Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси
New IT school, сучасна комп’ютерна освіта

Програмування на C ++ для 13-19 років


  • 950 грн 

New IT School пропонує курси з програмування для дітей та підлітків. Навчання в невеликих групах за віком, для кожного – індивідуальний ноутбук. Програмування присутнє в багатьох сферах нашого життя. З цих міркувань можна сказати, що його практична користь надзвичайно велика. Ідеальної мови програмування немає. Кожна спрямована на вирішення певних завдань. Хороша новина в тому, що, як тільки ви освоїте одну мову, вивчити інші буде набагато простіше.  

Програмування відкриває нові можливості і інструменти для самовираження! На заняттях програмування ви розвиваєте логіку і вивчаєте основні концепції програмування, адже в шкільному віці зрозуміти принципи програмування найлегше. Ми навчимо мислити, як мислить програміст!

У New IT School студенти програмують на Python, C++, Java  

  • Починати навчатися програмуванню зараз рекомендують з Python. У New IT School діти  програмують на  Python уже з 11 років.

New IT School пропонує для вас курс Программирование на Python (11-19 лет)

Python дозволяє легко розробляти та підтримувати проекти різного рівня складності. NASA використовує Python в проектах, що стосується математичних розрахунків параметрів польоту. Python визнана офіційною мовою в Google, вона є однією з ключових мов сьогодні в Google, поряд з С, C ++ і Java.  Python працює на багатьох внутрішніх системах Google і відображається у багатьох API Google. YouTube використовує Python для різних цілей: перегляд відео, керування шаблонами для веб-сайту, адміністрування відео, доступ до канонічних даних і багато іншого.

  • Починаючи з 13 років, у New IT School (Vinnytsia, Ukraine )студенти також програмують на Java.

New IT School пропонує для вас курс Программирование на JAVA (13-19 лет)

Детальніше про JAVA В даний час Java використовується для створення сайтів і додатків банків, суперкомп’ютерів, мобільних телефонів, різних побутових приладів. 90% компаній зі списку Fortune 500 використовують Java для розробки desktop додатків і серверних систем web-сайтів. Крім того, додатки Android також розробляються з використанням Java. Зручність для початківців Java відносно проста у використанні мова програмування. Це мова високого рівня, тобто Java абстрагує (обробляє для вас) більшість складних речей машини (комп’ютера), таких як управління пам’яттю і т. п. Таким чином, ви можете зосередитися на програмуванні, а не турбуватися про дрібні деталі, які багато хто вважає нудними і важкими.

  • Починаючи з 13 років, у New IT School студенти навчаються програмувати на С++. 

New IT School пропонує для вас курс Программирование на C ++ (13-19 лет)

Мова C++ зайняла свою стабільну нішу і входить в трійку лідерів серед мов програмування. Мовою програмування С++ написані такі програмні гіганти як Photoshop, Illustrator, InDesign, ImageReady та Acrobat. Amazon та Apple використовують для роботи програмне забезпечення, написане на C++. Для Facebook мовою C++ розроблено важливі програмні компоненти.

Запис на навчання і довідка за тел.: [відкрити контакти](068) 485-39-65, [відкрити контакти](093) 041-38-18.

Адреса: м. Вінниця, вул. М.Оводова, 22 (2 поверх).


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Вінниці, а також ЗВО (вузи) в Вінниці, коледжі в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці