Курси
Hillel IT school

UI/UX Design


  • 12000 грн  -5%

На сьогоднішній день вимоги IT-компаній, що висуваються дизайнеру, не такі як були раніше. Роботодавцям, все частіше потрібні UI | UX-дизайнери і проектувальники інтерфейсів. Вже не варто і говорити наскільки актуально проектувати веб і мобільні додатки, а головне завдання дизайнера зробити це не тільки естетично красиво, а в першу чергу зручним для користувачів і ефективним для бізнесу замовника. Саме етап проектування програми є каркасом, від «міцності» якого залежить успіх всього проекту.

Наш курс розрахований тільки для тих, хто хоче дійсно навчитися проектувати цікавий, не тривіальне, привабливий і зручний інтерфейс. Для тих, хто готовий і вміє швидко адаптуватися до мінливих потреб користувачів.

Курс буде корисний: підприємцям, топ-менеджерам інтернет-компаній, стартап-менеджерам, менеджерам проектів, аналітикам, веб-дизайнерам, веб-розробникам і іншим фахівцям, діяльність яких пов'язана з інтернет-технологіями і IT-бізнесом і просто креативним зацікавленим людям.

Подробиці про курс

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові