Курси
Успіх, центр розвитку

Профорієнтацiйна дiагностика  • 1000 грн  -5%

Про курс

Для старшокласників особливо важливо вчасно визначити пріоритетні здатності до тієї чи іншої професійної діяльності, зорієнтувати, дати вектор підготовки.

Профорієнтаційна діагностика (вибір професії, орієнтація на професію, професійне самовизначення) - це процес виявлення у людини схильностей до певного роду професійної діяльності. Це не тільки тести, це серйозне пізнавання людини, її характеру, властивостей його розуму, уваги, уяви, ціннісних орієнтацій, здібностей тіла ... Заради розуміння того, яка професійна діяльність підходить людині найбільше по всій сукупності даних: і бажань, і прихованих мрій, і конфігурації, як розумової, так і особистісної.

Для проведення професійної орієнтації потрібно розташовувати соціально-економічними характеристиками професій, знати перспективи розвитку професії, райони поширення професій, рівень доходів професіоналів, шляхи отримання кваліфікації та перспективи професійної кар'єри, а також особливості ринку праці. Крім цього, слід користуватися технологічними характеристиками, що включають опис виробничих процесів і професійних завдань; медико-фізіологічними та санітарними характеристиками умов праці з переліком показань і протипоказань; вимогами професій до індивідуальних особливостей людей.

Вам допоможе зробити цей вибір наш фахівець - психолог вищої категорії.

Будемо раді бачити вас у нас! https://uspeh-school.dp.ua/

Категорії курсів

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі