Курси

MiniBoss Business School Chernivtsy, бізнес-школа
Про компанію

БРЕНД № 1 В БІЗНЕС-ОСВІТІ

БІЗНЕС-ОСВІТА для дітей і підлітків Міжнародної мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL - новий тренд нового світу!

Сьогодні, більш ніж будь-коли, зросла необхідність вивчення бізнесу з дитинства, тому це новий тренд і потужна бізнес культура, що дозволяє нам виховувати сильне і креативне нове покоління.

Новому століттю потрібно якісно нове бізнес мислення!

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL - це Міжнародна освітня мережа 21 століття, що впроваджує новітні технології навчання дітей і підлітків теорії і практиці бізнесу через призму всебічного розвитку особистості.

Освітня мережа MINIBOSS пов'язує Бізнес-школи по всьому світу, їх учнів, педагогів, підприємців в співтовариство соціально-відповідального бізнесу з високою місією - виростити нове покоління успішних і щасливих людей, здатних на істотне перетворення світу!

Ексклюзивна програма та інтерактивна методика бізнес-освіти для дітей і підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL створені вченими, економістами та підприємцями Наукового центру Європейського Бюро Розвитку Бізнесу (ЕБРБ) з ініціативи Європейської асоціації розвитку бізнесу (ЕАРБ), які працюють на фундаментальних принципах програм Європейського союзу з розвитку малого і середнього підприємництва - Enterprise Europe Network (EEN), www.een.ec.europa.eu.


Курси

1
  • 3 900 грн
  • Розвиток дітей - Початкова школа, Виховання дітей, школа батьків; Позашкільна освіта - Бізнес школа для дітей та підлітків
  • Молодша школа, середня школа, студенти, дорослі
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Интересный подход преподавания экономики для детей! Школа дает теоретические и практические знания ведения бизнеса и создание собственного продукта. Развивает способности донести свою идею и получить результат! Теперь абсолютно уверен в будущем своего ребёнка - он станет успешным предпринимателем! :)


Залишити відгук

Усі курси в Чернівцях, а також ЗВО/ВНЗ в Чернівцях, коледжі в Чернівцях, репетитори в Чернівцях, робота в Чернівцях