Курси
Cisco, мережна академія

CCNA про мережевої безпеки підприємства


  • 300 грн  -5%

Для кожного студента Академія Cisco в Вінниці пропонує вигідні умови навчання. Ми надаємо можливість разом з нашими професорами освоїти складну програму підготовки до CCNA і подальшої екзаменації безпосередньо в компанії Cisco.

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Кожен курс Cisco Вінниця розрахований на людей будь-якого віку і рівнів обізнаності в предметі вивчення. Ми раді вітати кожного учня, незалежно від його країни проживання. Навчання на нашій міжнародній платформі дозволяє не тільки вивчити відповідний матеріал, але і знайти нових друзів в різних куточках світу.

Програма курсу

Саме навчання Cisco Вінниця триває кілька місяців. За цей час можна без праці виробити звичку вчитися, яка дозволяє істотно економити свої сили і успішніше вивчати новий складний матеріал. Також вона необхідна для тих, хто хоче підвищити якість своєї освіти і продовжить навчатися в подальшому.

Програма по напрямку мережевої безпеки включає в себе наступні теми:

  • управління пристроями Cisco IOS;
  • захист маршрутизаторів Cisco;
  • відключення невикористовуваних мережевих послуг і інтерфейсів Cisco Router;
  • розуміння вимог до мережевої безпеки.

Більшість студентів проходять всі навчання в групі. щоб було простіше освоювати матеріал і обговорювати його з іншими учнями. Доведено, що навчання в маленьких групах завжди ефективніше.

Додаткова інформація

Додатково можна відвідати курси підвищення кваліфікації Вінниця, який також проходить онлайн. Він підкаже, що саме необхідно вивчити, щоб здати міжнародний іспит.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

:

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві