Вище професійне училище №34
Высшее профессиональное училище №34
-
Стрий
· вул. Гайдамацька, 15, Львівська обл., 82400
На мапі - vpu34.org.ua
- Директор — Кизима Олег Зіновійович
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Спеціальності та конкурсні пропозиції
4G19 Будівництво та цивільна інженерія
G19 Будівництво та цивільна інженерія
- Спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія», на 1 курс.
- Денна форма навчання.
- 1 рік 9 місяців навчання (01.09.2026 — 30.06.2028).
- Основа вступу: Кваліфікований робітник
- Фаховий молодший бакалавр.
- Подача заяв: 6 липня — 2 серпня.
- Місця: контракт — 5.
- Регіональний коефіцієнт — 1.
Обовʼязкові предмети ЗНО
1.25 ≥ 100 Українська мова
1.25 ≥ 100 Математика
1.25 ≥ 100 Історія України
Предмет на вибір ЗНО
1.25 ≥ 100 Хімія
1.25 ≥ 100 Українська література
1.25 ≥ 100 Біологія
1.25 ≥ 100 Географія
1.25 ≥ 100 Фізика
1.25 ≥ 100 Іноземна мова
1 ≥ 100 Співбесіда
Всі програми за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія»
Останнє оновлення 24 березня 2026
Відгуки
25Закінчив училище у 1996 р, Технік- механік. Нешкодую знання получив нормальні.Рекомендую!
Я закінчила з червоним дипломом. Не платила нікому ні копійки! Викладачі супер! Майстри чудові! А якщо пропускал, то сами і винні!
Не рекомендую саме гірше училище яке знаходиться в Стрию.вчилась там можна так сказати гроші беруть треба чи не треба.майстри 50-50є взагалі такі що складається враження що заплатили щоб стати майтром бо самі в тій чи іншій професії нічого не розуміють.а за практику це взагалі дурдом шукай де хочеш сам так потім ще й гроші плати ніби на училище.Хіба мало що ти працюєш як не повноцінний працівник платять уже менше.підписуєш практику із власником що ще треба.а взагаліто якщо гроші на училище то за скільки років тої практики що учні платили я щось мало змін бачу в училищі тільки що гроші там усі люблять.радила б взагалі щоб якісь органи взялися за це училище і зробило там порядок.
Закінчив училище в 2015 році.Залишились самі найкращі спогади.Дякую всім.
Дивіться також усі коледжі в Стриї, курси в Стриї.
Закінчив у 1996р .задоволений.