам збирають. Платять переважно ті,хто просто просирає заплачені їхніми батьками гроші за навчання,і ніхрена не вчать.(що такі взагалі забули в медицині???потім не знають,де яка частина тіла знаходиться(для прикладу-одна не знала,де промежина..і то після курсу з анатомії!). Хто вчиться-той,принаймі менше платить.Якщо я вже здав успішно екзамен з анатомії і фізіології без грошей-то це про щось говорить. Звичайно,є такі викладачі,від яких тікати хочеться..а є і дуже хороші.. Хороші викладачі в коледжі існують,можете не сумніватись.

,

Поступила на перший курс.Вчора в нас була посвята в студенти.Дуже гарно та патріотично.Викладачі також були більшість у вишитих сорочках.Батькам також дуже сподобалось.Куратор молоденька,ніби добра.А як буде далі покаже час.Група також на перший погляд непогана.Вірю що знайду нових друзів.Гарного всім початку нового року.

,

закінчила 1 курс, коледж класний, але взятки шалені, батьки сивіють, вчись- не вчись і так платити!!! кращі викладачі: гойденко л.б. пасєка л.р. павлюк м.м. семенова н.в. рутар в.є. швець з.я.

,

ні одна особа не пройде сюди без грошей , який сором ! І в наш то час.Може вже схаменеться Директор?

,

коледж непоганий,зараз вже на 3 курсі..2 курс пройшов дуже швидко.І на 1 курсі казали,що легше буде на 2-му,на другому казали-що на 3-му легше буде..але брехня то все.Легше буде тим,що вчаться.Дуже шкода,що спеціальність в коледжі лише сестринська справа..тому якщо вже після 9 поступили,то це,звичайно добре,бо відтягнули ЗНО,вже будете мати маленьку спеціальність,але цього мало,щоб чогось досягнути.Викладачі є різні..не буду узагальнювати,але все-ж,деякі здається продовжують брати взятки(попри все,що сталося,і діється зараз в країні).Щодо цього-позор.А тим,хто не бере,окрема велика подяка.І дуже образливо,що державних місць лише 5 на весь курс..і перебувають на цих місцях аж ніяк не відмінники(ну ви зрозуміли).Як бачите,тут мінуси і плюси гойдаються на качельці,хто кого..наразі нічия.))

,

Закінчила училище в 2009р. Враження дуже хороші, раджу поступати. І на роботу після нього беруть з задоволенням (порівнюю з медиком і дорошенка). Звісно не все гладко, але без того не буває. Читала коментарі, чому ніхто не згадує викладача реанімації Цьороха? Суперський викладач, від Бога.

,

Навчаюсь зараз. Дуже тяжко.Але є викладачі дуже людяні та добрі.Взагалі хто вчить, той не має проблем.

,

Гарний коледж, навчаюся вже на 4-му курсі. Маловато місця, але це можна пережити. Викладачі різні, але сама найкраща, це Наталя Василівна - викладач фізичного виховання! Розумна, вихована, цікава і людяна!!!

,

Вчусь зараз на 2 курсі,от саме зараз стало цікавіше,оскільки пішли спец-предмети,а також перший клінічний предмет-основи медсестринства.Зі спеціальних дисциплін мені сподобались викладач з анатомії-І.Володимирівна,з фізіології-О.Миколаївна(в неї дуже повчальні виховні розмови,часом навіть без причини.для профілактики).Хороше враження віл викладачів сестринської-У.Олександрівни(лекції) і З.Миронівни(практичні). а 5-бальна система мені подобається значно більше,ніж 12))Отже,хто старається і чемно поводиться-в того все буде добре:)

,

вчитись важко на 1-2 курсах.Далі кажуть буде трохи легше, коли почнеться клініка.Дуже мало місця.Викладачі різні, є вимогливі, але людяні.Є і видри натуральні. Але в інших коледжах набагато гірше.Вчитись можна, лише б було бажання!

,

Пасєка Любов Романівна - найкраща з усіх викладачів коледжу! Це справді людина, котра знає досконало свій предмет! З яким би питанням до неї не звернувсь - отримаєш розгорнуту відповідь, вона з задоволенням допомагає, коли виникають труднощі. Помітно, що вона дійсно хоче навчити нас, студентів. Вона бачить у нас майбутнє. Ніколи її не забуду, буду вдячна завжди їй за те, що навчила мене, за те, що робила зауваження! 5 зірок їй, а не коледжу!!! Хоч сам коледж тримає вона! Це авторитет! Усі "малалєткі-викладачі" - це все пусте! Також вдячна Леськів Уляні Олександрівній за віру у мої сили в подальшому нелегкому шляху медицини! Дякую за її турботу і розуміння, за важку працю! Велике дякую Швець З. Я. за вселення у нас яскравішого світобачення, за правила життя, які висвітювались у філософії.

,

навчаюсь в коледжі зараз...чесно кажучи,є викладачі хороші,а є і погані...загалом враження непогані від коледжу...правда сильно грузять...на 1 курсі особливо... деякі викладачі занижують оцінки...на латинській викладачка з латині хороша. найбільше сподобались викладачі:Пасєка Л.Р,Семенова Н.В.,Білобрам О.М.-це викладачі,які добре оцінюють студентів. Басай М.В.-взагалі може бути хорошою,але вона специфічна..часом дивна,оцінки ставить невисокі...Швець З.Я-історичка,оцінки ставить невисокі..це мінус,звичайно...але вона дуже цікава і розумна жінка... математик Нестерук В.І.-на парах суцільний позитив,кумедний викладач... Отже,загалом коледж хороший,але є над чим працювати адміністрації,викладачам і,звісно,студентам!

,

Закончила училище в 2001году,поступала сама без взяток,если учишся платить не надо,хоть кто не хотел учится уже тогда платили,теоретические знания не плохие,практические-не очень.Професия медсестры не очень ценится,пришлось учится на фармацевта.Годы учебы вспоминаю с теплотой,мне нравилось.

,

супер

,

дуже жахливий коледж! Л. Р. Пасєка хороша і Леся Романівна весела. Але коледж просто жах. Хто платись той добре *вчиться*

,

Дуже хорший коледж. найкращі викладачі: Беньо І.С. Романишин Н.З. Емілія Тимофіївна. Орел О.В Закрив би хтось рота Гойденко Любові Богданівній: пари не проводить. цілу пару розказує плітки про викладачів(хто скільки бере взятки, і що за ті гроші купляє) коротше пообсирає всіх.. МАЙБУТНІМ ВСТУПНИКАМ:: ПОСТУПАЙТЕ НЕ ПОШКОДУЄТ. Всі викладачі прекрасні і взятки рідко хто бере тільки вчіться.

,

Навчаюсь в коледжі зараз. Вчитись не легко, викладачі строгі. але дають хороші знання.Дуже мало місця, але як кажуть в нас : в тісноті, та не в обіді.Багато цікавих виховних заходів.Навіть під час вертепу колядували викладачі з директором . Проходили акції милоседя для дітей сиріт. На мою думку такі акції є дуже потрібними для медичних сестер.Сьогодні було дуже класне свято Валентина. Дякую всім !!!!!

,

Хороше училище.Закінчила в 2010 р.Працюю по спеціальності.Вимогливі викладачі дали хороші знання, життєві поради.Веилике спасибі зав.відділення Оксані Миколаївні, зав.практики-Вірі Степанівні,викладачам коледжу - Емілії Григорівні, Емілії Тимофіївні.............................

,

закінчила в 1984 р працюю велике дякою ідовгих років життя усім викладачам

,

училище супер, викладачі супер!!! закінчила у 2003 році, поступала без жодних взяток і проблем, знання дають найкращі,вимоги на той час до навчання були серйозні, але хто мав бажання вчитись, той здавав усе без проблем і без грошей. Особлива подяка Палагіцькій Лесі Ярославівній!!!!!!

,

Навчання супер. Викладачі дуже хороші , викладаються на всі 100.Особливо мені подобаються викладачі з укр.мови, анатомії та історії

,

Найкраще медичне училище у Львові. Чудові викладачі. Знання дають такі, що випускники училища в медінституті на перших курсах майже все знають, на відміну від випускників ,,Монади,,.

,

Училище непогане,викладачі є хороші,є так собі .Не всі беруть взятки.

,

Поступити без грошей не реально! Валять всіх!

,

Щоб поступити в коледж такса від 1000 дол.США, а коли не маєш не поступиш. На власній шкірі перевірено і в цьому році. ГАНЬБА!!!!

,

Саме круте училище!!!!Викладачі просто супер!!!!!!!!!!!))))))))

,

все супер

,

ужасне училище

,

Дякую рідному училичу за прекрасну підготовку до однієї з основних доріг мого життя.

,

я закінчувала медучилище у 1988р.прекрасна база знання маю дотепер хоч не працюю по спеціальності багато років.спасибі Л.Б.Гойденко З.Я Швець А.Р.Кучеру ,Р.М.Крупнику Є.Й москвяку

,

я зараз навчаюся в училищі і дуже задоволена відношення до студентів хороше і викладачі суперові особливо найкращі викладачі це :Ірина Степанівна Беньо, Христина Богданівна Яблонська, Наталя Зеновіївна Романишин, Зоряна Ярославівна Швець .

,

найкращі викладачі: Ірина Степанівна Беньо, Христина Богданівна Яблонська, Наталя Зеновіївна Романишин, ....................................

,

училище класне і викладачі суперові.

,

я зараз навчаюся в училищі і дуже задоволена!!! наші викладачі дійсно найкращі! особливо Любов Романівна Пасєка і Любов Богданівна Гойденко!!! =)) просто обожнюю наше училище!!!

,

я закінчувала в 2007 викладачі просто супер просто треба вчити і все ок

,

дуже класна викладачка хімії

,

Гарно навчають, людяне відношення, особливо класні викладачі фізичного виховання!!!


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові