Курси
Діалог, центр розвитку

Математика, підготовка до ЗНО


  • 100 грн 

Підготовку до ЗНО з математики для учнів 10-11 класів в Центрі розвитку «ДІАЛОГ» проводять кваліфіковані репетитори. Вони допоможуть абітурієнтам ліквідувати прогалини та систематизувати знання з математики, отримані в школі. В нашому Центрі учні отримають можливість всебічної підготовки до ЗНО. Ми допоможемо своєчасно попередити помилки при виконанні комплексних тестів. Програма складена згідно з державними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки.

Результат підготовки до ЗНО в Центрі розвитку «ДІАЛОГ» - це гарантоване підвищення  рівня знань учня, опрацювання складних для розуміння предметних тем. Система підготовки, практично опрацьована в нашому Центрі, починаючи з 2007 р., дозволяє учневі своєчасно здійснити моніторинг власних знань з математики та захистити себе від несподіванок при виконанні тестів ЗНО. В нашому Центрі ви також можете пройти пробне безкоштовне тестування з математики, результати якого можете використовувати як для оцінки теперішнього стану знань, так і для моніторингу Ваших досягнень. ЗНО з математики є досить складним і ретельна підготовка до тестування є запорукою отримання вами найвищих балів.

Особлива увага на наших заняттях приділяється практичному використанню набутих знань - учні не тільки отримують домашнє завдання, але й на уроках опрацьовують велику кількість тестів, таким чином доводять фактично до автоматизму навички роботи з завданнями тестової форми. Ми створили комфортні умови навчання, тому кожен відчуває свою успішність та інтелектуальну спроможність.

Ми в соцмережах: https://www.facebook.com/CentrRazvitiaDialog/

та https://www.instagram.com/cr_dialog/

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі