Курси
Академія ІМТ

Копірайтинг


 • 5750 грн 

Навчання копірайтингу що продає

Курс «Копірайтинг - мистецтво переконання». Навчання дозволить Вам в повній мірі зрозуміти, як відбувається написання рерайта, копірайту, seo-копірайту, продає тексту, прес-релізів, унікальної торговельної пропозиції, текстів для Лендінзі, листів для розсилки і постів для соціальних мереж.

Пройшовши курс, ви отримаєте практичні навички копірайтера. Як керівник бізнесу у Вас буде розуміння, як відрізнити «хорошого копірайтера» від «поганого» і де його знайти. Ви навчитеся створювати правильне ТЗ і контролювати якість виконання поставлених завдань перед копірайтером.

Після завершення навчання ми здійснюємо інформаційну підтримку наших студентів.

Курси з копірайтингу - це авторська програма, розроблена на підставі багаторічного досвіду викладача професійного копірайтера.

Кожен викладач в IMT - це професіонал, який просуває свої власні проекти, або власники студій, які успішно розвиваються. Нам є чим поділитися з людьми, і ми готові розкривати вам цінні секрети.

Що Вам дадуть курс з написання текстів?

 • Стати затребуваним фахівцем в сфері інтернет-маркетингу.
 • Визначтеся з напрямом, який найбільше цікавить (продають тексти, SMM, seo-копірайтинг, EMAIL-копірайтинг)
 • Перспективу отримати високооплачувану роботу.
 • Працювати в передових ІТ компаніях, розвивати свій власний проект або почати працювати віддалено.

На курсі SEO копірайтингу ви навчитеся

 • правилам Email-маркетингу;
 • написання прес-релізів і експертних статей;
 • прийомам розробки Комерційних Пропозицій;
 • у Вас буде розуміння про ключові етапи розробки Лендінгем;
 • розробляти текст для сторінки «Про компанії» так, щоб вона працювала на бізнес;
 • розберете найпоширеніші помилки на Головних сторінках сайту;
 • поєднувати seo-принципи з написанням продають текстів;
 • більше 20 технікам для написання переконують текстів.

Для кого корисний курс копірайтингу в Дніпрі?

 • власникам сайтів, які хочуть розвивати свій проект самостійно, але не мають достатнього досвіду;
 • новачкам для швидкого старту;
 • інтернет-маркетологам;
 • власникам бізнесу, керівникам.

Обсяг курсу: 18 занять по 3 години
Тривалість: 9 тижнів
Лекції, Практика.
Можлива оплата двома частинами
Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися на сайтах:

https://imt.academy/kurs-kopirayting

https://seotech.com.ua/ua/kursi-kopyrajtingu/

або за телефонами, які вказані в контактній інформації.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Инна,30.07.2021, 11:10
С первой лекции стало понятно, что время будет потрачено не зря. Мы говорили о тех вещах, которые кажутся мелкими, но полностью изменяют стиль и качество текста. Говорили интересно, весело и информативно, в следующем же своем тексте я применила новые знания, а это еще даже второго занятия не было. Дальше – больше: оригинальные домашние задания, которые увлекают на несколько дней, информация, которую в сети не найти, списки книг и видео, важных для работы. Довольна каждой лекцией, нашла для себя сразу несколько векторов развития. Спасибо!
Олег,21.05.2020, 11:42
2 месяца обучения пролетели незаметно! Максимально наполненный информационно курс. Не смотря на такой объем информации курс слушается очень легко, инфо-ция излагается доступно с кучей примеров и практических заданий и обсуждений. Поначалу кажется, что будет сложно, но Александр подает материал так живо, как настоящий фанат дела, не теряя конкретики. Мой подход к написанию текстов теперь более осмысленный, я знаю куда расти:)
Юлия,17.07.2019, 14:21
Полезный курс, насколько текст влияет на наше решение о покупке любого товара или услуги. Возможность применения новый знаний в разных сферах жизни. Курс помог решится на изменения профессиональной деятельности.
Юля,05.04.2019, 14:15
1.Получила новый взгляд на тексты - с проф.точки 2. Есть планы написания КП, УТП, статей 3. Конспект, которым я буду пользоваться еще долгое время 4. Список очень полезной литературы
Ирина,04.04.2019, 14:24
Четкая структура стратегии которую "бери и внедряй" - для своего стартапа (прорисовала себе систему отстройки от конкурентов). Результат превысил все мои ожидания. Это было круто!) В аудиториях есть наличие необходимой техники. Тепло уютно и светло.
Мария,02.04.2019, 16:54
Курс прошел незаметною. Александр очень интересно и понятно объясняет материал. В дальнейшем буду с удовольствием использовать конспекты в работе. Благодаря курсу, я смогу написать полноценный продающий текст. С большим удовольствием буду посещать другие курсы IMT Академии.
Елена,29.03.2019, 16:50
Систематезировала свои знания в области написания текстов. Узнала методики и методы написание эфективных текстов. Спасибо)

Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі