Курси
Інновації, навчальний центр

Бухгалтерський облік з нуля, 1С


  • 1500 грн  -5%

Бухгалтерський облік з нуля та 1С

Курс «Основи бухгалтерського обліку + 1С» розрахований на тих, хто прагне стати спеціалістом у сфері фінансів та бухгалтерії. Це прекрасна можливість отримати якісні знання та навички в роботі з документацією, фінансовою і податковою звітністю, веденням бухгалтерського обліку. Наша авторська методика дозволить учням досягти нового рівня професіоналізму, адже курс передбачає не тільки теоретичні заняття, але і перевірку їх на практиці.

Під керівництвом наших досвідчених викладачів ви зможете освоїти сучасний підхід до ведення фінансової звітності. Пройшовши курси бухгалтерського обліку, ви також дізнаєтеся, як ефективно працювати в новому програмному забезпеченні, а також станете на шлях розвитку в фінансовій сфері, відкривши для себе нові можливості і знання.

Після проходження ви зможете контролювати фінанси і вести їх облік, як на власному підприємстві, так і на місці вашої роботи. Отримані знання допоможу швидше і якісніше виконувати робочі завдання. Крім того, в арсенал нових навичок додасться можливість ведення документації по операціях, що високо цінується на сучасних підприємствах.

Термін навчання:

від 24 до 40 годин

Група: 4-6 осіб (3 заняття по 2 години - будні, 2 заняття по 3 години в вихідні дні)
Індивідуально

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Херсоні, а також ЗВО (вузи) в Херсоні, коледжі в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні