Львівський державний автомобільно-дорожній коледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

61
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ми з братом із Криму. Випускники автомобільно-дорожнього коледжу. Щиро дякуємо за гостинне ставлення, навчання та приємні спогади. Вітання викладачам, куратору та дирекції. Обов'язково приїдемо))))

,

Дуже гарний коледж. Цікаво навчають. Шкода за карантин змінив тип навчання. Але дистанційно також багато цікавого навчилася...хочеться на навчання ходити, бачити друзів і викладачів

,

Хочемо щиро подякувати нашому куратору, Баран Юлії Сергіївні, за терпіння, розуміння, за хороше ставлення до кожного з нас, ща постійну підтримку та опіку, хороші поради. Хочемо побажати їй міцного здоров‘я, наснаги, бути завжди такою енергійною і красивою. А саме головне хороших студентів в подальшому. Любимо, цілуємо, поважаємо і будемо заходити на каву!??

,

Навчався в ЛАДТ в 1990-1994 роках.З висоти 2021 року розумію що це були найкращі роки з тих що вже прожито.Кращі роки в всіх розуміннях! Кращі товариші в житті,кращі наставники по життю !!! Зайшов сьогодня в гості і з радістю дізнався що по сьогодняшній день багато з них і надалі несе зерна знань молодим поколінням!!!А зустріч з кращим економістом всіх часів і народів Кондратович Олександрою Богданівно тільки поновила найкращі позитивні життєві емоції які були кожен день ( звичайно в випадку коли були пари з Економіки.)!!!

,

Навчався в технікумі в далеких 80х. Хороші згадки про заклад. З того часу закінчив навчання мій син, а тапер внук... династія автомобілістів. Багато що змінилося приходив на збори, така ностальгія. Шкода що років не повернеш, в молоді тепер більше можливостей і умови дуже покращилися.


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові