Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну


  • Львів · вул. Вороного, 6, 79000
  • (032) 235-80-66
    (032) 235-81-01
  • денна, заочна
  • Статус національний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Жахливий колледж навіть у війну задають завдання , погрожують недопуском до іспиту. Те що я з Східу України та сирени , нічого не значить для вчителів. Моральний стан і так важкий , а ще додають вчителі.

,

Під час дистанційного , ніяк не пояснюють як, що роботи. Якщо навіть спробуєшь - тобі ставлять 3, в кращому випадку 4. Важко на дистанційному , хоть якось здать лабараторні по устаткуванню , основах технологій виробів , на конструювання дают малі терміни виконання ( потрібно на крафті робили конструкцію 1:1). Додатково єскізи, рисунок, яка там творчість після цих лабораторних які важно самому правильно зробити тільки і пили заспокійливе.

,

Жахливий коледж! Відгуки які написані позитивні – це директор змусила написати студентів. Практика дуже важка морально, а ще тебе принижують про це трішки далі. Навчальна практика з 8:00 до 16:00, інколи ж тримають до 18:00. Перерва лише 30 хвилин на обід (і той час на обід забирає зходити в магазин купити фурнітуру або ще щось) Як студенти 1 курсу прийшли перший тиждень на практику, нам дали шити звичайні шви. Хоча 80% студентів вперше сіли на швейну машинку. ВЖЕ з другого тижня дали шити спецодяг халат і береТ. Майстер практично не пояснювала як шити. Сказала "як ви шиєте вам потрібно на вулицю йти. Дизайнерами вам не стати!" Директор практики змушує шити халат для студентів меду. За - безкоштовно, та й практика не оплачуються. Все потрібно купувати самим тканини на пальто, сукню , жакет та інше.

,

Після 3 років дистанційного навчання цей заклад став невиносим для більшості студентів, вчитилі знахабніли і вже мабуть забули , що таке дійсно вчити дітей. Як для студента це не зрозуміло чи пряме вимагання хабаря чи зневага.

,

Коледж чудовий, але місце же навчають дітей практиці жахливий ! Старі машинки, жахливе ставлення до студентів , вимагання грошей , через халатність майстрових діти попадають в лікарню. Не раджу , цей жахливий заклад , тільки зміни зроблять його кращим

,

Не рекомендую цей коледж. Дуже мало викладачів, які дісно чудово викладають та люблять студентів. Більшість ставиться зверхньо, вимагають казна що за малі терміни, вважаючи що їхній предмет єдиний і обов'язковий. Постійно виникає думка забрати документи, жаль що втрачено стільки часу на цей заклад.

,

Це дуже мега крутий заклад освіти. Сучасний і розуміючий, розвиваючий і натхненний з'являтись там щодня. Круті, мудрі, розуміючи і класні викладачі. Закінчила коледж два роки тому, і досі згадуюю ці роки з любов'ю. Хочу відмітити таких суперських викладачів як: Демчук Олічка Степанівна, Величкович Ольга Романівна, Ходань Оксаночка Любомирівна...можна ще довго продовжувати. Дякую цьому крутому коледжу і викладачам за круто проведені роки і за навчання.

,

Навчаюсь в коледжі 3 рік і жодного разу не пожалкував, що його обрав...Топові викладачі, деякі з них можуть стати хорошими друзями.Класний буфет, в якому можна добре поїсти. Висока стипендія (особливо в механіків) .Багато гарних дівчат,дружній колектив!

,

Рідний коледж ❤️ Найкращі спогади - це студентські роки. Ніде не було так добре, як тут. Ніколи не жаліла про те, що навчалась тут. Знання, друзі, смачні булочки в їдальні ☺️,найкращі викладачі і наші Оксана Любомирівна та Неля Дмитрівна, які в прямому значенні живуть життям коледжу. Тут весело, цікаво, і зовсім не скучно на парах. Усім охочим здобути знання, які пригодяться для того, щоб стати успішним - рекомендую.

,

Дуже задоволена навчанням у цьому закладі. Кваліфіковані викладачі , що допомагають у навчанні . А також великий вибір занять у вільний час . До всіх індивідуальний підхід , викладачі допомагають у вирішенні проблем та переживають за своїх студентів .

,

Закінчила цей коледж 5 років тому спеціальність комерційна діяльність, і ні разу не пошкодувала,що тут вчилась!!))) Найкращі викладачі,які поможуть,розкажуть,підтримають!) Найкращі одногрупники!) Найкращі моменти!) Я так скучаю!!! Хто ще вагається сюди поступити,не вагайтесь!) Це найкраща «школа життя!» ❤️❤️❤️

,

Навчаюсь в коледжі третій рік і дуже задоволена своїм вибором! За цей час ні разу не чула про якісь взятки і тд , при тому отримуючи стипендію ,викладачі справді знавці своєї справи , дуже зацікавлюють до навчання, хороше місцерозташування закладу і охайний ремонт , окреме дякую директору Нелі Дмитрівній і заступникам за все можливе і неможливе для процвітання нашого коледжу!

,

Коледж дуже подобається,багато приємних людей,викладачі з великою душею,багато різних поїздок в цікаві місця,в нас найгарніші дівчатка

,

Дуже класний коледж. Хороші вчителі допоможуть підтримають порадять.

,

найкращий коледж, ні разу не пожаліла , що поступила сюди, викладачі дійсно хочуть навчити, і роблять все для цьогго❤️

,

Я не раджу навчатися у Львівському коледжі індустрії моди. Негативне ставлення, часті забави.

,

Вишнякова Тетяна Володимирівна викладач з великої букви. Завжди навчить, допоможе, порадить як правильно. Не кожен це цінує. Король Наталя Ярославівна завжли захистить, зрозуміє, творчих людей помічає одразу. Сам коледж, як на мене, був набагато кращим 2 роки назад. Викладач з фізики добре що пішла, маразматична жіночка була. Спираються на багато років роботи в коледжі. Взагалі порівнявши 1 курс і 3, то різниця колосальна. Хоча й базові, але знання є. Відрізняєш якісний одяг від не якісного і багато іншого. Головне проявляти інтерес. А назна коледжу дуже гучна, Легкої промисловості звучало набагато солідніше і відповідає самому коледжу, так, як індустрії, а тим більше моди я за 2,5 роки не помітила. Художня рада це щось з чимось, тканини завжди не такі, ескізи не такі, всі студенти без смаку.

,

Навчатися у Львівському коледжі індустрії моди я не рекомендую.Негативний заклад, темний, страшний.

,

Відівчилась на стаціонарі в коледжі 2 роки, потім вступила в ЛНУ. Що Вам сказати? Після чепурненьких стін і нових парт в коледжі, універ здавався геть убогим. Про викладачів те ж саме. В коледжі всі хотіли навчити, в університеті викладачі просто читали лекції, хочеш слухай, хочеш ні. На рахунок хабарництва. Вступала після 9 класу, просто хотіла спробувати свої сили. Майже всі платили, я без грошей вступила на бюджет. Провчилась на підвищену стипендію 2 роки, жодних хабарів. Звісно, хто пів року толком не з'являвся на парах, а на сесії хотів щоб поставили залік просто так - то це був не варіант. Але знову ж таки, порівнюючи з ЛНУ, де викладачі навіть не дивлячись екзаменаційний лист ставлять 3 і кажуть де їх знайти, щоб виправити цю оцінку... В коледжі викладачі були супер! Окреме дякую Наталі Константинівні (історія), Нелі Дмитрівні (директор з великої букви!), І, нажаль, не пам'ятаю імені викладачки з хімії - але то огень!!!! Одним словом, панове, цінуйте те що маєте!

,

вчусь в коледжі вже другий рік, викладачі є хороші, а є викладач з зарубіжної літератури та культурології, яка водить в театри з вигодою для себе, викладач з технологій , яка думає, що вона знає все. А про виробничі майстерні хочеться розказати найбільше, бо найбільші корупції там. Там всеодно чи ти стараєшся, вкладаєш душу в свій виріб, там просто не беруть це до уваги. А тепер про тканину в так званій "Студенській моді". Тканини жахливі, одної кольорової гами. Тонкі тканини розтягуються, осипаються, за що, звичайно, оцінюють виріб на 3 бали, не більше.Також коли купляєш там тканину тебе записують, поки не зрозуміла для чого. Дівчата дуже багато нервів витрачають на конспекти, лабораторні з конструювання, на ксерокси, які заставляють робити. З приємного є Директор Неля Дмитрівна, дуже хороша жінка, викладач Любов Василівна. Дуже багато уваги приділять "Теарі моди", то для них святе. В їдальні хороша, якісна, смачна їжа, особливо булочки. Хороші ціни.

,

У коледжі процвітає хабарництво.Багато викладачів ставлять з себе богів,особливо одна, яка прикривається якоюсь родиною у відділі освіти. А ще в технікумі є така каста як моделі, де дівчата платять гроші щоб їх навчали модельному бізнесу, проте це просто одна з корупційних схем. Тому якщо ви поступаєте або плануєте віддати свою дитину, розраховуйте на сотні гривень на ксерокси, недоспані ночі навчання, цілі дні перед монітором комп*ютера...Нікому не рекомендую.

,

Коледж хороший, але не віриться що колись хороші викладачі стали такими тепер!!!! Раніше ставили оцінки за знання, а тепер за симпатію!!! А де ж знання??? в роки мого навчання (2004) цінували та враховували можливості кожного студента, його бажання вчитися, а тепер що ви робите. Враження, що думаєте за одні хабарі!!!

,

Я навчалась в коледжі 3 роки на спеціальності "Комерційна діяльність". Дуже класний коледж, викладачі супер!!!! Скучаю, не віриться, що скоро 5 років після закінчення.

,

В коледжі не ідеально (на тему корупції), але якщо хочеш щось знати тобі покажуть , розкажуть, пояснять без грошей. і неважливо технолог ти чи конструктор.

,

Дівчинка-дизайнер-технолог, "без зв'язків", для чого ці штампи -- хто хоче вчитись, той буде? Та ніхто з тим і не сперечається, є в коледжі хороші викладачі. Але частіше буває, що в кінці семестру виявляється, що тобі "подомальовували" з пальця трійки, бо їх має бути більше половини на групу, а нормальні оцінки ставлять "кому треба" і на всіх "не вистачає"... А потім читаєш такі тексти. Я колись таким вірила. Тепер знаю, що це все не так.

,

Не ідеальний, але хто хоче вчитись, той буде. І не треба розказувати, що викладачі галімі, беруть хабарі... Якщо беруть, значить ви їм у цьому сприяєте. Я поступила після 9 класу. Закінчила 4 роки. Після поступила на 3 курс у Київський. Задоволена на всі 100%. Зараз працюю заступником директора+дизайнером. Без зв'язків!!! 10-11 за один рік це дуже круто, хоча напрягатись потрібно теж не мало. Предмети по спеціальності... Тут вже від вас залежить, як будете це розуміти, і що вам буде цікаво. Вчилась на технології. Конструювання і моделювання нічим не краще. Хіба що, крутіше звучить. На конструюванні також вчать технологію, але менше. На технології більше технологію, менше годин конструювання. Ніякий універ не порівняти з коледжом. Тут вам розжовують. В універі ніхто такого робити не буде. Тому, ці знання, що вам дадуть у коледжі, несумнівно вам стануть у пригоді.

,

Атмосферу кожен сам собі створює, доречі це неправда, коли ти в театрі моди, то за навчання можна практично не хвилюватись, не всі викладачі з розумінням ставляться до тебе, є думка: що якщо ти в театрі моди, то навчання дається тобі легко і оцінки ставляться практично за те, що ти просто модель. Нажаль - це не так......... Вчитись можна і без хабарів, звичайно, якщо ти цього сам хочеш. Та якщо ти не вчився майже весь семестр, тут раз прийшов і хочеш все знати, так не буде Якщо ж ти все ж таки вчишся знання як для коледж тут дають колосальні. Звичайно навчання не завжди дається легко, проте все залежить можна сказати від викладача, як викладач захоче тобі пояснити тему так ти її і зрозумієш, Робота з студентами є важкою і нашим викладачам ЛКЛП КНУТД можна ВЖЕ давати орден за мужність і відвагу, за вміло виявлене терпіння до нас P.S. Вітаю дорогих викладачів та всіх студентів ЛКЛП КНУТД з 70 - літтям коледжу легкої промисловості!

,

Дуже чудовий навчальний заклад!!! Мегаклассссс))) -якщо є бажання, то навчуть всього...провчилась 4 роки на технології швейного виробництва- задоволена!!!!!!привіт усім викладачам: Нелі Дмитрівній-найкращому директору,Березко Л.М., Остафій Г.П., Васьків К.С.,Петровичу, театру моди і всім, всім, всім)

,

Навчалась в кінці 90-х.Тоді це був ще технікум.Викладачі супер: Паздерська М.М-керівник.,Неля Дмитрівна-директор,Ванда Робертівна-технологія, Марія Дмитрівна-маркетинг, Сироватка Т-математика.,Галина Львівна-хімія.п.Катерина-їдальня. Дякую ВАМ.Найкращі студентські роки.

,

100 грн - оцінка 3; 200 грн - оцінка 4; а 5- 300 грн. Треба за кожний екзамен платити, якби не вчився.

,

Сама корупція у коледжі. Потрібно за все платити.

,

Викладачі у цьому коледжі - хабарники.

,

Закінчив цей заклад у 2000р. Дуже задоволений колективом, дружня атмосфера, високий рівень викладання, вдалий підхід до студентів. Викладачі відверто намагаються навчити, та пояснити матеріал і вміють це робити. Саме у цьому закладі мене навчили соображати. Цього навіть у інституті згодом не вчили так вдало :) Величезне спасибі Шутці Р.С. за керівництво та терпіння, Берізці за непереборне бажання та вміння навчити, Колодію В. П. за "Ти можеш вивчити сам! Поки не вивчиш не поставлю", Ткачук С. О.за віру у світлу голову та підтримку, Бесараб Л. М. за розуміння і толерантність, за те, що ставила на місце, Курилу В. П. за те, що навчив рідної мови, культури. Ох, усіх не перелічиш... Усім Вам низький уклін, усіх Вас пам ятаю, вдячний Вам і винен як земля колгоспу за те, що витесали з бовдура справжнього інженера :) УСІМ - якщо ви хочете навчитись - у цьому закладі вас навчать і зроблять із вас спеціаліста високого гатунку, закладуть серйозний фундамент технічних знань.

,

я теж тут вчилась викладачі супер!!!

,

Рідний коледж!! Скучаю( Тут залишились найкращі роки мого життя, найкращі спогади, найкращі емоції... Цей заклад оповитий любов'ю до студентів (чесно-чесно!!), тут не лише тебе навчать азам майбутньої професії, але й допоможуть у важку хвилину, підтримають та радітимуть за тебе!! Саме тут проходить "школа життя". Саме тут тебе почують. Саме тут тобі допоможуть!! Люблю Вас всіх, рідненькі!!

,

Навчалася тут ще у буремні 90-ті. І хоча до кінця не довчилась,бо відчула,що конструювання одягу - просто не моє і себе треба "пошукати" в інш видах творчості,однак те,чого за 2 роки мене навчили, у житті мені стало,всеж,в пригоді: шити вмію, в матеріалах розбираюсь)) Перша моя виставка картин була саме тут).. Найтепліші спогади про викладачів)) Привіт Нелі Дмитрівні,Анастасії Олексіївні,Т.Г.Томашевській, нашій керівн.Оксані Кривень, чудовому майстру Папці Галині,тодішн.завучу Івану Петровичу Колодію!! Хоча чудово розумію,що не всі й зараз працюють у ЛКЛП та всерівно бажаю їм здоров"я і успіхів у праці !

,

Да коледж це саме цікаве було життя...Уклін ВАМ Неля Дмитрівна

,

Коледж Супер!!!!! Викладачі суперові..!!! Час в коледжі був найкращим часом мого життя... Уклін Вам і подяка!!!

,

....хороші викладачі.....а особливо Неля Дмитрівна...висококваліфікований навчальний заклад=)

,

Хороший навчальний заклад, викладачі (в більшості), і дуже класна директор Нелічка Дмитрівна !!!

,

uchilsy s 1979-1983 v Lvovskom tehnikume legkoi promishlennosti i ishu vseh devchonok - odnokursnits i uchitelnitsu Tomashrvskuy Tatianu Grigorevnu moi adress e-mail-barsbold_888 ia vsycheskii pitalsy svyzatsy s nimi, no u meny nichego ne poluchaetsy, ia jivu v Ulaanbaatare ,mne 53 goda, rabotau svobodnim hudojnikom ,ochen hochu naeti devchonok , skuchau po Lvovu i po znakomim. Agvaan Ariunaa

,

нормальний(декілька нормальних є,всі інші виродки)

,

лдтлп - моє життя , тут пройшли мої найкращі роки , тут я знайшла вірних друзів і свою долю !:)))) дякую всім викладачам !!!!!

,

Дуже часто згадую своє навчання у технікумі і дякую своїм викладачам за придбанні знання. Дуже хотілось би у майбутньому,заходити на сайт технікуму.

,

Вчилася я у технікумі давно (1980-1984н.р.). Він суперовий. Працювала по спеціальності. Найкращі спогади - про викладача по матеріаловеденню Креденець Нелю Дмитрівну. Вона розумна , добра, чуйна і просто хороша людина! Більшість викладачів висококваліфіковані спеціалісти. Дякую Вам за хороші спогади.

,

подяка Н.Д. за все хороше

,

По возможности пробивайтесь в команду КВНа этого коледжа и учоба будет по боку ;))) привет Лопухину А.Г.

,

Коледж супер! Викладачі дуже чітко і ясно пояснюють матеріал. Всі викладачі висококваліфіковані, добрі, чуйні. Навчатися у коледжі одне задоволення.


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові