Курси

Академія 3D
Про компанію

Наша Академія пропонує Вам курси дизайну і необхідну комп'ютерну підготовку. Зокрема, у нас Ви можете отримати навчання за наступними напрямками:

  • ландшафтний дизайн
  • дизайн інтер'єру і меблів
  • 3D анімація, комп'ютерні ігри
  • графічний дизайн

Отримані знання з області комп'ютерної графіки дозволять Вам обійти конкурентів при працевлаштуванні. Ви можете займатися в групі, або вибрати для себе індивідуальну програму. У нас викладають тільки кращі фахівці в різних областях дизайну, які мають великий досвід практичної роботи. З їх допомогою ви швидко освоїте обраний Вами курс і перед Вами відкриються нові можливості працевлаштування. Вартість навчання залежить від обраного курсу та варіюється в розумних межах. На наших курсах Ви познайомитеся з основними прийомами різних видів дизайну, а по закінченню зможете швидко і якісно використовувати свої знання. Після прослуховування обраного курсу Ви отримуєте сертифікат встановленого зразка c додатком, в якому вказана тематика курсу і результати проведеного випускного тестування. Вибираючи нас, Ви отримуєте кваліфіковану підготовку і можливість працювати в будь-якій сфері дизайну.


Курси

1
  • 1 300 грн
  • Інформаційні технології, IT - Анімація, 3D графіка, Комп'ютерна грамотність
  • Середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Очень советую эту академию! Прошла курс компьтерных игр и анимации. Огромное спасибо Александру Подвысоцкому) Замечательный преподаватель, интересно ведёт, нестандартный подход, получила много знаний и опыта.

,

нравится нестандартный подход в обучении игровому 3d. как раз то, что нужно творческому человеку, нацеленому на CGI. главное, что знания можно применять не только для игровой индустрии. в общем мне нравится.

,

Спасибо огромное! Особенно преподавателям компьютерных игр! Спасибо Елене Александровне за интересные занятия) Удачи Вам!

,

Прекрасная академия, чудесные преподаватели и дают приличный набор знаний!

,

Закончила курс компьютерные игры. очень понравилось! Спасибо!


Залишити відгук

Дивіться також усі онлайн-курси, репетиторів онлайн, онлайн-тренінги.