Курси
Cisco, мережна академія

CCNA про мережовий рівень OSI


  • 300 грн  -5%

Наші курси Cisco Рівне призначені для всіх, хто хоче істотно збільшити свою інтернет-грамотність, а також дізнатися більше про мережевих пристроі. Ми прагнемо навчити кожного зацікавленого студента.

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Перша в Україні Академія Cisco у Рівному набирає студентів для нового курсу. Ми пропонуємо спеціалізовану методику навчання, яка сподобається кожному. Ми прагнемо навчити IT-фахівців, які в майбутньому зможуть зайняти високі посади. Також ми підтримуємо тих, хто хоче перекваліфікуватися з іншої спеціалізації в IT-технології.

Програма курсу

Наше навчання Cisco Рівне проходить за спеціальною програмою. В рамках цього курсу ми пропонуємо дізнатися більше про наступні технологіях:

  • що таке IPv4;
  • основні поняття мережі;
  • що таке маршрутизація;
  • як здійснюється маршрутизація.

Також наші студенти можуть проходити практику як в режимі онлайн, так і при відвідуванні нашого офісу. Ми пропонуємо віддалену можливість працювати на професійному обладнанні.

Додаткова інформація

Щоб пройти курси підвищення кваліфікації Рівне, можна записатися на нашому сайті або ж замовити зворотний дзвінок. Ми відразу ж запишемо вас в найближчу групу і допоможемо істотно поліпшити ваші знання. Також ми допомагаємо здати міжнародний іспит на максимальний бал і розраховувати на отримання міжнародного сертифікату.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві