Курси
Діалог, центр розвитку

Історія, підготовка до ЗНО


  • 100 грн 

Формат підготовки до ЗНО з історії - це хронологічне повторення матеріалу всього шкільного курсу, а програма  підготовки до ЗНО у нашому Центрі складена на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання МОН України.

Набуті на курсах знання, уміння і навички роботи з історичним матеріалом (джерелами) в подальшому допоможуть вам самим тверезо оцінювати різноманітні висловлювання про історію України. Підготовка до ЗНО у нашому Центрі дозволить абітурієнту за короткий проміжок часу оволодіти великим масивом історичного матеріалу. Практикується постійний контроль у вигляді різнорівневих тестів у форматі ЗНО.

Заняття проводяться як у групі (4-6 осіб), або індивідуально. На базі нашого Центру працюють висококваліфіковані репетитори, які допоможуть виявити і закрити прогалини в шкільному курсі історії, навчать легко орієнтуватися в епохах, підготують до підсумкових, контрольних та самостійних робіт. Заняття з історії в Центрі розвитку «ДІАЛОГ» проводять вчителі, які відмінно знають та люблять свій предмет, мають великий досвід роботи та є експертами в підготовці до ЗНО.

Ми в Facebook: https://www.facebook.com/CentrRazvitiaDialog/

ми в Instagram: https://www.instagram.com/cr_dialog/

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі