Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси

Language house


Language House – це легке, цікаве та якісне вивчення іноземних мов для дітей та дорослих!
Викладацький склад Language House - це досвідчені викладачі, чия кваліфікація підтверджена відповідними дипломами та сертифікатами, а також носії мови, що мають спеціальну освіту. На наших курсах іноземних мов у Дрогобичі вони працюють за сучасними ефективними методиками і кращим навчальним матеріалами останніх років. Наші педагоги не тільки безперервно працюють з учнями, відточуючи свою майстерність, але й постійно підвищують свою кваліфікацію.
На заняттях у нашій школі іноземних мов, кожному слухачеві приділяється максимум уваги, враховуються його індивідуальні особливості і виникаючі проблеми. Навчання побудовано таким чином, що кожен учень у групі отримує максимум можливостей для закріплення знань.

Ми пропонуємо курси для дорослих та дітей:

  • англійська мова
  • німецька мова
  • польська мова
  • французька мова

Курси1

  • 68 грн 
  • Мовні - Англійська мова
  • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Записала сина (2 рочки) на зайняття української мови , прийшли в групі діти різного віку,3,4,5,6 ???? Це по якому? Я прийшла на платні зайняття,де обіцяли групу однієї+- вікової категорії! Авжеж моєму сину( він наймолодший) важко було комунікувати зі старшими дітьми! Я все розумію,що ви тільки відкриваєтесь і не має багато дітей, але треба попереджувати про такі моменти!!! А не мати на меті зрубити бабла з переселенців!


Залишити відгук

Усі курси в Дрогобичі, а також ЗВО (вузи) в Дрогобичі, коледжі в Дрогобичі, робота в Дрогобичі