Курси

IAMPM
Про компанію

IAMPM — це освітня платформа для нетехнічних фахівців IT. Ми готуємо освітні програми для проєктних та продуктових менеджерів, бізнес-аналітиків та дата-аналітиків

Наша мета – допомогти студентам прокачатися професійно та перейти на новий рівень. Для цього ми розробляємо інтенсивні програми для розвитку hard та soft skills.

На сьогоднішній день IAMPM:

🔝входить в 20-ку кращих шкіл України 

👨🏻‍💻найбільша в Україні школа нетехнічного ІТ

👨🏻‍🎓5000+ випускників по всьому світу

🌎має окремий польский юніт та філіал у Казахстані

🏢 окремий напрямок корпоративного навчання для ІТ-компаній, банків та фінустанов

💼 єдина школа нетехнічного ІТ із програмою оплати після працевлаштування

Також ми працюємо над освітніми держпроєктами:

IT Generation – проєкт Міністерства цифрової трансформації та партнерів, в рамках якого талановиті українці отримали можливість безоплатно здобути професію в ІТ  

Цифровізація бізнесу: як зростати в умовах війни – безоплатне навчання для підприємців про цифрову трансформацію бізнесу в умовах війни, створене у співпраці з Мінцифрою, Офісом з розвитку підприємства та експорту, Дія.Бізнес.

 Наша сила у гнучкості:

1️⃣ наші сервери за кордоном, тому ми завжди на зв’язку зі студентами, а лекції проходять за планом

2️⃣ наші студенти можуть переходити на інші потоки курсів за форс-мажорів 

3️⃣ ми надаємо можливість зберегти матеріали, щоб навчатись офлайн, або за власним графіком


Курси

1
  • 24910 грн 
  • Онлайн - Онлайн курси; Інформаційні технології, IT - Комп'ютерна грамотність, Програмування, розробка
  • Студенти, дорослі
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хочу поділитись своїм досвідом роботи у компанії IAMPM. Перш за все, я хочу звернути увагу на швидкий процес рекрутації та надання фідбеку. Після надсилання мого резюме мені майже одразу зателефонувала HR Оля, яка провела перший етап відбору і вже того ж дня запропонувала наступний етап співбесіди. Раніше я вважав, що знайти роботу за два дні в сучасних умовах неможливо, але завдяки IAMPM я зрозумів, що це можливо) Усі етапи співбесіди були дуже природні і нагадували розмову з давнім другом. Процес онбордингу в компанії добре структурований і цікавий. Ніхто не кидає нових працівників у глибоку воду, і є спеціальна особа, яка допомагає з усіма питаннями. Це підкреслює зацікавленість компанії у розвитку своїх працівників. Продукт компанії дуже цікавий. Тут керівництво завжди слухає поради та прохання своїх працівників. Я отримав відчуття повної підтримки і допомоги в будь-яких питаннях. Тому не сумнівайтесь у IAMPM, сміло приходьте навчатись та працювати до нас :)

,

Проходила співбесіду на посаду Трафік Менеджера в компанію Дуже сподобався підхід до підбору кандидитів і онбордингу співробітників. Було легко вливатись в роботу, коли рекрутер піклується про комунікацію з майбутніми колегами і успішний онбординг кандидата. Легко обговорювати умови співпраці, при створенні оферу для мене, були враховані всі побажання як по ЗП, так і по соціальному пакету Атмосфера в колективі дружня і всі готові допомагати одне одному. Керівництво піклується про комфорт співробітників і відслідковує рівень задоволеності співпрацею анонімно, що дозволяє швидко і без стресу міняти процеси в сторону покращень і додаткового комфорту в майбутньому🫶 Також компанія допомагає розвиватись і навчатись (є можливість оплати або часткової оплати курсів по підвищенню кваліфікації), що дозволяє мати кар'єрний ріст і IAMPM зацікавлені в розвитку своїх спеціалістів Тож хочу подякувати і висловити надію на довгу і плідну співпрацю🥰

,

Приблизно 5 місяців тому проходив співбесіду на позицію "куратор освітніх курсів". Через день після відгуку зі мною зв'язалася HR-менеджерка Світлана, яка запропонувала співбесіду. На співбесіді все детально розповіли, декілька разів попередили про важливі моменти, скинули офер на пошту. Співбесіда була у п'ятницю і вже в понеділок я почав працювати. Виплата зп своєчасно, є різна фінансова мотивація, за яку можна отримати добру заробітну плату. Колектив -- це окрема радість, команда дуже крута. Завжди можна розраховувати на допомогу колег. Робота досить динамічна через те, що постійно треба спілкуватись зі студентами. Мені таке подобається)) Дякую за можливість попрацювати в освітній сфері України й бути причасним до гідних знань у сфері IT для українців.

,

Проходив співбесіду з рекрутером на позицію "Трафік менеджер". Попросили зробити тестове завдання - розписати повністю стратегію просування курсів у Facebook\Insta. Через добу надіслав готове тестове (детально розписана стратегія) і тиша... Через тиждень нагадав про себе, ігнор. І тільки після другого нагадування рекрутерка вийшла на зв'язок, та й то написала, що дасть детальний фідбек тільки ввечері (написав я вранці, і що? Увечері тиша! Загалом рекрутери не охоче дають фідбек. Таке відчуття складається що співбесіду проводять для галочки або для своїх бонусів. Негативні враження склалися про компанію, не рекомендую відгукуватися на їхні вакансії, трата часу, тестове завдання пішло в нікуди.

,

Добрый день Константин! Мы действительно имеем несколько юридических лиц в Украине, Казахстане и Польше, ведь активно развиваем нашу международную деятельность. Наши студенты осведомлены и могут выбрать удобный для себя вариант для оплаты Хочу обратить ваше внимание, что согласно оферте: "4.2.5. Услуга считается оказанной в полном объеме с момента, когда Организатор предоставил Пользователю доступ или ссылку на доступ к Услуге, предусмотренной соответствующей Программой." Услуга была предоставлена вам заранее по вашей же просьбе (вам был открыт полный пакет материалов включая видео-записи, презентации и дополнительные материалы по курсу), а возврат средств вы захотели осуществить практически через месяц после покупки, сразу перед стартом живого потока курса. Мы остаемся открытыми к сотрудничеству с вами, и за вами сохраняется возможность пройти курс который вы приобрели в полном обьеме! Пожалуйста обратитесь к вашему сейлз-менеджеру) Надеемся на дальнейшее сотрудничество!


Залишити відгук

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні