Курси

Дітвора, дитячий садок
Про компанію

«Дітвора» - домашній вегетаріанський дитячий садок з малокомплектними групами, де створені всі умови для комфортного перебування дитини. Кожна хвилина перебування в садку Вашої дитини буде сповнена радістю, любов'ю та турботою.

Тут можуть піти назустріч батькам з питань виховання, освіти та харчування дитини.
Наш дитячий садок розташований в екологічно чистому районі Одеси, в затишному будинку на огородженій території, де багато квітів та дерев створюють атмосферу зеленої казки, міні паркової зони.

Ми постаралися створити світ для дітей безпечним, комфортним та цікавим. Простора ігрова зона, клас для занять підготовкою до школи, зал для занять музикою та фізкультурою, затишні спальні, зони відпочинку, окрема їдальня, а також на території садка обладнані ігрові майданчики з гірками, гойдалками та пісочницею.

У нашому дитячому садку кваліфікована команда вихователів та викладачів допоможе вашій дитині розкрити весь її потенціал. Навчальна діяльність дітей має ігровий контекст, що формує позитивну мотивацію до навчання. Ведуться заняття з раннього розвитку, музичні заняття, логоритміка, англійська мова, підготовка до школи, а також ліплення, аплікація, малювання, світ довкола себе, казкотерапія, фізкультура. Всі ці заняття дозволять дитині рости і розвиватися в ногу з часом і стати випускником, повністю готовим до школи.

Ми за здоровий фізичний розвиток малюків та невід'ємну роль у цьому відіграє харчування дитини, тому у нас у меню немає м'яса, а свіжі фрукти та овочі із сезонним пріоритетом, домашня випічка, бездрожжевий хліб, молочні продукти, каші, супи. Для наших вихованців ми налагодили постачання натуральних продуктів із села.

Двері нашого дитячого садка будуть відчинені для вас у будь-який час дня, починаючи з 8 ранку. Ми також не обмежуватимемо вас у бажанні поспати довше. Якщо ваш звичний режим дня відрізняється від нашого, і ви з якихось причин не гуляєте або спите вдень, ми знаємо, чим зайняти малюка в цей час. Якщо Ваша дитина має свої смакові уподобання, ми уважно їх вивчимо, і наш кухар візьме їх до уваги під час розробки. Ми готові з розумінням ставитися до Вашої зайнятості та пробок.

Працює програма SOS, якщо у вас несподівано захворіла няня, непередбачена робота тощо. ви можете привести дитину до нас і ми вам допоможемо.

У вихідні дні проводимо дитячі свята та дні народження.


Курси

1
  • 1 500 грн
  • Розвиток дітей - Дошкільна освіта, Початкова школа, Підготовка до школи
  • Дошкільники, молодша школа
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Одесі, а також ЗВО/ВНЗ в Одесі, коледжі в Одесі, репетитори в Одесі, робота в Одесі