Курси

Перші регіональні курси масажу


Перші регіональні курси масажу

3 ПРИЧИНИ, ЧОМУ ВАМ ВАРТО ВЧИТИСЯ У НАС:

Наші викладачі - це відомі фахівці-практики, з багаторічної дослідницької роботою, результатом якої є власний масажний підручник. Тільки у нас ви отримаєте авторські навчальні фільми та літературу з масажу, і вивчіть ексклюзивну авторську методику класичного масажу.

За 20 років навчання ми підготували тисячі випускників, майстерність яких високо цінує керівництво лікарень, спортивно-оздоровчих центрів, клінік естетичної медицини, салонів краси, SPA і фітнес-центрів, спортивних клубів СНД і Європи. Наші випускники працюють в 48 країнах світу.

На наших курсах ви отримаєте комплексне базову освіту, вивчіть техніку класичного масажу і зможете удосконалювати свої навички на спеціалізованих курсах масажу. Тільки на наших курсах, по закінченню видаються міжнародні сертифікати, які мають силу не тільки в Україні, але і в Євросоюзі.


Нарешті можна оволодіти навичками масажу, не виходячи з дому!

Ми перші на всьому рунеті, хто якісно навчає онлайн Класичному масаж, антицелюлітний масаж, ароматерапіїї, Масажу камінням, Дитячому масажу, текстурируются масажу, Спортивному масажу, баночний і Медового масажу.

Категорії курсів


Курси1

  • 6000 грн -50%
  • Онлайн - Онлайн курси; Професійні, підвищення кваліфікації - Медицина, фармацевтика
  • Середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Вінниці, а також ЗВО (вузи) в Вінниці, коледжі в Вінниці, репетитори в Вінниці, тренінги в Вінниці, робота в Вінниці