Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг

Львовское высшее профессиональное училище торговли и сферы услуг
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

35
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчив ще в 2011році. Так, були певні не зручності, певні складнощі Але хто хотів чогось навчитися-навчився! Викладачі та майстрові відносилися завжди відповідально та виважено, особливо це стосується виробничого навчання.

,

Жах! Не витрачайте три роки свого життя на це недорозуміння. Елементарних зручностей, які мали б бути у кожному пристойному закладі–немає, туалет на вулиці, куди підучи зимою, простудите собі все! Про мило, воду в умивальниках, папір взагалі мовчу. Кабінети в занедбаному стані, спортивного залу, як такого, взагалі немає! Стипендія нікчемна! Лабораторні роботи проводяться виключно за ваш рахунок! І все, що б ви не приготували, нагло з'їдаються самими "викладачами" Практика проводиться в жахливому місці, де ви готуєте котлети із запліснявілим хлібом, протухші макарони та салати з гнилих продуктів, пахаєте звісно ж безкоштовно, драїте баняки, які, як і "майстрових" треба давно списати. Хочете піти на нормальну роботу у ресторан? Так прошу дуже, віддавайте бурсі половину зп, інакше завалите будь-який екзамен, адже дивляться не на ваші вміння, а лише на те, скільки закинули за практику. Тож подумайте декілька раз, перш ніж підете вчитися тут!

,

Непрофісіоналізм та байдужість вчителів, погане відношення. У класах ще досі стоять цигляні пічки з часів СССР, а діти як поступають в початку навчального року заставляють все прибирати. Обладнання ніякого ні комп'ютерів ні бордів спортзал старенький і то на території церкви. Стипендія смішна такаж як і викладачі страшать що потрібно мати середній бал 6-7 або не дадуть стипендію 485 грн.

,

Жахливе училище,якщо думаєте поступати,то явно НЕ сюди,від викладачів ніякої відповідальность!ніякої точності,і якщо потрібно щось з'ясувати,наприклад де заселятися,можуть ігнорувати.Головне заплатити гроші за практику,бо якщо ні,то лякають тим,що атестата не дадуть

,

Дуже крута керівника Любов Андрієвна!)Добра,хоть ми трохи хулігани,але за нас завжи))Любимо❤️


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі у Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетиторів у Львові, роботу у Львові.