Курси

Savanna Pro, школа краси


  • Вінниця · вул. Скалецького, 15
  • savannapro.vn.ua
  • Викторія
  • (097) 782-08-08
  • info@savannapro.vn.ua

Savanna Pro – навчальний центр у Вінниці, що надає кваліфіковані освітні послуги в сфері косметології, перукарського мистецтва, нігтьової естетики і т. д.. Професійні майстри, що є викладачами центру, готові передати знання та поділитись вміннями з тими, хто планує будувати свою кар’єру в індустрії краси. Практична направленість курсу сприяє можливості за короткий термін здобути всі навики, необхідні для подальшої роботи в салоні в якості перукаря, майстра манікюру чи депіляції, тату та мікроблейдингу, косметолога-естетиста, візажиста та ін. Диплом, виданий центром, надає шанс на працевлаштування, як в салонах краси та косметологічних кабінетах українських міст, так і за кордоном, та можливість стабільного фінансового прибутку.

Категорії курсів


Курси1

  • 1600 грн 
  • Мистецтво, творчість - Стилістика, визаж; Професійні, підвищення кваліфікації - Стилістика, визаж
  • Студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Даша, 22.04.2021, 12:14

Рекомендую пройти курси зачісок в даному навчальному центрі. Нещодавно проходила їх і все пройшло супер. Нарешті навчилась робити весільні зачіски, дуже дякую.

Ангеліна, 29.03.2021, 17:15

Нещодавно відвідала курс «Сам собі візажист»? Залишилась приємно вражена,що за таку мінімальну ціну мені дали стільки інформації та відпрацювань на практиці? Рекомендую!

Олександра, 16.03.2021, 18:18

Дуже вдячна школі краси та викладачу Альоні за якість курсів та цілий багаж нових знань. Все було дуже круто, доступно та стерильно. Також дуже сподобався курс, який ішов у подарунок по розпису нігтів.Тепер я знаю як зробити ваші нігтики красивими, доглянутими та здоровими. Обв'язково прийду ще на курс по нарощенню нігтів.


Залишити відгук

Усі курси в Вінниці, а також ЗВО (вузи) в Вінниці, коледжі в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці