Львівське вище професійне училище технологій та сервісу

Львівське вище професійне училище технологій та сервісу
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

37
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Училище супер ?мені все подобається ❤️умови теж нормальні, зрівняти умови моїх друзів які теж живуть в гуртожитках то наш гуртожиток ще на вчищому рівні ??вчителі теж супер ❤️а дядько Андрій що сидить на прохідній училища просто золото ❤️

,

Училище просто ЖАХ?? ? В гуртожитку не можливо знаходитись.Немає води,електрики,на кухні газ невключають,пральну машинку не хочуть включати,душ загальна на цілий гуртожиток для хлопців і дівчат,якщо хочеш піти 6 чоловік без шторок,як в тюрмі,якщо ніхто не йде купатися,а одна дитина хоче піти,то не пустять бо економлять електрику.Кімнати жахливі,підлога валяється,стіни обдерті,бігають щури,дуже страшно там знаходитись,розеток немає ні в одні кімнаті на кухні 2 на цілий поверх,повсюди грибок,уноліум убдертий,повала кришиться,дуже холодно,в туалет не можливо зайти,просто знаходишся як у псих лікарні.

,

Гуртожиток- бордель холодний без води і електрики в кімнатах. Викладачі - радянський союз. Директор - хабарник і істерик крикливий. Побори 400 грн -за що?! Брудно, жодного ремонту, жодних умов. Сама програма навчальна -маячня повна. І так завжди було, нічого не змінилося.

,

Гуртожиток в жахливому стані!!! Старе все: радянське ліжко, розвалена шафа і тумбочка, обдерті стіни і лінолеум, брудні матраци (від яких болить спина. Коли лягаєш - спина прогинається дугою вниз!!!) Запах старості... Розеток в кімнатах немає!! Витрачаєш море часу, щоб зарядити телефон в холі (чергуєш, щоб не вкрали, а таке буває часто!! Температура. Холодно!! Опалення включають, коли вже дуже холодно... Більше 19° не буває!!! Лягаєш спати в светрі, штанах і шкарпетках, щоб не замерзнути!!! Душ спільний - брудний, покритий грибком, стіни обсипаються Гарячої води немає!!! Включають тільки взимку!!Треба нагрівати воду, митися в холоді і з тазіка!! Просто не людські умови!!! Кухня. Стан як і у всьому гуртожитку - жахливий!! Газ тільки по розкладу!!!! 12:20 і після 16:00... Крім того, заставляють прибирати коридори, мити кухню і туалети!!(а прибиральниці відпочивають) Холодильника немає, а де зберігати їжу? Гуртожиток говорить сам за себе. Без слів. Тільки сльози..

,

Коментарі справедливі, училище значно здало позиції за останні роки. Аудиторії ще допотопні, коридори не білені багато років, їдальня жахлива. Старі швейні машинки і великі амбіції. Поламані електроплитки та запущений гуртожиток. Побори у гуртожитку з учнів на невідомо що.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі у Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетиторів у Львові, роботу у Львові.