Курси
Cisco, мережна академія

Linux LPI про архівацію та стиснення


  • 300 грн  -5%

Ми пропонуємо курси за технологією Linux Київ, які допоможуть вам стати успішним системним адміністратором. Ви дізнаєтеся все про архівацію та стиснення файлів, а також про правила використання файлової системи. Ми допоможемо вам стати професіоналом!

Основна мета

Навчання на системного адміністратора складається з декількох занять, які допоможуть вам отримати необхідні знання і влаштуватися на високооплачувану роботу. Якщо ви тільки починаєте цей шлях, то Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Києві допоможе вам в короткі терміни отримати нову професію.

Програма курсу

Наш Linux курс молодого бійця Київ є максимально простим і доступним для новачків. Вам не потрібно приходити до нас з великим багажем знань, так як ми зможемо допомогти вам вивчити професію з самих азів. Кожен наш учень стає успішним фахівцем і отримує міжнародний сертифікат. Ми даємо лише ті знання, які дійсно можуть вам стати в нагоді.

Новий курс розповість вам про те:

  • що таке стиснення файлів;
  • як створити архів з декількох файлів;
  • як витягувати файли з архіву;
  • як дивитися вміст архіву;
  • як працювати з ZIP-файлами;
  • як правильно зробити резервне копіювання файлів.

Також ви дізнаєтеся про інші функції та особливості операційної системи, навчитеся розбиратися в настройках різних дистрибутивів і адмініструвати системи. Всього кілька тижнів вивчення якісного і правильно складеного матеріалу дозволять вам стати на шлях освоєння затребуваною і актуальною професію. Кожен наш інструктор завжди готовий допомогти студенту розібратися в складній темі і максимально якісно засвоїти матеріал.

Додаткова інформація

Якщо ж ви вже достатню кваліфікацію основи Linux оновлений курс Київ, який хоче заповнити прогалини в знаннях, то ми можемо запропонувати вам відвідати різні інтенсиви і курси для підвищення кваліфікації. У нас ви зможете повністю розкрити свій потенціал і стати професіоналом.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві