Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

49
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Коледж ще як коледж, а от місце проходження практики не виносиме, якщо хочете потрапити в швейний кошмар то будь ласка, залишу інтригу на рахунок майстрів та швейних машинок там, але директор там це просто « казка » . Під час воєнного стану в цей жахливий час війни , на пекарській її не існує, хіба радянський союз яким так і віє там, жодного розуміння до студентів і поваги тим паче , закликаю батьків та студентів до написання петиції !

,

Жахливий колледж навіть у війну задають завдання , погрожують недопуском до іспиту. Те що я з Східу України та сирени , нічого не значить для вчителів. Моральний стан і так важкий , а ще додають вчителі.

,

Під час дистанційного , ніяк не пояснюють як, що роботи. Якщо навіть спробуєшь - тобі ставлять 3, в кращому випадку 4. Важко на дистанційному , хоть якось здать лабараторні по устаткуванню , основах технологій виробів , на конструювання дают малі терміни виконання ( потрібно на крафті робили конструкцію 1:1). Додатково єскізи, рисунок, яка там творчість після цих лабораторних які важно самому правильно зробити тільки і пили заспокійливе.

,

Жахливий коледж! Відгуки які написані позитивні – це директор змусила написати студентів. Практика дуже важка морально, а ще тебе принижують про це трішки далі. Навчальна практика з 8:00 до 16:00, інколи ж тримають до 18:00. Перерва лише 30 хвилин на обід (і той час на обід забирає зходити в магазин купити фурнітуру або ще щось) Як студенти 1 курсу прийшли перший тиждень на практику, нам дали шити звичайні шви. Хоча 80% студентів вперше сіли на швейну машинку. ВЖЕ з другого тижня дали шити спецодяг халат і береТ. Майстер практично не пояснювала як шити. Сказала "як ви шиєте вам потрібно на вулицю йти. Дизайнерами вам не стати!" Директор практики змушує шити халат для студентів меду. За - безкоштовно, та й практика не оплачуються. Все потрібно купувати самим тканини на пальто, сукню , жакет та інше.

,

Після 3 років дистанційного навчання цей заклад став невиносим для більшості студентів, вчитилі знахабніли і вже мабуть забули , що таке дійсно вчити дітей. Як для студента це не зрозуміло чи пряме вимагання хабаря чи зневага.


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові