Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Львівське вище професійне училище інформаційно-компютерних технологій


  • Львів · вул. Широка, 77-а, 79052
  • (0322) 67-59-86
  • денна
  • Статус національний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Сама погана бурса

,

Навчалась на соц.робітника,няньку,гувернера.І ні разу не пошкодувала.Вчителі завжди готові тобі допомогти і з розумінням ставляться до тебе,як до особистості.В гуртожитку залишилась купа емоції і вражень(дуже весело жити,та й ще на халяву). Дуже вдячна всім викладачам,вихователям.Рекомендую поступати сюди,адже тут багато чого навчають(масаж,кулінарія,медицина,шиття)

,

Училище класне)викладачі тоже_)гуртожиток класний_)нічна тоже_))такшо раджу сюди поступати_)))

,

Це найкращий навчальний заклад! Відносяться до тебе так, як ти цього заслуговуєш) Я рада, що навчаюсь саме тут)

,

Цього року закінчила з червоним дипломом {Програмне забезпечення} Викладачі хороші, майстри також. За оцінки не платила. Технічна база хороша.

,

Приїхав здати документи,ще тільки написав заяву на прийом,як сказали надати "добровільну" допомогу 400 грн.І її треба оплатити до співбесіди.Мабуть співбесіда залежить від принесеної квитанції про оплату?!Компетентним органам потрібно звернути увагу, на керівництво цього училища.

,

Училище класне, викладачі також нормальні, цього року закінчила навчатись в цьому училищі... Вот тільки що робити далі... Казали що є зв'язок із академією друкарства-брехня, якщо поступати буду то знову на перший курс... В гуртожитку ппц яка хвора нічна вихователька... А одногрупники дуже кльові(65)!)))

,

Ліцей просто чудовий. багатоманітний на професії!

,

Не потрібно погано відгукуватись про даний навчальний заклад, ну недоопрацювали сайт, це непоганий заклад, викладання на достойному рівні, навчався на факультеті компютерних технологій, на моє здивування там не тільки спрямовано навчали даній спеціальності, ми також брали участь в внутрішніх міжфакультетських змаганнях з баскетболу, обласних змаганнях з "Що? Де? Коли?", непогане харчування, є гуртожиток для студентів, і звичайно гарне відношення та опіка викладачів. Дякую ліцею це непоганий старт в житті. Випускник 2003.

,

Щойно поступили до ліцею і дуже задоволені. Обрали саме ту спеціальність, яку хотіли - оператор з обробки інформації та програмного забезпечення... З нетерпінням чекаємо 1 вересня! Бажаю успіху всім вступникам!

,

Точно бурса тупа!

,

Ліцей просто жах (сказати нічого) один негатив студенти які навчаються в цій дирі просто гопота.......кілька раз стикався з студентами добре що я навчаюсь у ВНЗ (вибачте ніде правди діти)

,

вони здуріли! такі спеціальності і назва....!маразм...

,

ліцей класний, то тут просто інформація якась певно СТОРІЧНОЇ ДАВНОСТІ

,

Офігенно! Я давно мріяв піти в КОМП"ЮТЕРНИЙ ліцей вчитися газозварюванню))))))) Де тут коп"ютерні технології?)) Ну що можу сказати, мабуть достойний ліцей і багато в ньому можна навчитися по новітніх технологіях))) А-а-а-а! Я не можу))) "Молодша медична сестра з догляду за хворими." Стопудово тільки в цьому ліцеї має навчатися))) Де спеціальності по Комп"ютерних технологіях? ШО це за ліцей такий? Як назву він отрримав з таким набором спеціальностей?!!!

,

вчився супер просто лицей

,

Навчатись було весело.

,

Тут поважають учнів

,

Викладачи і навчання на вищому рівні. Молодці, так тримати.!!!

,

ліцей просто супер))))))))))))))))


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові