Курси
Cisco, мережна академія

Linux LPI про основи мереж


  • 300 грн  -5%

Якщо ви ще не почали вивчати основи мережевих технологій, то немає ніякого шансу, що ви зможете домогтися істотного зростання зарплати на посаді системного адміністратора. Хочете по-справжньому пишатися своєю роботою і отримувати заслужену плату? Тоді почніть вивчати курси Linux онлайн Одеса прямо зараз! Адже у нас ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наша Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Одесі була створена спеціально для тих, хто зрозумів, як нераціонально витрачати час на особисте відвідування університету чи іншого навчального закладу, якщо всі актуальні знання давно можна отримати, не виходячи з дому. У сучасному світі особливо актуально вчитися у вільний від інших справ час. І у нас ви зможете отримати освіту, яке котирується по всьому світу!

Програма курсу

Наш новий Linux навчальний курс Одеса призначений для системних адміністраторів, які розуміють цінність мережевих технологій в світі, що стрімко розвивається обчислювальної техніки. Щоб обслуговувати комп'ютери, підключені до локальної або всесвітньої мережі, необхідно розуміти принципи організацій цих самих мереж і вміти вчасно усувати різні неполадки. З новими знаннями ви станете незамінним фахівцем в рідній компанії. Або ж зможете знайти роботу своєї мрії в міжнародній фірмі.

Уже найближчим заняття відповість на наступні актуальні питання:

  • що таке IPv4 адреси;
  • для чого використовуються маски мережі;
  • у чому схожість і відмінності IPv4 і IPv6;
  • як правильно використовувати telnet і ftp;
  • для чого потрібні утиліти ping, traceroute, tracepath.

Якщо вам здається, що цей рівень знань занадто легкий, то ми можемо вам запропонувати поглиблені курси вивчення мережевих технологій і систем на основі ядра Linux. Ви зможете не просто заповнити прогалини в своїх знаннях, а й навчитися чогось дійсно нового і корисного.

Додаткова інформація

А для новачків, які тільки думають про те, щоб встати на шлях вивчення операційних систем, у нас є базовий курс Linux Одеса онлайн. Він допоможе отримати уявлення про те, що з себе представляє затребувана професія системного адміністратора і чим в підсумку доведеться займатися.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві