Курси

LimPoPo School


 • Ірпінь · вул. Пушкінська, 62-г
 • limpopo-club.kiev.ua/school
 • Катерина
 • (097) 015-30-43
 • info@limpopo-club.kiev.ua

5 переваг школи “limpopo”

 1. Навчаємо учнів 1-7 класів. LimPoPo School відкрила свої двері у далекому 2016 році в статусі  початкової школи. Зараз ми маємо вже 6-й клас. Кожного року ми розширюємось та додаємо новий клас.
 2. Працюємо за ліцензією від Міністерства освіти та науки України. Ми підібрали колектив, який відповідає всім критеріям та стандартам МОН, а наша плідна співпраця дає гарні результати, які вимірюються знаннями учнів. Після закінчення навчання дитина отримує свідоцтво загальнодержавного зразка.
 3. Ґрунтовно вивчаємо архітектуру та дизайн вже з 5-го класу. Архітектура – це унікальне мистецтво, яке охоплює в собі безліч наук та креативу. Саме тому ми обрали та успішно реалізували цю дисципліну для  вивчення у нашій школі. За допомогою практичних завдань та проєктів, школярі покращили свої знання з основних предметів, адже вони широко використовуються в архітектурі. Також велику увагу приділяємо вивченню дизайну, саме ці заняття допомагають учням розвинути креативність та нестандартне мислення, щоб з легкістю реалізовувати свої найсміливіші задуми.
 4. Велика кількість гуртків на вибір. Учні знаходяться у школі з 8:00 до 19:30, тому дуже важливо ефективно спланувати їх дозвілля. На базі нашої школи існують гуртки: фінансова грамотність, англійська мова, дизайн, хореографія, інформатика, атлетика, театральне мистецтво.
 5. Домашні завдання виконуються у школі та під наглядом вчителя. Це допомагає ефективно освоїти вивчений матеріал, та відпочити батькам.

Категорії курсів


Курси1

 • 950 грн 
 • Початковий розвиток - Підготовка до школи
 • Дошкільники

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Ірпені, а також ЗВО (вузи) в Ірпені, коледжі в Ірпені, репетитори в Ірпені, робота в Ірпені