Курси

Англійська мова


Центр іноземних мов "Perfect English" пропонує вивчення англійської мови:

  • для дошкільнят з 5 років (в т. ч. підготовка до вивчення англ.мови в школі);
  • для школярів молодших та середніх класів (у т. ч. допомога з домашніми завданнями та підготовкою до контрольних робіт);
  • для старшокласників (у т. ч. підготовка до Зовнішнього Незалежного Оцінювання та інших іспитів, включаючи іспити для навчання закордоном, TOEFL, IELTS та інші);
  • для студентів (у т. ч. підготовка до співбесіди для програми "Work & Travel", а також підготовка до іспитів у вузах України та за кордоном, TOEFL, IELTS та інші)
  • для дорослих (вік не обмежений) - загальна англійська, бізнес-англійська, професійна англійська (для пілотів, авіадиспетчерів, економістів, бухгалтерів, металургів, медиків тощо), підготовка до співбесіди, переговорів, зарубіжної поїздки, TOEFL, IELTS і т. д.
  • мовний клуб

А також - переклади будь-якої складності з англійської на українську або російську і навпаки, з нотаріальним завіренням та без.

Індивідуальні заняття та заняття у групах до 4 осіб проводяться в лінгафонних аудиторіях, видається сертифікат про закінчення.

Отримати додаткову інформацію, а також записатися на співбесіду Ви можете за телефоном, вказаним у контактній інформації.

Час роботи Центру: Пн - Пт: з 11.00 до 20.00, Сб: з 9.00 до 14.00

Адреса: м. Кривий Ріг, пров. Бульварний, 3 (р-н ст. швидкісного трамвая "Вечірній бульвар")

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Кривому Розі, а також ЗВО (вузи) в Кривому Розі, коледжі в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі