Направления обучения

Оценка посетителей
(по 21 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Не училище, а жах, в цьому училищі вчусь пів року, не погано закінчив середню школу, думав поступати кудись в престижний заклад і було багато варіантів на хороші професії з різних пристижних коледжів, але батьки порадили (не знаю чому) піти сюди, тому що ніби тут можна вчитись на "IT технології" в клас брали всіх кого попало, не дивлючись на жахливі знання з усього, в училищі в більшості гопота, вчителі взагалі мовчу... Поставили по 8 уроків на кожен день, один урок щось подиктували з листка і пішли на решту уроків по своїм ділам, вот такі вот вчителі... А решта уроків сидимо і нічого не робимо користі 0, деяких учнів ніби брали з якогось помийного села з ужасною освітою і знаннями, чиста деградація в цьому коледжі, це найгірший з закладів в яких я вчився, крім того професії якісь видуманні, а співпраця цього училища з університетами просто відсутня, майбутнього в цьому училищі немає, це була найбільша моя помилка в житті, не видіться на цю ахінею.

,

Сама погана бурса

,

Навчалась на соц.робітника,няньку,гувернера.І ні разу не пошкодувала.Вчителі завжди готові тобі допомогти і з розумінням ставляться до тебе,як до особистості.В гуртожитку залишилась купа емоції і вражень(дуже весело жити,та й ще на халяву). Дуже вдячна всім викладачам,вихователям.Рекомендую поступати сюди,адже тут багато чого навчають(масаж,кулінарія,медицина,шиття)

,

Училище класне)викладачі тоже_)гуртожиток класний_)нічна тоже_))такшо раджу сюди поступати_)))

,

Це найкращий навчальний заклад! Відносяться до тебе так, як ти цього заслуговуєш) Я рада, що навчаюсь саме тут)

,

Цього року закінчила з червоним дипломом {Програмне забезпечення}
Викладачі хороші, майстри також. За оцінки не платила. Технічна база хороша.

,

Приїхав здати документи,ще тільки написав заяву на прийом,як сказали надати "добровільну" допомогу 400 грн.І її треба оплатити до співбесіди.Мабуть співбесіда залежить від принесеної квитанції про оплату?!Компетентним органам потрібно звернути увагу, на керівництво цього училища.

,

Училище класне, викладачі також нормальні, цього року закінчила навчатись в цьому училищі... Вот тільки що робити далі... Казали що є зв'язок із академією друкарства-брехня, якщо поступати буду то знову на перший курс... В гуртожитку ппц яка хвора нічна вихователька... А одногрупники дуже кльові(65)!)))

,

Ліцей просто чудовий. багатоманітний на професії!

,

Не потрібно погано відгукуватись про даний навчальний заклад, ну недоопрацювали сайт, це непоганий заклад, викладання на достойному рівні, навчався на факультеті компютерних технологій, на моє здивування там не тільки спрямовано навчали даній спеціальності, ми також брали участь в внутрішніх міжфакультетських змаганнях з баскетболу, обласних змаганнях з "Що? Де? Коли?", непогане харчування, є гуртожиток для студентів, і звичайно гарне відношення та опіка викладачів. Дякую ліцею це непоганий старт в житті.
Випускник 2003.

,

Щойно поступили до ліцею і дуже задоволені. Обрали саме ту спеціальність, яку хотіли - оператор з обробки інформації та програмного забезпечення... З нетерпінням чекаємо 1 вересня! Бажаю успіху всім вступникам!

,

Точно бурса тупа!

,

Ліцей просто жах (сказати нічого) один негатив студенти які навчаються в цій дирі просто гопота.......кілька раз стикався з студентами добре що я навчаюсь у ВНЗ
(вибачте ніде правди діти)

,

вони здуріли! такі спеціальності і назва....!маразм...

,

ліцей класний, то тут просто інформація якась певно СТОРІЧНОЇ ДАВНОСТІ

,

Офігенно! Я давно мріяв піти в КОМП"ЮТЕРНИЙ ліцей вчитися газозварюванню)))))))
Де тут коп"ютерні технології?)) Ну що можу сказати, мабуть достойний ліцей і багато в ньому можна навчитися по новітніх технологіях)))
А-а-а-а! Я не можу))) "Молодша медична сестра з догляду за хворими." Стопудово тільки в цьому ліцеї має навчатися)))

Де спеціальності по Комп"ютерних технологіях? ШО це за ліцей такий? Як назву він отрримав з таким набором спеціальностей?!!!

,

вчився супер просто лицей

,

Навчатись було весело.

,

Тут поважають учнів

,

Викладачи і навчання на вищому рівні. Молодці, так тримати.!!!

,

ліцей просто супер))))))))))))))))

Партнеры сайта
Финансово-правовой колледж
Финансово-правовой колледж
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Львове, а также колледжи и техникумы в Львове, курсы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь