Курси
Cisco, мережна академія

Python, основи програмування, списки і словники


  • 300 грн  -5%

Ми запрошуємо всіх бажаючих на курси Cisco Чернівці по основам програмування. Кожен наш студент зможе на власному досвіді переконатися в легкості і простоті мови Python, затребуваного по всьому світу.

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Своєю метою Академія Cisco в Чернівцях ставить перед собою якісне навчання студентів програмуванню. Ми пропонуємо допомогу кращих викладачів, який допоможуть поринути в світ створення програмного забезпечення. Адже, щоб стати програмістом, не потрібно мати особливих навичок і додаткових знань.

Програма курсу

Саме по собі навчання Cisco Чернівці складається з декількох лекцій, тривалість кожної з них не перевищує години. Тривалість всього курсу становить три тижні. За цей час ми пропонуємо як вивчити основи програмування, так і сформувати особливе мислення, необхідне для професії творця ПО.

Разом з нашими викладачами ви вивчите наступні теми:

  • що таке колекції;
  • як працювати зі списками та кортежами;
  • які є методи списків;
  • що таке об'єкти і значення;
  • робота зі словниками та множинами;
  • особливості словників і файлів;
  • навіщо потрібні цикли і словники.

За допомогою наших курсів ви зможете в короткий термін навчитися програмуванню. Темпи зростання і подальшого розвитку будуть залежати тільки від вашої зацікавленості. Ми пропонуємо самий короткий і плідний шлях до освоєння основ написання програм.

Додаткова інформація

Закінчивши курси підвищення кваліфікації Чернівці, ви зможете навчитися створювати свої перші програми, а також вирішувати складні завдання за допомогою програмного забезпечення. Ці навички знадобляться вам в подальшому вивченні Python.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві