Курси

Проектний менеджмент, базовий, онлайн


  • 6250 грн 

  • Що. Де. Коли.

У Дніпрі 29 березня стартує БАЗОВИЙ КУРС проєктного менеджменту для IT, культурних і креативних індустрій від лідерів технологічних компаній.

  • Як проходить навчання?

Інтенсивно проходите базовий етап навчання (ми посилили програму і запросили на цей блок віце-президента PMP Ukraine Chapter), потім, через проміжне тестування, переходите до поглибленої освіти в U Open University, з практикою, менторськими сесіями, з захистом кваліфікації.

  • Що ви отримаєте?

Ми навчимо вас проектному мисленню, управління змістом та оцінки ризиків, створення команди, ефективному використанню ресурсів і багато чому іншому.

  • Особливості

Актуалізована програма;
Розбір практичних кейсів;
Ведення власного або навчального проєкту;
Захист кваліфікації в фіналі програми перед професійним журі;
+
Система внутрішніх чатів: ваш реальний або навчальний проєкт буде супроводжувати куратор Школи Бізнесу. При необхідності ми зможемо організувати персональну менторську сесію за додаткову вартість.

  • Для кого

Курс оптимально підходить трьом групам клієнтів:
1. Чинним проєктним менеджерам, що підвищує кваліфікацію, систематизують знання.
2. Майбутнім проєктним менеджерам в технологічних компаніях.
3. Проєктним менеджерам і керівникам бізнесу в нетехнологічних компаніях. Тим, хто прагне отримати найактуальніші інструменти для управління.

  • Переваги

Після закінчення базового курсу ви зможете продовжити навчання на просунутому курсі, який відповідає вимогам американського інституту PMI: по його проходження ви отримаєте 35 PDU (одиниць професійного розвитку). У Просунутий курс включений розширений блок Рeople management і спеціальні заняття з філософії.

  • Вартість

Базового курсу: 6250 грн. в місяць
Просунутого курсу: 19000-25000 грн. за три місяці

Поспішайте, кількість місць обмежена!
Телефонуйте з питаннями [відкрити контакти]+38067 565 40 29 і бронюйте участь https://u.culturalhub.org/basic_pm#rec163650519
Приїжджайте на чашку смачної кави для знайомства, підписання договору та внесення платежу. Зустрінемо вас на пр. Д. Яворницького 3, I Coworking Hub.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі