Описание курса

Програма загального розвитку дитини

Яким має бути розвиток дітей у віці 1-3 років? Як правильно та гармонійно розвивати малюка в цьому віці?

Нами була створена програма загального розвитку дитини, яка розрахована для дітей віком від 10 мiс. до 3 років, де діти займаються під пильним супроводом педагога та одного з батькiв.

Ціль програми

Головною ціллю програми є розвиток особистості дитини в п’яти напрямках:

  • духовний;
  • фізичний;
  • інтелектуальний;
  • емоційний та соціальний.

Задачі, що реалізуються протягом занять - це насамперед, гармонізувати, налагодити та встановити контакт між мамою та малюком. А також розкрити та розвинути індивідуальні здібності кожної дитини.

З чого складаються та як проходять заняття?

Структура занять має динамічний характер, тобто відбувається зміна діяльності, що дозволяє дитині вільно та з зацікавленням сприймати та засвоювати матеріал на заняттях.

Кожне заняття має власну тему та структуру, а саме:
1. Привітання - це своєрідний початок кожного заняття, що налаштовує дітей на роботу та емоційно зближує всіх учасників нашого процесу. Включає в себе привітання, розминку, хороводну гру, дихальну та артикуляційну гімнастику.

2. Знайомство з темою заняття - складається зі знайомства з оточуючим світом, вправ на розвиток дрібної моторики та сенсорики, ігор на розвиток логічного мислення, уваги та пам’яті, а також навичок конструювання та багато іншого. Педагог постійно стимулює мовленнєвий та інтелектуальний розвиток дитини.

3. Музично-руховий розвиток дитини. Сприяє удосконаленню координації рухів, вміння орієнтуватися у просторі, формування вміння грати по правилах та виконувати послідовні дії, розвиток тактильних відчуттів та дрібної моторики рук. В даному блоці використовуються: сенсорна доріжка, смуга перешкод, ігровий масаж, пальчикова гімнастика, ігри на взаємодію, танці, хороводи та інше.

4. Творчий розвиток. На прикінці кожного заняття діти беруть участь в творчому процесі та разом зі своїми мамами створюють виріб залежно від теми заняття.

5. Прощання є заключною частиною заняття, і супроводжується прощальною пісенькою та традиційним задуванням свічки.

Який результат занять?

В результаті відвідування даного курсу, Ваша дитина навчиться з бажанням виконувати запропоновані завдання; зосереджувати увагу на виконанні певного завдання. Стане помітним успішний розвиток дрібної моторики, а також успішна психо-соціальна адаптація в колективі.

Результатом буде те, що такій дитині легше буде вчитися в школі, так як ліва і права півкуля добре розвинена і добре взаємодіють одна з одною в результаті занять. Дитині легше буде вирішувати будь-які життєві завдання, вона не буде пасивною і не буде боятися братися за вирішення задач тощо + не дитинка на занятті отримує розвиток, а самі мами вчаться на заняттях взаємодіяти, грати з дитиною, дізнаються, як правильно, як робити, щоб бути авторитетом для дитини.

Hа занятті дитина вчиться поважати границі інших, вчиться правилам, складати іграшки, прибирати за собою, навички самообслуговування, вчиться самостійності, посидючості, розвиває свій словниковий запас.

Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий

Все курсы в Одессе, а также вузы в Одессе, колледжи и техникумы в Одессе, репетиторы в Одессе, тренинги в Одессе, работа в Одессе

Обратная связь