Курси

Savanna Pro, школа краси


  • Вінниця · вул. Скалецького, 15
  • savannapro.vn.ua
  • Викторія
  • (097) 782-08-08
  • info@savannapro.vn.ua

Savanna Pro – навчальний центр у Вінниці, що надає кваліфіковані освітні послуги в сфері косметології, перукарського мистецтва, нігтьової естетики і т. д.. Професійні майстри, що є викладачами центру, готові передати знання та поділитись вміннями з тими, хто планує будувати свою кар’єру в індустрії краси. Практична направленість курсу сприяє можливості за короткий термін здобути всі навики, необхідні для подальшої роботи в салоні в якості перукаря, майстра манікюру чи депіляції, тату та мікроблейдингу, косметолога-естетиста, візажиста та ін. Диплом, виданий центром, надає шанс на працевлаштування, як в салонах краси та косметологічних кабінетах українських міст, так і за кордоном, та можливість стабільного фінансового прибутку.

Категорії курсів


Курси1

  • 1600 грн 
  • Студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Пройшла курси тату,дуже сподобалось . Відпрацювали 11 моделей ,матеріли всі надали та все дуже доступно пояснили.

,

Рекомендую курс косметолога естетиста,дуже багато дають знань та навиків ,велика кількість практики.Супер!

,

Пройшов курси стрижок,хочу подякувати за якісне навчання та нову професію! Все було дуже доступно та цікаво!

,

Курс ламінування вій пройшла саме в цьому навчальному центрі і залишилась дуже задоволеною. Багато практики та теорія без води, дякую!

,

Базовий курс перукаря дуже крутий, максимально багато практики та теорія без води. За 18 занять отримав нову професію, дуже задоволений!

,

Проходила курси нарощування вій, все дуже сподобалось, багато практики, матеріали та моделей мені надали, а також була приємно вражена тим, що у подарунок безкоштовно входив курс бровіста)

,

Курс кератинового вирівнювання у цему навчальному центрі ідеальний. За короткий термін я дізналась більше, ніж за тиждневі курси в іншій школі. Дуже рекомендую!

,

Всім привіт.Проходила курси бровіста та ламінування брів. Доступно все розповіли та показали.Також тепер я знаю де можна дешево закупити матеріали.

,

Проходила базовий курс косметолога, все сподобалось. Навчання дійсно якісне, викладач Вікторія дуже круто пояснює матеріал, а практичні заняття дуже цікаві.

,

Рекомендую пройти курси зачісок в даному навчальному центрі. Нещодавно проходила їх і все пройшло супер. Нарешті навчилась робити весільні зачіски, дуже дякую.

,

Нещодавно відвідала курс «Сам собі візажист»? Залишилась приємно вражена,що за таку мінімальну ціну мені дали стільки інформації та відпрацювань на практиці? Рекомендую!

,

Дуже вдячна школі краси та викладачу Альоні за якість курсів та цілий багаж нових знань. Все було дуже круто, доступно та стерильно. Також дуже сподобався курс, який ішов у подарунок по розпису нігтів.Тепер я знаю як зробити ваші нігтики красивими, доглянутими та здоровими. Обв'язково прийду ще на курс по нарощенню нігтів.


Залишити відгук

Усі курси в Вінниці, а також ЗВО (вузи) в Вінниці, коледжі в Вінниці, репетитори в Вінниці, тренінги в Вінниці, робота в Вінниці