Курси

Студія елементарного музикування


Студія elementарного музикування — творчий простір для дітей та їх батьків, де можна пограти та відчути радість від імпровізації на елементарних музичних інструментах, таких як, шейкери, ксилофони, клавеси, барабани.

В основі лежить ідея про те, що за допомогою музикування та взаємодії з якісними музичними інструментами діти «збалансовують» свій емоційний стан, розслаблюються та починають творити.

Це актуально у сучасному світі, перенасиченому інформаційними технологіями. В той же час музика – це не лише, музичні інструменти та музичні твори. Музика – це і шелест листя, і спів пташок, і навіть наше тіло.

Якщо ви зануритеся в тишу, то відчуєте, як звучить тіло (дихає, б’ється серце).Тобто перша задача Студії – це збалансування емоційного стану, розслаблення м’язів, використовуючи мову психологів - «отримання дозволу» бути творчими і спонтанними.

Друга задача Студія elementарного музикування — це розвиток особистості. Діти розкривають свій творчий потенціал, використовуючи музичні інструменти, ритмічні рухи та імпровізацію.

Даний проект спрямований на дітей від 0 до 8 ми років та їх батьків. Ми вважаємо, що саме для такої категорії людей в Черкасах недостатньо місць, де діти могли б якісно підтримати і розвинути свою музичність, якою вони наділені з народження від природи.Є багато місць, де діти можуть підвищити свій IQ (наприклад, курси раннього розвитку) , проте мало місць, де діти можуть потренувати EQ – емоційний інтелект – рису, яка за словами вчених, через 20 років буде найголовнішою властивістю успішних людей. 


Курси1

  • 125 грн 
  • Мистецтво, творчість - Музика, вокал
  • Дошкільники

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Черкасах, а також ЗВО (вузи) в Черкасах, коледжі в Черкасах, репетитори в Черкасах, робота в Черкасах