Курси

Англійська мова


Знання англійської мови сьогодні — не перевага, а необхідність. Більш ніж півтора мільярди людей у світі володіють англійською мовою, а частка англомовних ресурсів у мережі Інтернет складає близько 80 відсотків. Людина, яка не розуміє англійської мови в двадцять першому столітті, опиняється в положенні відокремленої від всього світу мовним бар'єром. Немає нічого складного в тому, щоб вивчити англійську. Запишіться на перше безкоштовне заняття на курси англійської мови в Школу ОЛА і ми вам це доведемо :)

Щоб записатись на безкоштовне заняття, необхідно пройти тест на визначення вашого рівня знань, після чого ми вам зателефонуємо та запросимо на перше заняття у відповідній групі.
Всі викладачі мовної школи ОЛА є кваліфікованими дипломованими спеціалістами з гарною вимовою, досвідом навчання та роботи в англомовних країнах, та з цікавими ефективними методиками викладання мови. Головне завдання, яке ми ставимо перед собою — навчити вас спілкуватися. Адже мова — це в першу чергу спілкування!
Крім уроків, ви маєте можливість безкоштовно відвідувати щосуботні розмовні курси з носіями мови та перегляди серіалів з обговоренням і поясненням лексики. А це 8 безкоштовних факультативних занять!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Хмельницькому, а також ЗВО (вузи) в Хмельницькому, коледжі в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому