Львівське державне музичне училище ім. С. П. ЛюдкевичаСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Рівень навчання низький. Не рекомендую.

,

На вступі вам намалюють шикарну картинку,але все зміниться з першої пари.запам‘ятайте!ви тут себе людиною не відчуєте.Ставлення жахливе і це дуже м‘яко сказано.корупція процвітає.студентам приходиться просто виживати.70% викладачів свій предмет не викладають,але вимагають від тебе шалених результатів і оцінюють так,ніби пари проводились згідно розкладу.Заняття практично цілодобово в різних кутках міста,графік не фіксований.Відчуття,ніби вчишся в спортивному закладі,але якби тільки це.До тебе ніхто навіть говорити нормально не стане.Маєш стипендію-кожен викладач м‘яко нагадує,що подивишся не так в його сторону і її не буде,а взагалі ти ніхто і звати тебе ніяк.Є справді пару викладачів,що вкладають себе в свої предмети за що їм велике дякую.Шкода,що їм не дають ні права вибору,ні голосу,а інші позволяють собі все,що хочуть.Якщо ви хлопець-краще в армію.Там легше,якщо дівчина-не псуйте собі психіку.Це дуже важко витримати.

,

Коледж жахливий!! Попускають студентів,вимагають забарі!! Навчання з 8.30 до 20.15!!! Хочете в пекло-вам в цей коледж!

,

Закінчила цей музичний заклад як вокалістка,без перебільшення можу сказати,що тут почуваю себе як вдома.На початку викладачі можуть дати зрозуміти,що не такий ти вже розумний і талановитий,але це робиться якраз для того,щоб поставити студенту високу планку,яка є припустимою нормою у знаннях чи виконавстві. За 4 роки ні разу не платила.З деякими фізруками важко знайти спільну мову,але і до тих можна знайти підхід(без грошей). По моєму досвіду,погано ставляться до студентів які байдуже ставляться до навчання,люди які стараються завжди мають тут признання і авторитет серед студентів,їх поважають.Можу ще окремо виділити нашу викладачку з хору-Надію Поворозник, дуже вимоглива,але дійсно професіонал своєї справи. І ще дуже привітні добрі завучі)) Рекомендую сюди вступати,бо це дійсно дуже сприятливе середовище для молодої людини,яка хоче бути добрим музикантом.

,

напруження колосальне: певно єдиний заклад у місті, де вчитися так важко! (особливо якщо після 9 класу)... 12год навчання і ще займатися, вчитися вдома... + -6денний графік ( в суботу навчання), в неділю часом концерти... Якщо в мене було 4год вільних в місяць - була щаслива =) Вчить самодисципліни, виховує зрілу особистість. Якщо ти робиш те, що твоє, чим ти захоплений, і відуваєш у цій справі колосальний ріст буквально щомісяця, - це окриляє.Найщасливіші роки життя. Викладачі приязні, супроводжують тебе на шляху проф.зросту і завжи готові допомогти. Мінуси: нема гуртожитку, чит.залу, їдальні. За перші пів року навчання скинула 10кг: бігати між корпусами за 7хв ще той виклик. Дуже тяжко, але результат того вартував: в консерваторії не було що робити після такого вишколу

,

Викладачі доводять дітей морально,привселюдно принижують слабших по навчанню студентів,принижують їхню гідність.Без взяток тут не обійдеться ніяк.Щоб заслужити добре відношення потрібно підлизуватись.Халатне ставлення викладачів до пар,запізнюються або взагалі не приходять.Також викладачі вживають образливі слова(ненормативну лексику) по відношенню до студентів. І от через це все,через постійні стреси та нерви,у студентів починаються проблеми зі здоров'ям.

,

Самий кращий коледж якщо судити по корупції . Без взятки можете і не пробувати . Шансів дуже мало . Бо якщо вибирати між нормальними вступниками і корупціонерами - комісія вибире корупціонерів .

,

В цьому училищі процвітають взятки по повній програмі.При вступі на теоритичний відділ потрібно було на фортепяно заграти твори за шостий клас музичноі школи,щоб набрати велику кількість балів.Деякі абітурєнти підчас цього іспиту як небуть заграли твір за перший клас музичноі школи,і отримали більший бал,а ніж ті діти які відіграли твори за шостй клас мзичноі школи.

,

Прочитала коменти, дійсно училище гарне, ала є богато але вчителі: є богато гарних, но всім начхати ,вилетиш чи випливеш, сама головна проблема це фізрук не здав фізру і маєш проблему, велику, людина яка має бути на пенсії встановлює нормативи яки вже давно заборонені, а саме головне шо зал знаходиться досить далеченько від корпусу і якщо ти не встигаєш прийти в вчасно, а ти таки не встигаєш, тому що після пари лишається 10 хвил. до фізри і фізично не встигаєш, він тобі говорить допобачення.Та і адміністрація ще та птаха плеча!!!!! а саме головне немає гуртожитків, після пар не позаймаєшся мусиш сидіти і займатися, або приходив на 7 ранку.

,

Super

,

Один з кращих навчальних закладів Східної Європи. Недоліки є, звичайно, але де і в кого, як не тут зароджується майбутня еліта суспільства. Після 11 класу вступати не рекомендую, бо то справжнісіньке пекло на землі і з гуртожитком біда.

,

Училище дійсно хороше,але з теперішнім деректором воно просто котиться до нуля....

,

Клас

,

Училище справді супер, так нагрузка є, але ми завжди все долаємо, немає гуртожитку((

,

Звичайно,училище суперове,але якщо ти йдеш після дев"ятого клас,дуже велика нагрузка,з 9:00 до 21:00............а якщо не маєш змоги грати вдома,мусиш ставати в шостій год. і йти займати клас .............. Ось так,але навчання в загальному найкраще і викладачі також) Ви вийдете з цього училища професіоналами!

,

найкраще училище!!!!!!

,

Училище дійсно гарне.

,

училище супер


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові