Описание курса

Об’єм курса: Залежно від обраного графіку.

Час проведення: Денна, вечірня а також онлайн форма навчання.

Школа Тестування проводить навчання за наступними напрямками:

  • Тестування програмного забезпечення(QC/QA)
  • Автоматизоване тестування

Курс QC/QA включає 4-5 місяців навчання залежно від обраного розкладу. Також можна пройти 3-ох тижневий експрес-курс. Комплексний курс тестування допоможе оволодіти професією тестувальника навіть тим людям, які не мають технічної освіти чи досвіду роботи в ІТ-сфері. У програму курсу входять усі необхідні навики, які ставлять ІТ-компанії перед потенційними кандидатами.Вам потрібно наполегливо працювати над собою,виконувати домашні завдання, відвідувати практичні заняття і вже через 3 місяці Ви можете починати шукати роботу!
Курс автоматизованого тестування складається з 3-ох блоків:
1.Базові навики тестування ПЗ
2.Мова програмування С#
3.Процес автоматизації
Навчання триває 4-5 місяців згідно обраного розкладу. Ви зможете освоїти професію абсолютно з нуля та претендувати на посаду Junior Automation QA Engineer після успішного завершення навчання. Для цього Вам потрібно старанно навчатись та прагнути розвиватись в цьому напрямку. Звісно, Вам завжди допоможуть та підскажуть наші викладачі!

По завершенні навчання Школа Тестування проводить тренінг «Співбесіда в ІТ», на якому вас ознайомлять з перебігом процесу співбесіди, будете знати, як себе вести та як себе гідно представити, а також, як скласти власне резюме та на яких сайтах розмістити. Відвідаєте тренінги по Scrum(методологія управління проектами), що допоможе Вам ефективніше працювати в команді. На завершення, зробимо професійне фото для Вашого портфоліо.

Ми не гарантуємо Вам працевлаштування, але зобовязуємося докласти максимум зусиль для того, шоб Ви отримали роботу, про яку мріяли.

Більш детально Ви можете ознайомитись на сайті www.sqa.lviv.ua

Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий

Все курсы в Львове, а также вузы в Львове, колледжи и техникумы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь