Курси
Центр іноземних мов професора Олега Тарнопольського

Французька мова, всі рівні


  • 900 грн 

Обсяг курсу

Пропонується загальний курс французької мови (усне мовлення, читання та письмо).

1. Для початківців (з нульовим знанням французької мови)

Усне повсякденне спілкування, базова граматика і базовий словник; рівень достатній для короткострокової поїздки у франкомовну країну (наприклад, для туристичної поїздки). Період навчання – від 6 до 9 місяців.

2. Передсередній рівень володіння французькою мовою:

Усне спілкування на рівні обговорень, читання та письмо на базовому рівні, суттєве ускладнення граматики та словнику. Період навчання – до 9 місяців.

3. Середній рівень володіння французькою мовою:

Усне спілкування, читання і письмо на рівні незалежного користувача, аж до рівня, достатнього для роботи за кордоном, відповідні граматика та словник. Період навчання – до 9 місяців.

Досягнувши середнього рівню, бажаючі можуть пройти додаткову підготовку для складання міжнародного екзамену з французької мови DELF для осіб, які планують використовувати цю мову для отримання освіти і роботи за кордоном.

4. Просунутий рівень володіння французькою мовою:

Оволодіння мовою та спілкуванням нею на рівні, що наближається до рівню освіченого носія мови, відповідні граматика та словник.

Досягнувши просунутого рівню, бажаючі можуть пройти додаткову підготовку для складання міжнародного екзамену з французької мови DАLF для осіб, які планують використовувати цю мову для отримання освіти і роботи за кордоном.

Міжнародні сертифікати DELF та DАLF, які свідчать про рівень володіння французькою мовою, визнаються і високо цінуються як роботодавцями, так і освітніми установами в багатьох країнах світу як кваліфікаційні свідоцтва.

Час проведення:

Заняття у групах проводяться два рази на тиждень по дві академічних години (1 акад. год. = 40 хв.) у будні та/або суботу. В неділю заняття не проводяться. Заняття проводяться у другій половині дня (у суботу в першій половині дня). Закінчення занять у будні – не пізніше 20.30, в суботу – не пізніше 15.00. Наповненість групи – до 12 слухачів.

Максимальна кількість слухачів у групі передбачена методикою і не впливає негативно на якість навчання.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі