Курси
Лінгвакон, школа англійської мови

Загальна підготовка до школи


  • 1200 грн  -3%

http://linguacon.ck.ua/

Курс "Загальна підготовка до школи з поглибленим вивченням англійської мови" розрахований для дітей 4-6 років на 2 роки навчання.

Заняття поділяється на дві частини: 55 хвилин відводяться для розвитку умінь і навичок з різних дисциплін (математика, читання, письмо, логіка); 10 хвилин - перерва; 55 хвилин - англійська мова.

Перший рік навчання розрахований на соціальну адаптацію дитини. На заняттях увага приділяється розвитку навичок дрібної моторики шляхом виконання творчих завдань. Непомітно для дитини відбувається розвиток пам'яті, уваги, мислення, фантазії, концентрації та інших навичок, необхідних для подальшого успішного навчання у школі. Діти вчаться логічно та послідовно висловлювати свою думку, описувати предмети. При цьому відбувається засвоєння основного матеріалу (цифри, букви, форми та інше).

Протягом другого року навчання удосконалюються навички письма, читання, рахування. Більше уваги приділяється розвитку логічного мислення та психологічній підготовці до навчання у школі.

Заняття супроводжуються яскравими презентаціями та веселими пізнавальними іграми, що робить навчальний процес цікавим та більш ефективним.

Заняття проходять 2 рази на тиждень. Тривалість 1 заняття - 2 години. Перше заняття - безкоштовне. Навчальні матеріали надаються безкоштовно!

Високий результат гарантований при систематичному відвідуванні занять.

Вартість - 1200 грн / місяць.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Черкасах, а також ЗВО (вузи) в Черкасах, коледжі в Черкасах, репетитори в Черкасах, робота в Черкасах