Курси

Айкідо, самооборона, борьба BJJ для дітей та дорослих


 • Kokoro, дитячий клуб
 • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі
 • Полтава · вул. Героїв АТО, 79, поверх 2
 • kokoro.com.ua
 • Наталія Юріївна
 • (095) 653-81-65
  (097) 497-28-68
  (050) 706-60-01
 • nataliyau@ukr.net

В айкідо перемагає не сила, а вміння. Тому фізично слабкий дитина не буде тут відчувати себе гірше, ніж його «сильні» однолітки, а сильний не буде хвалитися звий силою, тому що в даному випадку вона не має вирішального значення. В секціях айкідо дітей вчать не тільки розвивати внутрішню силу і впевненість у собі, а й правильно це використовувати. Учитель пояснить, що найкраще вирішення будь-якого конфлікту - запобігти його. Ну, а якщо потрібно, то і вміти постояти за себе.

Користь для здоров'я від занять айкідо для дітей незаперечна:

 • Дуже велика увага приділяється страховці: вмінню правильно падати і перекидатися. Дитина, що займається айкідо, випадково спіткнувшись або посковзнувшись, впаде «за правилами» і, обтрусившись, піде далі без синців і шишок. Причому навички безпечних падінь, як стверджують фахівці, залишаться у нього на все життя.
 • На заняттях велика увага приділяється відпрацюванню стійок з прямою спиною, тому проблеми з порушенням постави у дитини не буде. Айкідо в дії вражає красою і грацією рухів, що нетипово для секцій єдиноборств.
 • Спочатку на заняттях діти практично не втомлюються, тому що вивчають найпростіші рухи. Потім, у міру того, як вони освоюються, підвищується складність тренувань і збільшується навантаження. Результат - організм адаптується до навантажень поступово, що особливо важливо, якщо раніше дитина ніколи не займався спортом.

Що розвиває айкідо: абстрактне мислення і тонке сприйняття світу, філософський склад розуму. Координацію, чуйність до свого тіла і тіла суперника (управління своїм центром ваги і дію на точку рівноваги супротивника). Навички роботи з різними видами зброї.

Японські традиції вимагають дуже суворого дотримання правил поведінки під час заняття. На початку тренування учні сідають на татамі в спеціальній позі (ноги під себе) і кілька хвилин сидять мовчки і нерухомо, налаштовуючись на тренування. Ця вправа вчить фокусувати увагу і концентруватися. Помічено, що дитина, що відвідує секцію айкідо, стає більш зібраною і дисциплінованою.

Дівчата займаються айкідо на рівних з хлопчиками, причому часто навіть з більшим завзяттям. Набуті навички допомагають їм краще відчувати своє тіло, вони стають більш впевненими в собі, знаходять внутрішню гармонію. До того ж вони завжди зможуть постояти за себе

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Полтаві, а також ЗВО (вузи) в Полтаві, коледжі в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві