Львівський професійний ліцей
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

37
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Училище супер ?мені все подобається ❤️умови теж нормальні, зрівняти умови моїх друзів які теж живуть в гуртожитках то наш гуртожиток ще на вчищому рівні ??вчителі теж супер ❤️а дядько Андрій що сидить на прохідній училища просто золото ❤️

,

Училище просто ЖАХ?? ? В гуртожитку не можливо знаходитись.Немає води,електрики,на кухні газ невключають,пральну машинку не хочуть включати,душ загальна на цілий гуртожиток для хлопців і дівчат,якщо хочеш піти 6 чоловік без шторок,як в тюрмі,якщо ніхто не йде купатися,а одна дитина хоче піти,то не пустять бо економлять електрику.Кімнати жахливі,підлога валяється,стіни обдерті,бігають щури,дуже страшно там знаходитись,розеток немає ні в одні кімнаті на кухні 2 на цілий поверх,повсюди грибок,уноліум убдертий,повала кришиться,дуже холодно,в туалет не можливо зайти,просто знаходишся як у псих лікарні.

,

Гуртожиток- бордель холодний без води і електрики в кімнатах. Викладачі - радянський союз. Директор - хабарник і істерик крикливий. Побори 400 грн -за що?! Брудно, жодного ремонту, жодних умов. Сама програма навчальна -маячня повна. І так завжди було, нічого не змінилося.

,

Гуртожиток в жахливому стані!!! Старе все: радянське ліжко, розвалена шафа і тумбочка, обдерті стіни і лінолеум, брудні матраци (від яких болить спина. Коли лягаєш - спина прогинається дугою вниз!!!) Запах старості... Розеток в кімнатах немає!! Витрачаєш море часу, щоб зарядити телефон в холі (чергуєш, щоб не вкрали, а таке буває часто!! Температура. Холодно!! Опалення включають, коли вже дуже холодно... Більше 19° не буває!!! Лягаєш спати в светрі, штанах і шкарпетках, щоб не замерзнути!!! Душ спільний - брудний, покритий грибком, стіни обсипаються Гарячої води немає!!! Включають тільки взимку!!Треба нагрівати воду, митися в холоді і з тазіка!! Просто не людські умови!!! Кухня. Стан як і у всьому гуртожитку - жахливий!! Газ тільки по розкладу!!!! 12:20 і після 16:00... Крім того, заставляють прибирати коридори, мити кухню і туалети!!(а прибиральниці відпочивають) Холодильника немає, а де зберігати їжу? Гуртожиток говорить сам за себе. Без слів. Тільки сльози..

,

Коментарі справедливі, училище значно здало позиції за останні роки. Аудиторії ще допотопні, коридори не білені багато років, їдальня жахлива. Старі швейні машинки і великі амбіції. Поламані електроплитки та запущений гуртожиток. Побори у гуртожитку з учнів на невідомо що.


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові