Курси
Центр успіх

Чеська мова


  • 60 грн 

Запрошуємо Вас на курси чеської мови в наш центр.

https://www.facebook.com/center.uspih

«Центр Успіх» співпрацює з чеським центром «Assotiation» з питань підготовки до вступу до ВНЗ Чехії, нострифікації медичних дипломів, організації освітніх та ознайомчих турів в Чехію.

Ми рекомендуємо почати вивчати чеську мову в Центрі Успіх, а продовжити в Чехії. У Центрі «Assotiation» в серці Праги, Ви можете пройти курси чеської мови з носієм мови.

Але щоб приїзд до Чехії не виявився для Вас шоком, вивчення чеської мови Ви можете почати індивідуально, або в мінігрупах в м.Чернігові в «Центрі Успіх».

«Ганьба, поліція злодієві» - такий напис в метро може ввести в ступор. Насправді поліція в Чехії - висококласна, а напис привертає увагу і попереджає.

Якщо Вам сказали, що від Вас добре смердить, Вам зробили комплімент з приводу вибору Ваших духів ...

Про Чехії та чеською мовою можна оповідати нескінченно. Спілкування з нашим викладачем чеської мови, безмірно закоханого в це чудову країну, принесе Вам море задоволення і занурить в атмосферу Чехії. Всього через кілька уроків Ви зможете читати і говорити прості фрази по-чеськи. Це дозволить Вам не заблукати в чужій країні на перших порах. Ви зможете самостійно вирішувати найпростіші побутові питання. Ваш приїзд до Чехії буде комфортним.

Продовживши навчання на курсах чеської мови в Чехії, ви зможете вивчити чеську мову досконально. У Чехії кожен восьмий житель-українець.

Ви чули, напевно, про складнощі отримання віз до Чехії. Наші фахівці готують Вас до співбесіди в посольстві. Наша робота побудована таким чином, що відмови в отриманні віз становлять менше 2%.

Якщо Ви хочете гідного життя в цивілізованій країні, якщо Ви хочете вчитися в Чехії безкоштовно, звертайтеся в «Центр Успіх». Вища освіта в Чехії безкоштовно як для жителів країни, так і для іноземних громадян. Особливо цікаво в цьому плані -одержання медичної освіти. Адже не секрет, що в усьому світі лікар - дуже шанована і дуже високооплачувана спеціальність. Зарплати лікаря в Чехії стартують з 50 тис. Грн. Вчитися складно, як і в будь-якій країні, включаючи нашу. Навчання триває 5 років для стоматологів і 6 років для інших лікарів. Під час навчання - дуже багато практики в лікарнях. Інтернатури немає. Рівень освіти дуже високий. Диплом Євросоюзу. Зваживши всі за і проти, розуміємо, що альтернативи отримання освіти лікаря саме в Чехії - немає.

Звичайно, після прочитання цієї статті, у Вас залишилося безліч питань. Ми запрошуємо Вас на консультацію з питань отримання вищої освіти в наш офіс за попереднім записом.

На індивідуальні заняття чеською мовою Ви можете записатися в будь-який час. Групи стартують у вересні. Чекаємо Вас на заняттях

https://www.facebook.com/center.uspih

Телефони: [відкрити контакти](066) 861-86-20, [відкрити контакти](093) 566-78-28, [відкрити контакти](067)795-08-40

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Чернігові, а також ЗВО (вузи) в Чернігові, коледжі в Чернігові, репетитори в Чернігові, робота в Чернігові