Курси

Польська мова


Плануєте навчатись в Польщі? Вивчайте польську мову з нами!

Популярна освітня програма ОсвітаПоль проводить підготовчі курси польської мови для вступу у вищі та середні навчальні заклади Польщі, для трудової еміграції та для отримання Карти Поляка!
Наш мовний центр співпрацює з висококваліфіцірованними педагогами, носіями мови, які мають великий досвід викладацької роботи і здатність знайти підхід до будь-якого студента. У нас можна швидко вивчити польську з нуля або поліпшити свій рівень, придбати необхідну базу для того, щоб в подальшому без проблем розуміти носіїв мови та спілкуватися з ними.
Для зручності студентів ми склали кілька пакетів навчання, в залежності від кількості занять і їх інтенсивності. Ви можете вибрати прискорений курс, який триває всього два місяці, курс "Зручний", який розподілений вже на 3 місяці і курс "Суботній", що врятує тих студентів, які зайняті в будні дні. Разом з Вами уроки польської мови будуть відвідувати 3-5 чоловік, щоб викладачі могли приділяти достатньо уваги кожному. Також ми пропонуємо індивідуальні курси в режимі on-line з викладачем з Польщі та курси перед навчальним роком у Варшаві.
Запис на курси триває постійно. Мовні школи представлені в різних містах України.

https://www.osvitapol.info/movni-kursy

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Херсоні, а також ЗВО (вузи) в Херсоні, коледжі в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні