Курси
Компанія тимчасово не працює. Ви можете переглянути інші курси в місті Дніпро.
Medeya group

Основи косметології, косметолог-естетист


  • 16000 грн 

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів пройти навчальні курси для косметологів. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють актуальними методиками та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці.

Базовий курс «основи косметології». косметолог-естетист

У нашому навчальному центрі Ви можете відвідати базовий курс «Основи косметології», що дозволить Вам отримати інформацію про сучасні технології та їх застосування та організувати власний косметологічний бізнес із можливістю працювати у зручний для Вас час і стати обличчям власного бренду. Окрім того, Ви можете стартувати з індивідуальним бонусом на професійну косметику, оскільки компанія «Medeya Group» являється ексклюзивним дистриб’ютором ТМ Anubis Barcelona.

Ви отримуєте 70% практики та 30% теорії. У рамках курсу Вас навчать професійному догляду за обличчям і тілом, включаючи всі різновиди епіляції, різноманітні масажні техніки та навички роботи зі спеціальним обладнанням, що дає право, одразу по завершенні навчання, впевнено працювати в усіх напрямках естетичної косметології.

Правильно діагностована проблема – це гарантія успіху в роботі косметолога. Саме на цьому акцентують увагу викладачі нашого центру, аби Ви могли вчасно надати необхідну допомогу будь-якому клієнту.

Курси для косметологів у навчально-косметологічному центрі «Medeya Group»

Ми орієнтовані на те, щоб у сфері косметології ставало більше успішних професіоналів, які вміють зберігати та підтримувати красу – в бідь-якому віці. Ми зацікавлені у Вас, так само, як і Ви в нас, тому в нашому навчальному центрі створено максимально комфортні умови для навчання:

  • зручне розташування;
  • навчання у вихідні дні;
  • можливість здійснювати оплату за навчання в розстрочку;
  • знижка на покупку професійної іспанської косметики ТМ Anubis Barcelona;
  • додатковий семінар «Успішне резюме» та «Психологія клієнта».

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Ви відвідуєте курси для косметологів із практикою з першого заняття: з Вами працюють більше 10-ти викладачів і практикуючих спеціалістів, які мають вищу медичну освіту та орієнтовані на Ваш результат. По завершенні курсу наш навчальний центр надає професійну підтримку та можливість підвищення кваліфікації з усіх напрямків (масажні методики, пілінги, ін’єкційні методи тощо). Курси для косметологів представляють собою фактично індивідуальне навчання, оскільки ми проводимо заняття та майстер-класи у невеликих групах з 4-6-ти осіб і надаємо витратні матеріали та косметику з практичним відпрацюванням усіх набутих знань і навичок на моделях.

Навчальний курс «ОСНОВИ КОСМЕТОЛОГІЇ»: програма розрахована на 144 академічні години.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі