Курси
Speak Well School, школа англійської мови

Англійська мова, індивідуально


  • 350 грн 

Індивідуальні заняття англійською обирають ті, кому потрібен гнучкий графік навчання, а також кращий результат в максимально стислі терміни. Індивідуально розроблена програма, наші досвідчені викладачі та сучасні технології - це оптимальне рішення для вас. А заняття англійською онлайн дозволять не пропускати англійську, навіть якщо ви знаходитесь в іншому місті або за кордоном.

Заняття проводяться в школах Speak Well в Києві, Одесі та онлайн.

Детальніше про курс:

Індивідуальний підбір програми

Програма складається індивідуально, виходячи з ваших побажань. Є можливість комбінувати різні курси, додавати цікаві теми вже в процесі навчання, підтягувати «слабкі» сторони, а також цілеспрямовано готуватися до важливих зустрічей, інтерв'ю та поїздок.

Тривалість і графік проведення занять

З метою ефективності навчання, тривалість одного заняття повинна бути не менше 60 хвилин. Ви самі вибираєте максимально комфортний для вас час занять. Спільно з викладачем і академічним консультантом ви складаєте графік і інтенсивність занять, які дозволять досягти поставленої мети за короткий термін.

Вся увага викладача

Працюючи з викладачем один на один, ви постійно перебуваєте в фокусі, швидко долаєте мовний бар'єр і буквально відчуваєте прогрес після кожного заняття.

Заняття у нас в школі або online

Можна вибрати заняття у нас в офісі або онлайн.

Заняття онлайн популярні серед тих, хто особливо цінує свій час і часто подорожує. Набагато легше виділити одну годину на англійську прямо у себе в офісі і не пропускати заняття під час відряджень та навіть відпустки.

Можливість займатися в міні-групі

Англійська індивідуально - це не тільки заняття один на один з викладачем, але і заняття в міні-групах з 2х або 3х чоловік. Поєднати приємне з корисним ви можете запросити своїх друзів або колег. Приємний бонус - займатися з другом вигідніше ніж одному!

Вартість заняття в міні-групі складає 450 грн/60 хв.

Вибір викладача

У вас є можливість займатися як з локальним викладачем, так і з носієм мови.

Під час підбору викладача враховуються всі індивідуальні побажання студента.

Всі додаткові клуби входять у вартість!

Обравши індивідуальні заняття у нас офісі або онлайн, ви отримуєте доступ до всіх додаткових клубів, які проводяться в школах: Speaking Club, Cinema Club, Grammar Club та Game Club

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві